Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaappppppppppppp

jakie wybrać meble?

Polecane posty

Gość gość
Do nowoczesnego umeblowania w luksusowym stylu polecam firmę www.makdekor.pl, która ma w ofercie meble lustrzane. Zamówiłam u nich toaletkę robioną pod zamówienie i jestem zachwycona. Bardzo solidna firma, godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mebelki kuchenne do zabudowy wykonała mi firma www.zakki-schody.pl. Prezentują się cudnie i są świetnej jakości. Zapłaciłam niedużo w stosunku do osiągniętego efektu. Zdecyduję się na schody również od nich, bo już są sprawdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymałam mieszkanie na poddaszu, dlatego miałam problem z dobraniem odpowiednich mebli. Zamówiłam w firmie www.stolar-waw.pl meble robione na wymiar do całego mieszkania. Są funkcjonalne, eleganckie i zajmują niewiele miejsca. Wykonawca wykazał się dużym profesjonalizmem i cierpliwością na moje marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzaliśmy remont łazienki. Firma www.meblerobko.pl wykonała na obstalunkach szafki i półki łazienkowe. Wkomponowała je tak, że idealnie pasują do wystroju ścian i podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli stylowe i oryginalne to tylko i wyłącznie u www.artparadise.pl. Pięknie z nimi urządziłam sypialnię i kuchnię. Odniosłam wrażenie, że do każdego klienta podchodzą indywidualnie i fachowo. Każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracującym przy biurku – przy kompie, albo przy jakiś rysunkach, architektom itp. to polecam stelaż elektryczny do blatu. Można sobie łatwo podnieść poziom blatu, obniżyć, wyregulować tak żeby było wygodnie. Stelaż mam ten sam co w hgtv ostatnio pokazywali czyli Sulbet Beta – flyingdesk.pl. Pięknie mi siłowniki tu pracują, max obciążenie jest na 160 kilo, wszystko lekko pracuje, nie zacina się, całość płynie po kolumnach niemalże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam meble w sklepie internetowym Edinos i jestem bardzo zadowolona. Meble są bardzo stylowe i eleganckie. Skorzystałam z promocji: RABAT NA MEBLE - BOBOWA : https://www.edinos.pl/bobowa , przez co sporo zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Na upartego można połączyć nawet kilka odcieni drewna i zrobić to tak, żeby wyglądało dobrze, ale to już jest trudniejsza robota. Proponuję poszukać inspiracji na novelity.pl a nawet może zapytać w komentarzu pod którymś wnętrzarskim artykułem. Pani Ewa na pewno odpowie i wierz mi, efekt będzie magiczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×