Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_sense

CLIP IN na ślub - miałyście?

Polecane posty

oczywiscie rozpuszczone. co o tym myślicie. miala ktoras? nie mam opcji. w koku nie idę. mam bardzo rzadkie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i te clipiny też
na kredyt, żałość porostu to jest żałosne zeby brać kredyt na wesele, nawet te włosy też musisz spłacic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala, w zeszlym roku miałam na weselu znajomych sprawdziiły się rewelecyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam i musze przyzać że super - mega wygodne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clip in w ogóle są bardzo wygodne i sie sprawdzają, ale na wesele też miałam :) Mnie sie podobają takie długie fryzury, jakieś ala kłosy etc a z moich nie dałoby się tego zrobić. Na pewno wtedy zamawiałam z https://www.rubin-extensions.pl/ włoski, zresztą teraz też mam od nich dopinki, mają dobrej jakości, nie plącza się, ładnie się zlewają z moimi i wygląda to bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifyouareready
też mnie przekonała wygoda no i efekt końcowy, czyli mega kobiece i romantyczne długie loki. Ja robiłam metodą Great Lengths. mój salon akurat ma licencję z nimi, więc jestem podwójnie zachwycona. Cała rodzina podziwiała moją piękną fryzurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie moje koleżanki które brały ślub miały doczepiane włosy, ja też miałam , teraz to chyba standard i tylko z Cameron Hair naturalne najlepiej 60cm na klipsach u mnie zrobiły furrorę później wszystkie sobie je zamawiały miałam zrobione takie duże naturalne loki spiete z tylu spinka z kryształkami swarovskiego i wyglądało to cudnie...a z naturalnych możesz zrobić każdą fryzurę wiec lepiej nawet wziac pozyczkę ,to jest jedyny dzien w zyciu i trzeba wygladac wyjatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Sonia
z tymi klipsami to taki średni temat, tym bardziej jak na ślub. bo większe ryzyko że fryzura się może sypnąć. lepsze są metody łączenia na zimno albo na ciepło jak te ultrasonic albo multisonic od Great Lengths. łączenia są płaskie i można je nosić od 4-6 miesięcy nawet. można na nich robić bez problemu koloryzację czy związywać je potem w kucyk. dla mnie dużo wygodniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hadidi
na ślub jak najbardziej warto podrasować trochę fryzurkę, zwłaszcza jeśli ktoś tak jak ja, ma raczej cienkawe włosy ;) Metody ultradźwiękowe jak najbardziej spoko, ale zobaczcie sobie też nowość GL Tapes od great lengths, bardzo praktyczne i efektowne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaax

Słyszałam właśnie o GL Tapes i nawet się nad tym zastanawiałam bo mają bardzo dużo kolorów, a nie tylko klasyczne blond, brąz czy czerń. Zawsze marzyłam o różowych włosach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaMaryśka

Zgapiłam od swojej przyjaciółki i też się skusiłam na przedłużenie na ślub. Inną metodą, bo GL Tapes ale efekt cudny ❤️ Zastanawiam się na kolejnym przedłużaniem, a co! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka

Hej dziewczyny! Wiadomo, że przedłużałam i to było najlepsze co mogłam zrobić na swój ślub 🙂 Do dziś pamiętam te piękne, gęste i długie blond fale ❤️ U mnie w Poznaniu przedłużają Panie włosy w salonie Great Lengths - ja tam własnie przedłużałam na GL Tapes, także pójdzie i na konsultacjach dowiecie się wszystkiego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×