Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaappppppppppppp

jakie wybrać meble?

Polecane posty

Gość aaaaaaaappppppppppppp

będę robiła remont w pokoju dwóch córek , mam jednak mały problem otóż zawsze myślałam że wybiorę meble w modnym kolorze wenge lub jakiś ciemny orzech , problem powstał kiedy córki dostały w prezencie od babci biurka w kolorze calvados nazywany też gruszą , niestety ten kolor mnie się nie podoba ale cóż stało się , nie wyrzucę nowych biurek , nie wiem czy resztę czyli komodę pod telewizor i szafę garderobianą kupić w wymarzonym ciemnym kolorze czy w niezyt ciekawym calvadosie, ale wówczas całość jakoś by wyglądała a tak to część taka część inna, a jeśli zdecyduję się na ten calvados jaką zrobić podłogę i kolor ścian żeby to się nie zlewało tylko żeby meble ładnie "odznaczały" się, bardzo proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhjhfeufegfydgfdh
A ile lat mają te córki? Nie moga one czegoś podpowiedzieć? Odradzałabym jednak meble inne i biurka inne bo, wtedy mieszkanie wygląda jak za przeproszeniem komis. W każdym kącie coś innego. A poza tym jak kupisz inne meble niż biurka to będzie Ci jeszcze ciężej wybrać kolor farby i podłogi żeby to wszystko do siebie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaappppppppppppp
no dokładnie właśnie chciałabym uniknąć efektu komisu, córki są w wieku wczesnej podstawówki więc nie liczę na rozsądne rady tym bardziej że każda najlepiej chciałaby coś innego, chyba niestety muszę wszystko zrobić w kolorze gruszy ale poradzcie jaki kolor ścian i podłogi do tego dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaaaudyna
możesz znaleźć świetne markowe meble w sklepie outletmeblowy.pl teraz rabaty są po prostu meeeega! Wyprzedaże są na najlepsze marki do 70%, a dzięki kuponom można uzyskać dodatkowo nawet do 40% rabatu http://www.outletmeblowy.pl/kuponowanie/ ja w swoim pokoju stwierdziłam, że postawię na kolor lawendowa dolina oraz lody malaga, ale dla młodszych dziewczynek dałabym jednak jaśniejszy fiolet np. kolor bzu :) kolory bardzo w modzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
cimnoczekoladowy kolor bedzie swietnie pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
wydaje mi sie, ze jak sa w pokoju rozne meble, to wcale nie jest efekt komisu, tylko efekt wyobrazni i kreatywnosci ;) natomiast jak meble sa w postaci idealnego kompletu, to dla mnie jest efekt sklepu, wzglednie zdjecia z czasopisma o dekoracji domu. ale to tylko moje zdanie, ktore poddaje pod rozwage, bron boze nie narzucam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu dał
pomysł na kolor ciemnoczekoladowy , nie wyobrażam sobie tego , meble w tym kolorze już są ciemnawe więc przydałyby się jakieś jaśniejsze ściany dla kontrastu i rozjaśnienia a nie wszystko takie ciemne ponure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
ciemne meble pasują dla starszych osób, a wenge to już wogóle... teraz ładne są nowoczesne jasne kolory typu buk tatra, ale mi podoba się orzech i jeszcze jedno: na wenge ciągle widać kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wymarzyłaś sobie wenge to takie kup. Ja chciałam zawsze ciemne podłogi ale wszyscy mnie straszyli,że ciężko się myje itd. Więc odpuściłam. wytrzymałam z tymi jasnym podłogami kilka tygodni i wymieniałam na ciemne. Takie jak zawsze chciałam. Jeżeli masz kasę to możesz te biurka sprzedać i dokupić w kolorze wenge. A jeszcze taniej będzie jak je wyszlifujesz i pomalujesz bejca w wymarzonym kolorze. 2 godziny roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda*justyna***
ja mam biurko właśnie w takiej gruszy/calvadosie meble też (mała meblościanka) a ławe kupiłam sobie czarną, czy wenge jak kto woli, i powiem ci że wcale to się nie gryzie, i bardzo fajnie wygląda, obecnie mam zamiar wywalić biurko(koniec edukacji) ściany mam kremowe, według mnie całość bardzo fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka N.
