Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urtor555

koniec biedy w Polsce nadchodzi

Polecane posty

a jednak każdy ma prawo do ostatniego słowa, prawda? ;) Mój poprzedni post dotyczył konkretnego cytatu, który podałeś. Odniosłam się do tego konkretnie, a Ty przerzucasz się na kolejny cytat nie do końca związany z tym, co wcześniej. Nadinterpretacja? "Szkoda nawet 30zł na oszustów." Cały czas mam takie zdanie. Nie widzę tutaj nic złego. Podejrzewam oszustwo i nie będę się bać tego pisać. Oczywiście, że jesteś najbardziej tutaj obiektywny, co zdecydowanie podkreślasz i wykazujesz w ostatnich postach cytując nawet osoby, które są też nieufne do Apolandii (więc w perspektywie Sympatyka po tej samej stronie, co Ty), pokazując jak dobrze wypadasz na ich tle. Wiemy, że jesteś bardzo obiektywny. Ok :). Bardzo dobrze, masz przecież do tego prawo. Ja mam bardziej zasadnicze podejście, ale od kiełbików nie wyzywam.;) Sympatyk oczywiście skorzystał z okazji i nie odpowiedział na moje pytania. Bardzo proszę, żeby to zrobił. Potem grzecznie wyłączam się z dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk albo arogancka kwoka
Sympatyk skorzystał z okazji???? - "...a do reszty ustosunkuję się wieczorkiem. Miłego dnia :-) Bez jaj, nie unikam trudnych pytań, co usiłujesz sugerować, ale nie udaję tez wszechwiedzącej, czy damy radę biedzie czy też nie. Stanowcze stwierdzenie z mojej strony,że dzieki Apolandii nadejdzie koniec biedy w Polsce z mojej strony byłoby konfabulacją, choć podkreślam, że WIERZE ,ze tak się stanie. Teraz szkoda mi dnia, więc wieczorkiem przeczytam na spokojnie i odpowiem na twoje pytania. Wpadłam tylko na obiad i zajrzalam.Masz fajny nick, uwielbiam zielony i oklejam wszystko kamieniami a także je zbieram z różnych dziwnych miejsc. Mam nadzieję, że ma jakieś znaczenie dla ciebie, czy ot tak z powietrza się wziął ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUJO-LANDIA
Apolandia , Chujolandia , Nibylandia Ale w Polsce jest sporo Kretynów , nie dość że po_je_bani , to jeszcze na dodatek posrani............. ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk
Zgadza się ;-) Jeden własnie wlazł na to forum, puścił bąka i uciekł, gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tu czekamy ..
"Teraz szkoda mi dnia, więc wieczorkiem przeczytam na spokojnie i odpowiem na twoje pytania." Już jest własciwie noc a odpowiedzi na pytania jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk
Zielony kamyku, czy jestem naiwna czy nie, nie tobie oceniać. Całe życie kierowałam się intuicją i jak dotąd dobrze na tym wychodziłam a nie mam 15 lat. Czas to zweryfikuje. Wyjaśniłam już wyżej ,ze zasady są elastyczne i zmienią się po osiągnięciu jakiegoś pułapu ludzi. Szczerze mówiąc UOKiK to bada i cały program narazie czeka na ich opinię a jak się zmieniąją, nie jest do publicznej wiadomości (z powodu patentu) ale do wiadomości UOKiK jak najbardziej i ich opinia będzie dla mnie ważna. Nie forumowych liczydorów, którzy opierają się na danych wyssanych z palca i ze swojej wyobrazni, a nie znają konkretów a jedynie mieli w szkole matematykę. Ja ich też nie znam, więc nie będe udawac mądrzejszej niż jestem, zaufam UOKiKowi, ok? Tym samym zakończę temat wyliczanek, bo to nierealne. To ,ze pomysłodawczyni podała w necie swoje dane nie jest dla mnie wystarczające ale dzięki temu od początku spojrzalam na ten program z mniejszą podejrzliwością niż na adres mailowy lub z Kajmanów.. Koresponduję z nią od 3 miesięcy i poznałam ją jako człowieka - jest moją bratnią duszą, ma podobne poglądy i wiedze o świecie do moich, więc nie