Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja chciałam do 6 miesięcy maks więc nie jest źle. ale przy młodym tak nie miałam. teraz to ze mnie jakieś wraczysko człowieka się zrobiło. tyłam na potęgę, apetyt nieziemski,samopoczucie do bani. oczy otworzyłam dopiero jak ją odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia czy cukinia
no to się naszukałam ... ale jak to zapisane... szukajcie a znadziecie. Teraz jeszcze tylko jakiś nick trzeba wymyślić tylko mocy u mnie dziś brak. Kurde, ostatnio codziennie bolą mnie zęby ale to tak 40% ogólnego stanu na raz!!! Normalnie kota można dostać. Dzieć juz śpi, a ja szykuję się na early night. Wrócę razem z weną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja paskuda kapie sie z Najstarszym chle chle...mam nadzieje ze to nie wplynie dekonstruktywnie na zadne z nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leb mnie boli.. kotu dalam zryc bo bidny.. zaraz wpadne do wanny.. do mamci zdzwonilismy z okazji imienino-urodzin...dzien mozna by uznac za zaliczony gdyby nie ten bajzel praniowy:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez łeb boli. i dziecko mi sie zepsuło. zmieniliśmy jej mleko- niby na lepsze- i mam wrazenie ze sie nie najada. i mam dylemat- jej sprawny brzuch kontra moj święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag a jak ja mam pokumać kto jest kto k... ?? proszę mi na sabacie rozpiskę zrobić, bo ja teraz odpoczywam i nie mam mocy rozgryzac... ja wam tez powiem jak ja, jak coś fajnego wymyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lepsze mleko to jakie to jest? Mój od urodzenia na Nanie ciągnie. Znaczy teraz je już i pierwsze obiady. Je -dobre sobie. Chyba mu obiad zaczne dawać o 16 tej jak już młodą z przedszkola odbiorę. Nauczył się skubany prypać ustami i po takim obiedzie często mam wlosy do umycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mała to niby bezproblemowa tylko co jakiś czas problemy z wypróżnieniem ma. I jechała początkowo na bebiko standardowym i wydawało mi się, ze sprawa się pogorszyła. Więc zapodaliśmy jej bebilon comfort- na zaparcia i kolki (pierdzielony 3 dychy za małą puszkę:O). Od wczoraj na nim jedziemy. rzuchol miękki ale mała diabelnie niespokojna. I czytałam gdzieś, ze dzieciaki tym się nie najadają. Świństwo to jakieś. Współczuję jej że musi to pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam :) no chyba każdy się domyśli :) spadam spać,bo górskie powietrze ostre jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezorientowana Nieletnia ;)
Kuffa.. Imbira to wiem, która ma, bo mi się przedstawił , jak nim rzucała.. ;) Jak dzieć, to ta moja krajanka od pogody.. :P I weź Patowa Matko nie pisz ze starego, bo tu na gotowaniu Ewę 33 tak wytropili, że w Gugiel ją wrzucali i patrzyli na którym topie pisze, żeby ją gnębić.. Spróbuję się zaczernić, ale jak miałam kiedyś dwa czarne, to mi podszyw zlikwidował ten drugi.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mój na razie sranko ma koncertowe. Może będzie lepiej jak Twoja młoda dorośnie do jakiś wspomagaczy w stylu deserki ze sliwkami etc. kurde bo 30 zł za puszkę to trochę przegięcie faktycznie :O Zbieram się na dzisiaj. Padam na ryj dosłownie. Jutro zamelduję się już tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezorientowana Nieletnia ;)
Do Dyni: Normalnie to kota można dostać od NiePierdzielącej po Dziecinnemu ;) Ona już 2 różne hoduje - może jej się rozmnożyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezorientowana Nieletnia ;)
Właśnie, już rano miałam napisać, że mi się tu podoba.. ;) Jak weszłam, to od razu podzieliłam się spostrzeżeniami nt. płynów do mycia naczyń, przedyskutowałam sprawę remontu kuchni kontra wyjazd nad Bałtyk i zabrałam głos w sprawie pewnej zupy :P Ja.. OMG.. Faktycznie: zbliża się koniec świata.. I przeczytałam topik Ewy 33.. Od 4.15 miałam sporo czasu.. :P A nasza Pearl vel Madoona tu właśnie przeszła od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tym wypróżnianiem to próbowałam wszystkiego- nawet przed czasem jabłko jej dałam. ślliwkę miałam w zamiarze ale w pierwszej kolejności postawiłam na mleko. żaden proboityki, przegotowane wody, masaże- nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×