Bardzo ciekawe meble są na www.domirodzina.sklep.pl , dobrej jakosci i niedrogie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślisz nad meblami w kolorze wenge to zerknij sobie na te meble systemowe Orlando http://www.marmex.pl/?81,pl_mebloscianka-orlando-200-ok6d-led - bardzo ładnie wykonane, masz dowolność w ustawieniu, można jakoś ciekawe to zaaranżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RacjaNacja
Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Zajrzyj na tą stronę www.babybest.eu Piękne meble ,które na pewno spodobają się dziewczynkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murando
Ja polecam ten zestaw http://www.marmex.pl/?826,pl_system-legoo-ustawienie-1 do pokoju dla dzieci. Ładne meble, te w kolorze limonki moim zdaniem pasuje do pokoju dla dzieci. Cena całkiem przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_87
Ja mam wszystko z Ikei i to dla mnie najlepsze meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do anna niosko szef kazał reklamować sklepik? :-)) Chciałem w domirodzina.sklep.pl zamówić komplet mebli. Kazano mi przelać CAŁA kwote od razu łącznie z kasą za transport. nawet nie określono terminu wykonania zamówienia. nigdzie tak nie. wszędzie wpłaca się zaliczkę jak dopiero meble maja być robione. Na forum o2 znalazłem niezadowoloną klientke która u nich zamówiła łozko....pod rozwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erepege
Ja bym na Twoim miejscu, skoro i tak chcesz meble wymienić, zaprosić do siebie na bezpłatną konsultację projektanta z Fawre. Taka osoba ma doświadczenie, wysłucha, poradzi, może też się zdecydujesz na skorzystanie z usług tej firmy w celu zamówienia mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adanas
Macie np. najbardziej znany sklep.meble.pl i tam w zasadzie macie wszystko - wielu producentów, kwestia doboru odpowiedniego zestawu, no i jest dosyć tanio. W zasadzie wszystko zależy od wykorzystanych materiałów, ale wiadomo, że można dobrać coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorkaa
Teraz nie ma problemu z wyborem mebli, jest tyle ciekawych miejsc, które warto odwiedzić i zerknąć na aranżacje to będzie łatwiej się zdecydować. Sama ostatnio oglądałam w Agacie fajny zestaw i chyba się na niego zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Agacie jest największy wybór, to chyba raczej każdy swoje pierwsze kroki kieruje do tego salonu. Różnorodność mebli, producentów i cen przyciąga na pewno uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wybór dziecięcych mebli to u nas nie było z tym problemu , większość mebelków wybraliśmy z http://www.sklepdlaszkol.pl/ głównie w kolorze jasnej sosny, ponieważ ściany były pomalowane w jasnym błękicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem, sprawdzałam zestawy i chyba zdecyduję się na http://www.batdom.pl/ze,0,131/zestaw-zt106.ehtml, ale na forum jest tyle pomysłów, że już naprawdę nie wiem... kiedyś każdy miał takie same meble i nie było problemu a teraz można zawrotów głowy dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widziałam ostatnio chyba w ddtvn bardzo fajne pomysły na meblościanki i w ogóle meble do zagospodarowania całego pokoju dziecka, które się super rozkładają, przekładają i rosną razem z dzieciakami, myślę, że takie zestawy byłyby dla Ciebie w tym i przez najbliższe kilka lat najlepsze a co do koloru gruszka z czekoladą świetne połączenie jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodovaona
Sprawdźcie koniecznie katalog Meblomody www.meblomoda.pl albo jeśli macie taką możliwość, to wybierzcie się do salonu, bo zawsze lepiej chyba zobaczyć na żywo i dopytać specjalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amijka
Uważam, że Venge to kolor do dziecinnego pokoju za ciemny. Niedawno kupiliśmy dla córki meble z kolekcji Catania w Agacie, muszę przyznać, ze świetnie się prezentują w jasnym pokoju Sylwusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frontsieee
poszukuję szafek pasujących do http://www.batdom.pl/kp,0,374/krzeslo-pr1-biale.ehtml. chce jakąś komodę w jadalni, ale musi pasować i nie wiem, kompletnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattka9
Jeśli szukasz inspiracji, to zajrzyj na stronę salonu ww.meblomoda.pl albo na facebooka. Jest tam bardzo dużo aranżacji wnętrz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×