Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikola

co sie ze mna dzieje

Polecane posty

Gość ikola

witam.mam problem z moim mezem.kiedys bylo w miare normalnie ale juz z rok jest coraz gorzej .o wszystko sie przyczepia, krytykuje zapomne kupic masla juz awantura nie moge zapytac kiedy wroci bo od razu mowi ze wymuszam na nim cos.... szczerze to brzuch mnie boli jak on wstaje bo nie wiem co mu sie nie spodoba a jak wraca z pracy znowu staje sie nerwowa potrafi sprawic mi przykrosc i nigdy nie przeprosi i malo tego potrafi tak mi wmowic ze wydaje mi siw ze naprawde jestem do dupy.a w domu czysciutko wszystko na swoim miejscu ..no ale jemu zawsze cos nie pasuje powiedzcie mi co zrobic zeby on sie zmienil albo co ja mam zrobic zeby nie dac sie wykanczac psychicznie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązły ksiadz proboszcz
może z nim porozmawiaj? albo jak się NAPRAWDE NIE DA - skoro już się czepia o wszystko to niech przynajmniej ma powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikola
probowalam ...to nic nie daje on mowi ze on sie nie zmieni i ze jak nie pasuje to droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązły ksiadz proboszcz
widzę, że mu wyjątkowo zalezy na tym malżeństwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyntyhnth
Podły,upierdliwy dziad i tyle, nie daj sobą pomiatać bo Cię wykończy psychicznie. Powoli stanie się domowym tyranem. Nie bądź cicha,kłóć się z nim ile wlezie, albo będzie miał dość i spasuje albo niech wypierdala w siną dal. Oto moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×