Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

zdrada...

Polecane posty

...czemu zdradzacie swoich partnerow? najbardziej denerwuje mnie jak ktos zdradza partnera ktory jest fantastyczny i zrobilby wsystko dla swojej drugiej polowki a ona/on tego nie docenia i chodzi na boki szukajac przygod...no szlag czlowieka trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanienka
przykro mi to mowic ale jak dorosniesz,wyjdziesz za maz,ugotujesz,posprzatasz,wyprasujesz, w zamian maz zapyta co tak dlugo? to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzuci z uczuc
okaleczeni w dziecinstwie,zaniedbani wychowawczo,niekochani zdradzaja bo nie kochaja partnerek/partnerow zboczency, seksocholicy; chorzy ,ktorzy powinni leczyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowie o przypadkach gdzie maz docenia,szanuje itd bo takie przypadki co podalas to ja rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanienka
podales facetem jestem;-) jak wszystko jest ok i oboje sobie pomagaja to nie ma zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanienka
spotkalas ale oceniasz sytuacje z zewnatrz nie znasz powodow,masz tylko domysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
przykro mi to mówić ale jak dorośniesz ,wyjdziesz za mąż i staniesz sie oziębła ,będziesz uważać że nie seks a miłość sie liczy to wtedy :)i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanienka
durne pytanie dokladnie taka sama zasade wyznaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawo mam do wlasnej opini i nie popieram podwojnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzuci z uczuc
zero zasad i odpowiedzialnosci,lubia to zaklamani,falszywi,zakompleksieni, nie licza sie z uczuciami innych czesto pochodza z toksycznych rodzin nie kocha zony/meza,parntera/partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie,ze jezeli nie jest sie szczesliwym w zwiazku to sie odchodzi a nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanienka
anulka wielu tez nie popieralo a dzis sa kochankami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imark
jestem w szczesliwym zwiażku ale niewiarygodnie mnie podniecaja inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zostalam wychowana tak ze bylo mi wpajane ze wiernosc jest wazna a zdrada zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Anulka
wiem ze jestem straszna suka,ale -moj maz mnie kocha ponad zycie -jest wspanialym ojcem -dobrze zarabia,jest pracowity,pomocny w domu -jest czuly,kochajacy,do rany przyluz ale ja,pragne ostrego bzykania!seksu bez milosci,troche perwersji wiec co mam zrobic? mam 2 kochankow,z jednym spotykam sie 2 razy w miesiacu,jest ostry seks,taki,jak lubie z drugim,w kazdy poniedzialek,gdy jego zona jest u rodzicow,jest super z nim,seks bez zachamowan i co?mam isc do piekla?ALE ja nie chce!!jak dorosniesz to zrizumiesz ze zycie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Dajcie spokój dziwczyna ma 16 lat (jesli 96 w nicku to rok urodzenia) wiectemat nie dotyczy jej a jej rodziców. Z punktu widzenia dziecka to okropne i wulgarne tak targnąć sie na miłość rodziny i sprawić ból współmałżonkowi. Lecz jeżeli dorośniesz i zaczniesz sie ścierać z brudami życia nawet najwiekszy ideologicznie diament zweryfikuje swoją opinie i pojdzie w bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanienka
niby zdradzajac rani sie innych,ale nie robiac tego a czujac ze chcemy odmawiamy sobie przyjemnosci wtedy my jestesmy ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli maz jest sukinsynem to wtedy nie mam nic przeciwko bo i tak nie ma uczucia wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko slowa 'slubuje,milosc,wiernosc i uczciwosc malzenska' nie sa tak poprostu dla jaj wypowiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly mily maz
kiedys bym sobie dal reke uciac ze nie zdradze dzis sam tej zdrady szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Ależ są -są tylko chęcią aby tak było życzeniem .Nie wiemy jak sie pooczy życie i jak ewoluuje nasz partner.Może się okazać że wyszłaś za kogoś zupełnie innego a życie dzieliś z kimś inym. A może to ty sie zmienisz i niewystarczy ci to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzuci z uczuc
hej Anulka to jestes dziwka,wyrabiasz? i taka wychowuje dzieci?po co ci rodzina dziwko,twoje dzieci przeklna cie ,wyklna,pluna ci w twarz rozwiedz sie i niech cie kazdy posuwa,moze wreszcie zaspokoja cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze sa dwa powody zdrad: -brakuje czegos w zwiazku i na to najlepsza rada jest rozmawiac z partnerem i probowac rozwiazac problem -uczucie wygasa a wtedy poprostu najlepiej jest odejsc a nie sie dusic w zwiazku gdzie nie ma uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Dlaczego sie wyżywaszna anulce.Bo ma dwóch kochanków? Nie oceniaj jej bo zdrada ma wiele obliczy i nie tylko odnosi sie do seksu. Będąc wierną mężowi będzie niewierna własnym potrzebom i będzie zdradzać samą siebie:)))))))) ale jazda :))))) anulka jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly mily maz
anulka ale zycie nie jest albo czarne albo biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Moje ostatnie to było nie do anulki tylko do " hej anulka" taki bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jak co ja zdrady nie popieram bo powoduje ona duzo bolu i wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzuci z uczuc
chcesz sie kurwic,rozwiedz sie obrzydliwe podwojne zycie,obrzydliwi kurwiarze/dziwki zero moralnosci,lojalnosci,uczciwosci w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly mily maz
sa tacy ktorzy tych wyrzutow nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×