mam powodu jej nie ufać ale ty nie musisz. "Klon" Apolandii podał już wyłącznie maila i choćby z tego powodu uważam ,ze słusznie nie poszły do publicznej wiadomości rozwiązania, które chce opatentować. W jakim tempie program będzie się rozwijać nie wiem, prorokiem nie jestem. Mam nadzieję,ze po oficjalnym stanowisku UOKiK ,po nagłośnieniu medialnym szybko. Ale jeżeli oczekujesz, że powiem ci ,ze za rok bedzie w tym programie 500 000 ludzi albo 2 miliony , to oczekujesz ode mnie kłamstw wyssanych z palca, nie uważasz ? Kłamać nie zamierzam ,więc odpowiem NIE WIEM ! Wystarczy ,ze od ponad roku czekamy ,na świstek papieru ,zeby na 200 % wiedzieć ,ze jest wszystko ok. Ustnie już to zostało powiedziane ! Dla mnie to coś znaczy, jednak równiez czekam na PAPIEREK ! Teraz 3 portale społecznościowe. Dwa już funkcjonują w pełni, trzeci - forum pomocowe jest gotowy i czeka na odpalenie chyba po decyzji UOKiK. Nie pytalam skąd pomysłodawczyni wzięła na to kasę, bo takt na to nie pozwala, nie sądzisz?. Z tego co mi wiadomo fundacja będzie oprócz 10% szukała również sponsorów i innych żródeł dochodów, ale tez nie pozjadałam wszystkich rozumów i nie powiem ,ze wiem kiedy powstanie. Pewnie kiedy już się zgromadzą na niej jakies środki ,co również jest dziś trudne do przewidzenia. Myślę,że uczestnicy , którzy już zgromadzą większe pieniążki ze swoich darowizn równiez będą się starali zasilać tych , którzy na forum pomocowym o to poproszą, pewnie po sprawdzeniu.Ja tak to widze ale wyjdzie w praniu. Nie mam kontroli, jacy ludzie do tego programu wejdą. Pewnie kombinatorzy i naciągacze tez się trafią. "Ja nie mam narzędzi by zweryfikowac ..."- ja tez nie mam, UOKiK je ma i wszystko w temacie. Mam nadzieję ,ze cię nie rozczarowałam.Jezeli tak, to zawsze mozesz napisać maila do pomysłodawczyni, napewno odpowie. Veto,poruszyłes jeszcze Pana MM z Networka. Ze swojej strony powiem tyle, że MLM , który on reprezentuje to DLA MNIE typowa piramida, gdzie lider ma pod sobą nieograniczoną liczbę łosi, wciskających ludziom barszcz, mydło i powidło ,z których ma prowizję i każe im samym z tego korzystać, żeby wiedzieli co sprzedają.....= większa prowizja dla niego (?) Jest to zwykła akwizycja ale ci ludzie zrobili z tego niemal religię. Na spotkaniach motywacyjnych uczą ich taktyk wciskania kitu ,manipulowania ludżmi i robią takie pranie mózgu, że głowa boli. Wystaczy wejśc na ich blogi i tam pobuszować.....Myślę,ze jestesmy dla nich ogromną konkurencją i zagrożeniem ,ale to moje zdanie, bo pomyśl : Kto będzie chciał latać i wciskac ludziom kit jak moze wejść do Apolandii wraz z całą swoją grupą. Kto wtedy kupi gazetkę pana MM ??? Ponadto pod tematem Pana Zębowicza na NM pisałam mnóstwo postów ,odnoszących się do konkretnych komentatorów i ich nie widac.Zniknęly ! Obnażalam ich bzdury, które wypisywali nie znając wogóle zasad programu, więc dostałam banana. Czy to ETYCZNE i moralne ? A na takich się kreują....odpowiedz sobie sam.Przypuścili jednostronną nagonkę i nie dali możliwości się bronić ! Mam skopiowane , moze kiedyś się przyda...,żeby wykazać UCZCIWE intencje pana MM. I jeszcze jedna sprawa Zielony kamyczku,bo pewnie młoda jeszcze jesteś i nie wiesz, że cokolwiek w życiu zaczynasz,cokolwiek !, zwłaszcza jak jest to PIERWSZY tego typu program, to WIERZYSZ,ze się powiedzie ale tego NIE WIESZ ! Jezeli ktoś ci wmawia ,ze ma 200% pewności , nie wierz mu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie odpowiedziałaś na wszystkie pytania. 1. Gdzie są wpłacane 10% od darowizn, gdy nie ma jeszcze fundacji? 