Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet, który stracił Jagódkę

Prośba o pomoc cd.

Polecane posty

Spotykałem się z kobietą, którą kochałem. Ona już nawet nie spogląda mi w oczy, tylko głowę odwraca jak idzie z innym. Znamy się od dzieciństwa i nie wiem, gdzie popełniłem błąd. Ostatnio dość często się spotykamy, mijamy samochodami a ona, aby mnie do siebie zniechęcić mówi, że ją śledzę i, żebym się odpier... i straszy policją. Kiedyś mówiła, że mnie kocha i zastanawiam się czy w ten sposób chce mnie zniechęcić do siebie, bo boi się, że ponownie się we mnie zakocha. Kafetarianki, czy może mnie wciąż kochać i bać się podjąć odejść od swojego faceta? Czy jest taka wyrachowana w sferze uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zakochanyyy
niestety nie, ona ma ciebie zwyczajnie dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ale ja w niej nie jestem zakochany. Owszem śni mi się po nocach ona i jej rodzice (choć nie miewam snów), ale nie podkochuje się w niej. Jako wierzący katolik codziennie modlę się za nią i poprosiłem brata zakonnika o odprawienie kilku mszy św. za nią a to dlatego, że ona choruję i boję się o nią. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem, ale
ja bym tak nie postapila, w koncu to wieloletnia znajomosc. ona ma nie tyle cie dosyc, co twych zachowan, wypowiedzi. przemysl to. czas pokaze, czy naprawde kochala ciebie. czesto do kobiet to trafia jak traca milosc. znajdz sobie kobiete, a zobaczysz jak ona zareaguje. a jak jej zwiazek z obecnym facetem i jak jej starsi zapatrywali sie na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa kobieta 34l
podrzucę radę. Staraj się często jej pokazywać, jak ją mijasz to uśmiechaj się do niej, mrugnij przy tym okiem a zobaczysz, że w końcu jej przejdzie. drugą sprawą jest jej facet, ona pewno chce mu się przypodobać i tak wielu potencjalnych adoratorów traktuje. ale to oznacza jej niedojrzałość. zaniknie miedzy nimi milosc i ona zostanie na lodzie bez znajomości z mężczyznami, mając trzydziestkę i psychiczne pietno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta sama ja
o jejku jakie to miłe z Twojej strony też tak chce żeby się o mnie ktoś modlił zazdroszcze tej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady i podpowiedzi. Ja szczerze też jej dziecinnych zajawek i foch mam dosyć, ale to nie znaczy, że mam ją tak samo traktować jak ona mnie i w głębi serca ją nie kocham i nie pożądam. Powoli widzę, że bylibyśmy dobraną, szczęśliwą parą. Jednak rzeczywiście musi przestać mnie mieć dosyć i sporo sobie powinniśmy wyjaśnić na spokojnie. Najważniejsze, że na majówce jej brat dowiedział się od jej rodziców, że zaakceptowali by mnie jako swojego zięcia i doceniają moje starania o jej córkę (zwłaszcza jej matka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najważniejsze jest pozytywne
myślenie. Głupią byłaby gdyby ciebie nadal tak traktowała, ona musi się przełamać i dojrzeć do znajomości. Daj jej trochę czasu, nie denerwuj ją. Rodzice pewno już zauważyli że dla córki najważniejsze jest jej szczęście i odpowiedni facet, co zadba o jej przyszłość i będzie z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×