Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WHO PL

Pytanie do atrakcyjnych kobiet.

Polecane posty

Gość WHO PL

Kilka miesięcy temu założyłem konto na jednym z portali randkowych. Zamieściłem fotkę na której miałem już widoczne oznaki łysienia jakiś super przystojny to raczej też nie jestem. Ale mimo wszystko jakieś 40% kobiet odpisywało mi na wiadomości z kilkoma były to dłuższe kontakty. Dostałem też kilkanaście "oczek" Po kilku miesiącach przerwy zalogowałem się ponownie z tym, że dałem aktualną fotkę na której jestem bez włosów i tu nagle lekki szok. Na wysłanych okolo 40 wiadomości może 5 kobiet odpisało. I tak się zastanawiam czy są kobiety którym podobają się łysi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 88 NY
Nie ma! Teraz irokez jest w modzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 88 NY
Podobno najszybciej łysieją faceci, którzy bez przerwy się onanizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHO PL
Ogólnie to całkowicie jeszcze nie wyłysiałem tylko się strzygę prawie na łyso (1mm) bo stwierdziłem, że nie ma co się oszukiwać i trzeba było podjąć męską decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusilusi
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula Pierożek 120kg
Jestem atrakcyjną puszystą słonicą i mówię ci, uwielbiam łysiaczków! Są tacy cacani! Pójdź w me ramiona kochany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHO PL
27 lat. 185cm wzrostu, podobno fajnie zbudowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusilusi
jak na mój gust to łysinka nawet jest sexi jesli w parze idzie za tym fajna budowa a nie jakiaś mała przygarbiona postura a najważniejsze to musi mieć ładny uśmiech z szufladką zadbanych ząbków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgi;dfiofklgjn
Kama 88 NY Nie ma! Teraz irokez jest w modzie! Kama- "ten modny irokez to pełen pedał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHO PL
No na pewno nie jestem łysym karkiem, chociaż nie powiem, że siłownia jest mi obca ale tylko w ramach dbania o zdrowie. Co do uzębienia to też nie mogę narzekać, chociaż ząbki śnieżno białe nie są ale zawsze czyste i wylisterynowane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał78ciacho
Kobiety są tępe. Ja jestem zabójczo przystojny i trzepię je jedną po drugiej podczas gdy moi brzydcy koledzy próbują miesiącami bezskutecznie umówić się z nimi na kawę. Nieważne czy zaręczona czy żonata. Liczy się dobra aparycja i błyskotliwa bajera i każdy tzepak jest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusilusi
no to bardzo ładnie:) łysinka jest slodka i nie przeszkadza kiedy facet ma ładny usmiech ...to potrafi czynić cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic przeciw lysinie niektorym to wrecz pasuje;) czsekam na foto WHO PL ew linka do profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mowisz ze gosc z kapeluszem (chyba jako kedyny) bedzie mogl cie poderwac...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHO PL
setunia bądź lasilusi odezwijcie sie na bigfish85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusilusi
ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×