Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko z Opola

Matka bije swoje 8 miesieczne dziecko!!!

Polecane posty

Gość daria_R
jest to zdecydowanie jeden z najgorszych i najbardziej obrzydliwych rzeczy jakie widziałam na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwe32
ten filmik caly swiat ujrzal, wiec psychopatka juz dawno zapewne w rekach odpowiednich wladz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bylo ROK temu
wyczytalam na zagranicznych portalach ze ten filmik byl nakrecony rok temu, azjatka zostala skazana na 18 mies wiezienia, smiech na sali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_R
18 miesięcy....żal dla mnie powinna dostac min 25 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na około 300 skarg na przestrzeni zaledwie kilku godzin, policja wydała natychmiastowe oświadczenie w sprawie swojej stronie na Facebooku, aby wyjaśnić, że zdarzenie miało miejsce 29 maja ubiegłego roku w Petaling Jaya a sprawca - dziecko matkę - został aresztowanyTego samego dnia " "Jednak policja nie wspomniał, dlaczego i jak wideo udało się wynurzyć w ostatnim czasie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana tylko na 18 m.
Sytuacja z przed roku. "Matka" skazana na 18 mies ,mimo tego nie odebrano jej praw rodzicielskich do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlkkfldkflklf
Co wy piszecie że tylko?? Przecież w Pl bite sa dzieci kablami, paskami etc i rodzice na ponoszą żadnej odpowiedzialnośći, gwałciciele dostają 6-8miesiecy. Wiec co to za oburzenie. U nas nie zrobiono by jej nic, poza badaniami psychiatrycznymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik nagrany z przed roku i mimo ze tylko 18 mies to jednak i tak uwazam ze to zamalo, a ze w PL. sie bije dzieci jak pisales powyzej pasem, kablem it to wiedz o tym ze nie tylko w Polsce ale na calym w swiecie, i takie zachowania powinny byc karane znacznie wiekszym wyrokiem niz te 18 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LECZYC SIEEE
rafał lecz sie, jestes takim smieciem, ze nawet twojego imienia nie napisze z wielkiej litery :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzałam......
Nie zapomnę tego widoku...... Połamałabym tej suce łapy!!!!!!!!!!! Pod pręgierz i niech każdy wymierzy sprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzałam......
Jakim to trzeba być zwierzęciem, bez obrazy dla zwierząt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś pomysł w jaki sposób możemy się dowiedzieć, co teraz z tym dzieciątkiem się dzieje ? Czy to dzieciątko jest nadal z "matką" ? Pewnie już wyszła z więzienia.....nie mogę przestać myśleć o tym biedactwie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×