Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amaliastar

wideomodelki- plusy i minusy. piszcie co wiecie

Polecane posty

Gość amaliastar

hej. spotkałam się ostatnio z ofertą pracy jako videomodelka. dużo o tym czytałam. ale w internecie znajduje w 90% opinie pozytywne. trudno mi w to uwierzyć. jestem ciekawa, jak jest na prawdę. czy nie muszę się rozbierać? w ogóle? wystarczą seksowne ciuszki? lub ostatecznie tylko ściągnąć bluzkę? jak z dotykaniem się itd? czy nie rozbierając się jestem w stanie zarobić jakieś 800-1000zł? jak moderatorzy? jak z dyżurami? (wyczytałam, że sama ustalam, ale znalazłam też opinie, że zabierają je bez powodu) czy obcinają bonusy? czy za nie taki jak sobie życzą uśmiech jest jakaś kara? i ogólnie jak to mniej więcej wygląda. czy wiecie coś dokładniej intercam? bardzo proszę o konkretne odpowiedzi, bez nazywania mnie dziwką. nie mam zamiaru uprawiać seksu za pieniądze. studiuję, sama się utrzymuje, a ze względu na problemy ze zdrowiem, nie mogę podjąć większości prac dostępnych dla niedoświadczonych studentów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga39
ja mam takie mieszane doswiadczenia-podniecajaco ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsdhkwae
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś śmiała, uśmiechnięta, masz powyżej 18 lat i szukasz pracy w miłej atmosferze i kameralnym studiu we Wrocławiu ? Na zagranicznych video-czatach (brak Polaków) Znajomość języków obcych nie jest wymagana Zarobki są gwarantowane umową !!! Przy 8 godz. czasie pracy z wolnym weekendem - zarobek od 4.500 zł Netto Przy 16 godz. czasie pracy z wolnym weekendem- zarobek od 15.000 zł Netto Im więcej poświecisz czasu na prace, tym większe są twoje zarobki. tel. 535 912 308 Skype: studiocam7 GG: StudioCam7 (44074484)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×