Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SchWitzz

Duze piersi Są najlepsze:)

Polecane posty

Może on masochista jakiś ... woli mieć wrogów niż kolegów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na prawdę zaczynam.. biore jednego... chwytam za rece, ktore sprawnym ruchem wykrecam do tylu...zwiazuje je... sciskam sznurkiem na nadgarstkach tak mocno ze sznur wtapia sie w skore, pojawia sie krew a rece zaczynaja blednac...lapie stanowczo za szyje i popycham twarza na sciane....nie bolalo? A masz chuju raz jeszcze.... teraz mocniej uderzam z calych sil... na czole odznaczyly sie slady chropowatej sciany hmmmm... lekka dezorientacja... nie wiesz ani gdzie jestes ani co robisz.... i dobrze... teraz ja pokarze po co Cie tu przygarnelam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja zaczynam dopiero ;) jakoś musze zniewolic chłopca na początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi.......
e 75 mogly byc wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest...
Fifka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że tutaj jest weselej niż u Kati,przynajmniej jest co pooglądać! :) można sie przysiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiertalaj mamaejo
w podskokach. nudziarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifka rozwaliłaś serwer voila tymi swoimi cycami! cały czas wyskakuje mi "błąd na stronie" i czysta karta :D wrzuć na inny serwer , może zdążę zobaczyć zanim padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokój się duchu
taki stary a taki głupi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz se "cycki" w guglach i będziesz człeku miał ich pod dostatkiem :D:D:D:D...wkleić Ci te "nibymoje" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzając pytania: rocznik 88, 174 cm, 77kg, brunet o brązowych oczach, z nowosądeckiego, wolny i samotny Fanatyk długich włosów (najlepiej o naturalnym kolorze) i zielonych/niebieskich oczu Poszukujący swojej piękniejszej połówki--------LEVI czy Ci się coś nie popiertoliło z tym ideałem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic? Widzę jaka przemiana u Ciebie nastąpiła.Straciłeś poczucie rzeczywistości,szkoda mi Cię tej świetnej energii jaką posiadałeś.A studia skończyłeś już czy też nie??:) Z łezką w oku można wspominać stare dobre czasy na kafeterii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×