2. Ile osób musi się przyłączyć, żeby fundacja ruszyła? Czemu nie ma tej informacji na stronie? Zasady działania BHC Apolandii są proste i są podane na stronie tego programu. Nie trzeba być geniuszem, żeby wyliczyć ile procentowo ludzi musi się złożyć bez żadnego finansowego zysku, żeby niewielu dostało te pieniądze. Ukrywanie się nagle za jakimiś tajnymi planami i super rewolucyjnymi zasadami jest co najmniej dziwne. Gdzie o tym jest napisane na stronie apolandii? Twierdzisz, że na stronie nie ma wszystkiego, co pozwala zapoznać się z programem i go samemu przeanalizować? To nie byłoby uczciwe - tak mi się wydaje. Wszystkie te wyliczenia przedstawione w wątku są na podstawie danych ze strony programu. Nikt sobie przecież tego nie wymyślił. Możesz przecież wskazać gdzie jest błąd, dlaczego powinien być inny wynik. Ty piszesz, że zasady ulegną zmianie, więc co? nie należy analizować aktualnych zasad, bo tamte będą dopiero super wypasione, opracowane przez ogromne intelekty którym nie dorastamy do pięt, więc nie ma sensu czegokolwiek krytykować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk
1. To narazie po 3 zł od osoby, więc póki co pewnie na konto firmowe, bo od tego firma ma odliczany podatek a US ma w to wgląd. Ale jakie to DZIŚ ma znaczenie dla ciebie? 2. Nigdzie nie jest chyba napisane , że każde 3 zl MUSI iść na fundację. Dziś ważniejsze jest ruszenie z programem wogóle, bo bez tego fundacja nie powstanie, logiczne. Wydaje mi się ,ze w pierwszej kolejce te 10 % może być potzrebne na prowadzenie firmy. To nie male koszty, co sama usiłowałaś wykazać a firma narazie nie działa, bo czeka na UOKIK. ZUS pewnie tego nie bierze pod uwagę i kaze sobie płacić, informatycy również itp. Czemu nie ma informacji na stronie to chyba pytanie nie do mnie ale takie rzeczy na ogół wychodza w praniu i nie da się ich przewidzieć. Z pewnościa nie przewidziała, że ponad rok ze względu na odwlekanie decyzji UOKiK narazi sie na takie koszty a z programm nie ruszy. Wiesz, nie wiem co ci powiedzieć,bo nie chę cię urazić, ale twoje pytania są dla mnie często nieco infantylne. Sądzę ,ze o młody wiek chodzi. Ja kilkanascie lat prowadze firmę i nie jestem w stanie założyc jaki ten rok będzie i co się urodzi, bo życie samo weryfikuje twoje załozenia i pokazuje ci kuku albo klepie cię po pleckach. Jedno co widzę wyrażnie to to,że zjeżdżm po coraz bardziej pochyłej równi, moi przyjaciele też. Jeszcze Intelekty, nie intelekty...nasze PRAWO zabrania systemów , w których byłyby poszkodowane ostatnie ogniwa. Gdyby UOKiK dopatrzył się takiej możliwości, MUSIAŁBY zgłosić sprawę odpowiednim organom natychmiast i po programie zostałoby tylko wspomnienie. Dlaczego przez ponad rok tego nie zrobił? Logika mi mówi,że musza być tam rozwiązania, które chronią te ostanie ogniwa. Nie znam ich póki co ,więc nie jestem w stanie ci na to odpowiedzieć. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn nie jest mądrzejszy
"To nie male koszty, co sama usiłowałaś wykazać a firma narazie nie działa, bo czeka na UOKIK. " to skoro firma nie działa bo czeka na UOKIK to czemu zachęca do wpłat ? A co w przypadku negatywnej opinii UOKIK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara Sympatyczka Nibylandii przyleci napisze, że UOKIK wydał już pozytywną opinię, tyle,że nie na piśmie, bo tak napisała na stronie założycielka programu, a przecież nie pisałaby nieprawdy na swojej stronie itd do znudzenia blablabla bez sensu ta dyskusja, już politycy sensowniej ściemniają przed wyborami, ja sobie odpuszczam i stąd znikam. Czekajmy kolejny rok na opinie UOKIK na piśmie, potem niech zmienią zasady systemu na te genialne, super tajne i wszyscy w Polsce staniemy się milionerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyk
