Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvxvcxvcxvc

Gdzie kupić sukienkę na wesele?

Polecane posty

Gość cvxvcxvcxvc

Szukałam w centrach handlowych, teraz w internecie, i nic... jakie sklepy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
zajrzyj do castoramy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam monnari
znalazlam tam ciekawa sukienke, dopasowana eleganca z podszewka, dobrze uszyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TO DOPIERO!!!
na targu z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
Reserved, H&M, Zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ja najwięcej ubrań w tym roku to zamawiałam od sklepu online Lejdi - www.lejdi.sklep.pl . Tu zawsze można coś znaleźć, a to jakąś fajną dziadzinową sukienkę, a to sweterek...no i mają bardzo porządne torebki do noszenia na codzień. Po raz pierwszy kupiłam sobie torebkę, która mi się nie rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu większość ubrań do pracy kupuję w Butiku Lavend przy ul. Zwierzynieckiej – http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15. Ich grupą docelową są przede wszystkim panie 35+, które nie co dzień preferują klasykę. Mają naprawdę eleganckie bluzki, koszule, żakiety, sukienki, z których można skompletować strój na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dziwię, że tak chetnie dzielicie sie takimi info. Ja mierzylam super kieckę w Pasażu Weneckim, niestety jak już dostałam wypłate i poszłam kupić sukni już nie było. Poniewaz maja unikatową kolekcję amerykańskich sukienek - powtórka niemożliwa, jestem wściekła i nigdy nie napisze, gdzie kupuje fajne ciuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka

Wybór odpowiedniej ...enki na wesele to jedno, dużo jednak jeszcze zależy od tego, jakiego rodzaju wybierze się stanik. Każdej z nas inaczej się biust zachowuje i może być różnie. Co do ...enek to bardzo dużo fajnych model znajdziecie tutaj https://www.lejdi.pl/k339,odziez-damska-...enki-...enki-na-wesele.html, co do reszty to każda sobie sama musi coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×