Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazinga punk

PANNA Z DZIECKIEM - co to za nowa chora moda ?

Polecane posty

Gość bazinga punk

Poznałem kilka interesujących kobiet. Jestem sam i w takim wieku, że chciałbym stworzyć związek. Niestety każda kobieta, która mnie zainteresuje okazuje się że ma dziecko. Co to za jakaś nowa poj**ana moda. Ja nie chcę panny z dzieckiem nawet gdyby była najwspanialszą kobietą na świecie. Świat stanął na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jesteś pojebany. Moda na utrudnianie sobie życia. ta? Walnij się w łeb i gnij sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshkshgslh
Nie chcesz panny z dzieckiem, masz prawo do tego. Moze musisz jasno to komunikowac. Na poczatku znajomosci przeprowadzic dobry wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshkshgslh
a skad jestes i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panny z dzieckiem są sobie same winny. Dawały na prawo i lewo to mają to na co zasłużyły. Facet bez zobowiązań (czyli dzieci itd.) który wiąże się z panną z dzieckiem nie ma honoru i przede wszystkim nie ma jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshkshgslh
Nie zgadzam sie z Tobą. Nie mozna tak z gory oceniac kobiet. Dawaly dupy - co to w ogole znaczy. po co takie wulgaryzmy. Zycie roznie sie uklada i nie mozna nikogo przekreslac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię Ci się ja tez bym nie chciala takiej kobiety,ani mezczyzny z dzieckiem..jak sie kogos kocha to powinno sie miec czysta karte i wspolne dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshkshgslh
Nie chce panny z dzieckiem to niech jej nie bierze. Musu nie ma. Tylko w zyciu roznie bywa i nie ma co wieszac psow na innych. Bo kiedys mozna samemu znalezc sie w takiej sytuacji. A zycie lubi zaskakiwac, oj lubi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshkshgslh
dokładnie - to jest życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem stwierdzeń, że jak panna z dzieckiem to na 100% dawała doopy na prawo i lewo, Boże same dziewice, prawiki i inni nieskazitelni na tym świecie... no i właśnie - dawanie doopy - co to w ogóle jest do koorwy? :o większość ludzi uprawia seks, większość to lubi i potrzebuje, ale jak robi to inny to od razu jest to niemoralne i brudne. haha czyżby hipokryzja? :D oj ludzie czasem nie wiem czy śmiać się, czy płakać... najlepiej machnąć ręką ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshkshgslh
panna z dzieckiem - dajaca dupy k.....wa kobieta po rozwodzie - wadliwy towar mezczyzna po rozwodzie - koles ze zryta psychika itd same stereotypy! nic tylko sie smiac! juz sie plakac nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem stwierdzeń, że jak panna z dzieckiem to na 100% " no ale to że facet nie chce panny z dzieckiem i to że zamiast rodzin teraz faktycznie co krok panna z dzieckiem to mam nadzieje że rozumiesz. co to za jakaś lewa "rodzina" gdzie każde dziecko od innego chłopa? nie uważasz że to pojebane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"same stereotypy! nic tylko sie smiac! juz sie plakac nie chce!" tylko że to jest prawda. te, jak to nazywasz STEREOTYPY, nie biorą się z powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzić? to doradzę
żaden facet nie marzy o tym by być zrobiony w kukułkę i pakować swoję środki i czas w cudze potomstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"być zrobiony w kukułkę" dobre. ale raczej "na kukułkę" bo to kukułka "robi" w ten sposób inne ptaki. ale tekst świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo wyboru , jest wolnym człowiekiem o ile nie ogranicza wolności innym , ma dziecko , jej prawo , Twoje prawo jej nie brać , ale do oceny już nie masz prawa , tym bardziej do wyzwisk i narzucania swojego światopoglądu , ich jedyną winą jest brak jasno postawionej kwestii np jestem