Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popękany dzbanek x

forumowym chłopakiem zainteresowana

Polecane posty

monte...wiesz co? jednak podzielam czesciowo twoje zdanie na temat zycia! masaz racje starosc za pasem i nie mozna marnowac czasu bedac samotnym...trzeba korzystac z zycia,a co mowia inni miec gleboko w dupie!!!a wiec wyspo nadchodze....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona - jeśli odleciałaś, to jest to moje dzieło... Pozostaje jeszcze punkt pierwszy i będziemy kwita. Nie spodziewałem się, że z tym u Ciebie będzie najtrudniej, chociaż chyba mogłem to przewidzieć. Te wnioski na temat życia są jednak bardzo proste. Powiem inaczej: jeżeli będziesz tak czuła, kochaj i rób co chcesz. Jeśli będzie to wypływało z jakiejś kalkulacji, to jest gorzej, bo nie poczujesz tego, co chciałabyś czuć. Albo się jest Don Juanem, albo nie jest i nie ma sensu udawać kogoś, kim się nie jest, grać w nieswoim filmie. Oczywiście zdarza się kimś być, złapać wiatr w żagle, a potem wrócić do siebie. Odkryć jakąś stronę swojej osobowości, która jest na co dzień nieaktywna. Ja na przykład, choć jestem włoskim kompozytorem, bywam (bardzo rzadko) Mickiem Jaggerem i bardzo to lubię. A kogo Ty odkryjesz w sobie? Bardzo jestem ciekaw i jak Ci się to uda. Jeśli jesteś napalona na życie, to ono Cię zawsze uczyni szczęśliwą - pomyśl o tym. I zdobądź wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
Bó- nie prowokuj :) bo i tak nie udostępnię zdjęć bez zgody napalonej. No chyba, że aż tak bardzo Ci na sercu leży dobro mojego fallusa, że się o niego martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PokerFace85 nie prowokuję. Ty prowokujesz reklamując słowem zdjęcia napalonej. Ty potworze! A co gorsza wystawiasz na pokuszenie. I to nie tylko myśli ale i pały. Jesteś okrutny i brzydki. Poza tym gdybym chciała zdjęcia Napalonej, zwyczajnie bym je wyłudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
Dobra wydało się, że jestem fachowcem od marketingu zatrudnionym przez napaloną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy...
Bó a po co ci jej zdjęcia :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte...jak dobrze czyta sie tak madre slowa...gdybym nie byla pewna,ze mnie nie znasz to uznalabym,ze znasz mnie doskonale!wiesz co? moje pierwsze zwiazki wlasnie wygladaly tak,ze czulam,zaczelam kochac i robilam co chcialam,nic innego nie bylo wazne,liczyla sie chwila,tu i teraz....jednak zycie dalo mi po łapach i wtedy zaczela sie kalkulacja,zaufac czy nie,kochac czy nie,byc z ta osoba czy nie...w ostatecznosci wszystko spelzalo na niczym...i tak jest do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
Jak to po co jej Twoje zdjęcia. Jako kobieta chciała by z pewnością nie obiektywnie zakwestionować Twoją urodę ;) Ale przecież nie od dziś wiadomo, że najobiektywniejsze jest fachowe oko mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
Monte czy Ty jesteś jakimś szpecem od NLP ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
od NLP. " programowanie neurolingwistyczne" ;) To taka forma rozwoju osobistego mająca na celu m.in odnalezienia szczęścia w swoim życiu, realizację ważnych życiowych celów. Służy też do manipulowania ludźmi wywierania wpływu itp. Jest też taka gałąź "NLS" "neurolingwistyczne uwodzenie" ;) dobry NLS-owiec uwiódł by Cię w pare minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
zapytaj pana Google o Mateusz Grzesiak i oglądnij kilka filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ciekawe teorie ma ten facet,ale czy tak do konca mozna kierowac sie tym w zyciu? jak bede miala wiecej czasu to musze posciagac sobie te filmy i ze spokojem je poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, kobiecie nie przystoi spojrzeć okiem ( niech będzie łaskawym) na kobiece wdzięki? Rzeczywiście staroświecko tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poker, myślałem, że NLP to jakieś prochy - o co Ty mnie podejrzewasz. Jeśli jestem jakimś szpecem, to od samego siebie, jak wszyscy, i z tego co wiem, niestety nie uczą o tym w żadnej szkole. Napalona, jak zdobywanie wyspy? Mam nadzieję, że uda Ci się i punkt pierwszy. Jeśli chcesz ode mnie jakieś małe NLP, pisz śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×