Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 123xxxyyy

wrocław słoneczne studio na hallera

Polecane posty

Gość 123xxxyyy

Witam Chciałam się podzielić z Wami opinią nt słonecznego studia. niestety wykupiłam tam kupon groupona:/ cena korzystna więc to mnie skusiło. Ale był to duży błąd, obsługa fatalna, dziewczyna która mnie obsługiwała bo fryzjerką to jej niestety nazwać nie można, w ogóle nie zwracała na mnie uwagi. Gdyby to nie był groupon dawno bym z tego "salonu wyszła" ale to że usługa jest już zapłacona mnie powstrzymało. Miałam skorzystać z farbowania i ścięcia plus ułożenie. Farba jakości fatalnej - bardzo szybko zaczęła mnie piec skóra głowy, musiałam zwracać na to uwagę i na czas ile w niej siedzę, ale i tak siedziałam w niej za długo bo nie miał mi kto zmyć!!!! także po farbie włosy miały dość. Potem miało być scięcie - siedziałam tam już ponad 2 godziny, obserwując co się dzieję, więc zdecydowałam się tylko na ścięcie końcówek, żeby sytuacja była do uratowania... poza tym brud i syf. kurz, wszędzie końcówki włosów... wiem, że to fryzjer i włosy mogą gdzieś być, ale wysoko na półkach powinien być porządek, szczególnie kiedy jest to początek dnia... także zamiast się zrelaksować i odpocząć, siedziałam zestresowana. nie wiem czy obsługują tak tylko klientów którzy wykupili kupon, czy to tam standard. Chciałam oszczędzić, a skończyło się tak że muszę iść się ściąć gdzie indziej, i zainwestować w kurację regenerującą, bo farba była złej jakości i za długo trzymana......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×