Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w czasie deszczu mamy sięnudzą

Do mam przedszkolaków: Co robicie w deszczowe weekendy

Polecane posty

Gość w czasie deszczu mamy sięnudzą

Chodzi o to żeby wyjść z domu, ale gdzie? Na dworze leje i zimno brrr Basen odpada z przyczyn technicznych. Wszelkie salki zabaw się znudziły W kinie nic ciekawego Macie jakieś nietypowe pomysły spędzenia wolnego deszczowego popołudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
można się poruchać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie deszczu mamy sięnudzą
Ja swojemu dziecku włączyłam bajkę a sama poszłam z Mężem do drugiego pokoju i kochaliśmy się przez pół godz. Ale co z resztą dnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można wyjść do
teatru dla dzieci, albo do opery, do kawiarni na lody czy ciastko, do muzeum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
ruchajcie się dalej :D zaproście sąsiada do trójkąta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie deszczu mamy sięnudzą
kafeteria średnią trakcją dla przedszkolaka jest zresztą dużo tu idiotów (patrz podszywy wyzej). Teatr odpada bo spektakle dla dzieci byly rano. Muzeum dla 3 latka średnio ciekawe a nie ma żadnych ofert dla dzieci dzisiaj. Czasami są jakieś wystawy, warsztaty ale wszystko dopiero w czerwcu na dzień dziecka teraz przestój. Ciastka nie bo jestem na diecie więc nie będę kusić losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można też wyjść do
parku połazić po błocie albo poskakać po kałużach, porobić ciekawe zdjęcia przyrody, pojeździć w kółko tramwajem albo autobusem, muzeum dla dziecka też może być ciekawe, jeśli od początku będziesz w nim wzbudzać ciekawość świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
a jak bym chciala isc z corka na spacer. bardzo lubi karmic golabki na pobliskim placu ale u nas dzis straszzzznie wieje wiatr a mi jest zimno wiec zostajemy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czasie deszczu mamy sięnudzą
póki co zamknełąm mała na balkonie ona lubi łapac muchy. ale chyba na dlugo jej to nie zajmie :( ide sie jeszcze pokochac z mężem za godizne skonczymy i wypuscimy ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy koniecznie musisz gdzieś z nim wyjść? Przecież w domu też można dziecku zorganizować czas, np. rysowanie, budowanie z klocków. Możecie to robić razem, a jeśli Ci się nie chce, to myslę, że trzylatek sam może się już bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×