"Nie działa" to moje niefortunne określenie. Skoro UOKiK od roku nie zgłosił żadnych zastrzeżen do odpowiednich instytucji, to nie doszukał się takiego zagrożenia, ale wszystko się na trochę wsztrzymało, bo ludzie są wystraszeni opiniami z forów.Codziennie zapisują się samodzielnie myślący ludzie ale większość czeka na opinię .Nie działa w sensie tak ,jak zakładała pomysłodawczyni a koszty lecą. Zbyt to skomplikowane? Nie , bo akurat cieszyłam się z nią na bieżącą, przeżywałam rozczarowania po przysłaniu kolejnych pytań itd. Takie info mialam z maili na bieżąco a nie ze strony. Szkoda mi czasu na bezsensowną pisaninę. Nikt NIE MUSI sie przeciez zapisywać. Negujcie wszystko i klepcie biedę dalej, to najwyrażniej nasza Polska natura. To samo było z MLM, to samo JPB,Bannersbrokers, lyoness...i wszystkim co nowe itd. Jedni negowali i robią to do dzis, inni weszli i mają środki do życia , jeszcze inni nie poradzili sobie i zrezygnowali. Ten program jest inny bo ma duszę i ideę, nie jest z pewnością dla wszystkich i całe szczęście. Nie ma żadnego powodu ,zebym musiała znosić wasze złośliwości i uszczypliwości oraz dziecinne , naiwne pytania kiedy powstanie fundacja, skoro firma od roku nie moze ruszyć . Żegnam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że zgłosic
"Skoro UOKiK od roku nie zgłosił żadnych zastrzeżen do odpowiednich instytucji, to nie doszukał się takiego zagrożenia, ale wszystko się na trochę wsztrzymało, bo ludzie są wystraszeni opiniami z forów." Zapewniam cię że opinie z forów nie mają wpływu na decyzje UOKIK , on się kieruje profesjonalizmem a nie tym gdzie kto co napisał. Tak więc ta zwłoka musi miec inną przyczynę. Jaką ? nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że zgłosic
"Szkoda mi czasu na bezsensowną pisaninę. Nikt NIE MUSI sie przeciez zapisywać. Negujcie wszystko i klepcie biedę dalej, to najwyrażniej nasza Polska natura. " i znów wychodzi twoja arogancja wobec ludzi o odmiennych poglądach z twoich postów często niestety aż bije pogardą dla myślących inaczej niż ty ... więcej tolerancji koleżanko , ekspertko od ekonomii . Właśnie dlatego że ludzie myślą to poddają różne tezy analizie oraz czekają na opinie UOKIK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że zgłosic
""Nie działa" to moje niefortunne określenie. " a tymczasem ponownie :D " naiwne pytania kiedy powstanie fundacja, skoro firma od roku nie moze ruszyć . " żegnamy również i życzymy powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babojagolak
Niestety ale osoby ktore wierza w to ze uda im sie zlikwidowac biede na swiecie za pomoca lancuszkowych programow dryfuja sobie w nieswiadomosci ku magocznej wyspie utopia Ilosc globalnych zasobow jest ograniczona (rowniez finansowych, one sa odbiciem, reprezentacja zasobow innego rodzaju dlatego nie mozna sobie dodrukowac pieniazkow aby wszyscy byli bogaci i zadowoleni) a konkurencja o nie to gra o sumie zerowej (zeby ktos zyskal to stracic musi ktos), najsmieszniejsze natomisat jest to, ze ok 80 procent ze wspomnianych zasobow skupia w swych rekach ok 20 (jesli nie mniej) procent ziemskiej populacji (te proporcje podobne sa rowniez np w Polsce) i jedynie oni, gdyby zechcieli sie podzielic sprawiedliwie mogliby zaradzic problemowi ubostwa w sposob znaczacy.ALE NIE ZECHCA!! uczestnictwo w progrmach tego typu przypomina nieco gre w totka tysiace skladaja sie na wygrana nielicznych sczesciarzy. Nie ma cudow a z pustego i salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×