Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No i odkopałam zbanowany stary nick.. ;) Pewnie, że Bałtyk.. ;) Kuchnię jej szlag trafi 21.12.12. a co pobaluje na urlopie, to jej.. ;) Do grobu wspomnienia zabierze.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pearl kiedyś spotkałam na innym topie, gdzie pisała jako Madoona i zdradziła innej dziewczynie, że jest na kuchennym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i me zapytanie zostalo bez odpowiedzi1 a to rodzi Frustracje,a nawet i faszyzm a nawet homofobie i skrajne wyczerpanie!!!!:P:P ide zaraz spac,bo jak wroci Ten Na Ktorego Jestem Strasznie Wkurwiona,to chce byc juz zwlokiem,ktorego nie da sie wciagnac w jalowa dyskusje:P,bo to RODZI:...juz wiecie co... moze i to dziecinne ale nie chce mi sie dzis juz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź Pokorna.. Tu Ci nikt nie odpowie.. Nie po to żeśwa sie czaiły.. Gdzieś na boku.. Może Pół-kownik znów co wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta jak zwykle:P wlasnie tego sie boje:P ale sie zapre,nogi zlacze,do niczego nie dopuszcze:Pbo na gwalt juz nie mam wplywu,nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara, zara.. (taki sklep ;) ) A czyje to: "może jeszcze na erotycznym sobie załozymy, co?tam też pewnie będzie ciekawie" :P Może moje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×