Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

dostałam awans!!!

Polecane posty

musiałam sie pochwalić:) i w zw. z tym od jutra do końca tygodnia mam wolne, w poniedziałek zaczynam, jeśli mi się powiedzie, to mam prawie dwa klocki dodatkowo do wypłaty. yupii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim mam ustra sprawne, w sensie, że mam gadane i gebe niewyparzoną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinarese
to musiala dobrze siorbać pisiora szefowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to ja nie wiedziałem że za siedzenie na kafe można dostać awans?:) to ja tez musze iść do szefa , należy mi sie jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję;) nawet nie wiecie, jaka radość mnie ogarnia;) teraz tylko ogarnąć stres i byleby mi dobrze poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjdiedis
kciukiem, ale ty paskudna jestes ja pierdole, jaka tlusta baba jaga hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjdiedis
twoim zdjeciem mozna niegrzeczne dzieci straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jest ktoś kto płaczę przez ten Twój awans? mam na myśli wypierdolonych w kosmos klientów by wynik finansowy był wysoki i sprzedaż produktu wzrastajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem bzykasz się jeszcze bez zobowiązań z tamtym kolesiem? Czy może szukasz nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdziu, skąd mozesz wiedziec, jaka branża? Dominik, już nie, pozmieniało się troche, ale nadal mam z kim się pobzykac, w celibacie broń boze nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fudżitsu
Kciuku, Ty pracowałaś gdzieś w branży telemarketingu czy mi się coś pomyliło?? Gratuluję awansu, ale masz fajnieee :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na piwo, wypłata dopiero w piątek, a z drugiegov etatu tez jeszcze nie dostałam pieniędzy 😭 ale, kolejny miesiac będzie odbity:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fujitsu, skąd wam się ten telemarketing wziął? nigdy nie mówiłam, gdzie pracuję, bo uludzie z mojej firmy bywają na kafe;) dziekiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fudżitsu
Szczerze to nie wiem, tak jakoś pomyślałam ale ok, widzę, że nie chcesz mówić jaka branża :) No to pochwal się ile będziesz teraz zarabiała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkoman
zostałaś brygadzistką sprzątaczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjdiedis
jaki zboczek cie bzyka,tlusta babo jago???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opderium
ludzie z firmy dla ktorej pracujesz bywają na kafe, a ty tu paszczą świecisz? O matko... jeszcze żebyś pisała z sensem a nie same kompromitacje i dyrdymały. Jeśli to twoja facjata na serio, to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sprzątaczki chodza z montorem pod pachą i mopem w drugiej ręce:D nie wiem dokładnie ilem, jesli mi się powiedzie, to mam jakieś 2400 dodatkowo plus obecna wypłata. byleby szło, tak jak to szefowa wyliczyła;) a wypłata co mc różna, nie mam stałej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarara
gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję;) w tej chwili większośc ten temat czyta, a prowokacje na bieszczadzkim uwielbiaja. dlaczego miałabym nie swiecić? oglądają mnie realnie cały dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjdiedis
wspolczuje tym co musza taki szpetny ryj na codzien ogladac i temu kto cie bzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim podejściem, to dziwię się, że stać Cię na tak skomplikowane uczucie ;) a najmniejszą ambicją dla mnie jest, by się podobac komuś takiemu dziś mi nikt humoru nie popsuje, bedę piła wino leżąc na najwyższej górce w mojej okolicy i podziwiała swoją mieścine z ukochanym facetem. Jutro się w końcu wyspię, dostanę kasę i luz blues do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i laptopa w końcu z naprawy odbiorę, bo bedzie potrzebny od nowego tygodnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mówiłam, gdzie pracuję, bo uludzie z mojej firmy bywają na kafe a co to ma za związek, jak wszyscy wiedzą jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×