mamą fajnego rozrabiaka lub uroczej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny z dzieckiem bardziej zabiegają, łatwiej ulegają. Samotna, piękna kobieta się ceni, chce być zdobywana, adorowana, u takich nie masz szans. Panny z dzieckiem same na Ciebie lecą, bo potrzebują faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej pelno jest rozwódek z bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam z facetem 4 lata. Był moim pierwszym ale jak już zakładaliśmy tą rodzinę i zaszłam w ciążę to jakoś on wolał latać po babkach to chyba nie dziwne że zostałam sama z dzieckiem. A teraz mam męża i trójkę dzieci i wcale nie uważam się za gorszą bo te co nie mają mogą latać po imprezach i dawać d**y na prawo i lewo bo nie mają obowiązków i mają na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dużo samotnych matek? Bo kobiety wolą odejść niż żyć w nieudanych związkach. kiedyś wolały męczyć się całe życie bo bały się "co ludzie powiedzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. Znam stare kobiety które żyły właśnie w tych czasach i gdyby żyły w tych to wcale by się nie męczyły ale rodzina i wstyd im nie pozwalały dlatego kiedyś faceci mieli taką władzę a teraz się nie podoba im że kobiety takie są ale są na tyle mądre że się z kretynami męczyć nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj kobieta jest samowystarczalna i takie coś jak leniwiec wyciągnięty na kanapie przed tv z piwskiem w ręcejej nie odpowiada. A nie dziwi cię że to właśnie kobiety są z dziećmi a ich ojcowie dalej się szwendają i robia innej kolejnego bachora? Gdybyś zobaczył kawalera z dzieckiem to byłbyś pelen podziwu ze taki wspaniały ojciec. Jak widzisz matkę to już k****a i dajka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a znacie kawalerów z dzieckiem? I co o nich sądzicie, jeżeli tacy w ogóle istnieją. Przecież tej pannie ktoś tego dzieciaka musiał zrobić, no chyba że jest wiatropylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcą panny z dzieckiem ale za to wielu z nich wykorzystało dziewczyne, zrobilo jej dziecko, po czym ją porzucili.... no bo skads sie te panny biorą czyz nie? No właśnie przez takich doopkow jak wy, bo na pewno niejeden z was by porzucil dziewczyne w ciąży jakby mu sie znudzila. Ps. Mam 29lat, jestem panna, bez dziecka, bez gumki faceta nie wpuszczam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam żadnej nie zrobiłem dzieciaka. No...mogło się zdarzyć, ale robiłem na konto innego. Więc żadna na lodzie nie została. Pozdro dla kumatych ;) Pozdrawiam również K. i jej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
byłoby fajnie a nie jakieś alimenty nie wiadomo po co, facet robi dziecko zostawia i idzie do następnej, fajne i wygodne, wolność, a nie jakies alimenty, i jeszcze musi płacić, co to za wolnosć, niech ona sie martwi o dziecko on idzie do następnej potem znowu i karuzela się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.06 jak lecicie na dupkow to wasz problem. Jak nie potraficie wybierac odpowiednich partnerow to niech rodzice za was wybieraja. Normalny facet nie musi wiazac sie z puszczalska kretynka co polaciala p*******czach, ktory jak wiadomo zostawia kobiete w takich sytuacjach. Szczeholnie jak panna z dzieckiem ma dziecko z jakims zonatym. Co to za material na partnerke? I nie stawiajcie obok siebie rozwodki czy wdowy obok panny z dzieckiem bote pierwsze maja chociaz dzieci z prawego loza i mozna chociaz przypuszczac kto jest ojcem dziecka co w przypadku panny jest niemozliwe bo kazdy moze nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konto na portalu randkowym z kilkoma fotkami,przystojny za bardzo nie jestem /dlatego mam motto jestem jaki jestem i nie ukrywam tego i nie wstydzę się swojej facjaty/ i piszą do mnie praktycznie same rozwódki z dziećmi i wdowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×