Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

kurde macie zdrowie do tej godziny dotrwać :D deszcz pada :( nie wiem co dzisiaj robić, miało być ładnie a tu dupa co tu jeszcze można zobaczyć w miarę pod dachem? wie któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Patrisa język mi do dupy uciekł po Twoim opisie wesela. Znaczy żarcia. Cóż jak Patę za mąż będziesz wydawać to weźmiesz kredyt na jakieś 15 lat i poziomem do weselicha dorównasz ;) Matko żeśta popiły wczoraj. O tej 3 rano to ja na siku wstawałam a Pokorna jeszcze pod stół nie wpadła :D Mnie od wódki coś odrzuca. Wypiłam już swój limit życia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały dunajec, to w zasadzie przedmieścia zakopanego dziadek na razie wymyślił,że jedziemy w pieniny, no ja nie wiem, czy tam mniej pada... a wesele może być niedługo, w końcu pata zlapała welon :D a jej chłopak krawat i podobno bardzo się o to starał i walczył jak lew ja nie widziałam, bo wtedy starego tachalam do wyra na filmie obejrze spadam, bo babcia chce wiadomości przeczytać, w kiosku nie było odpowiedniej gazety, no więc niezalezna.pl bedzie w ruchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się na imprezówę dziś do siostry. będziem świętować od rana:Pmoże czas najwyższy zerwać definitywnie z wypasania dziecka i wziąć naparawdę czynny udział w świętowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrisa - w Białce Tatrzańskiej na szlaku można złapać męża.. (jak ja.. oświadczył mi soię po drodze z Wiktorówek.. :) ) Ale Ty już zdaje się masz.. ;) A poza tym tego modelu z Białki nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje:D:D:D leba mi nie urywa:d boshe ale glupoty pisalam:P a tak wogole to nie ja:P to jakis jebany czarny podszyw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polowek tez zyje chle chle chle wogole czujemy sie swietnie:Dnawet kaca nie mamy,hmmm i dzieci wybrane,sniadanie porobione i takie tam;) chyba trza sie wziac za reguralne pijansko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rabotam, to i nie wypijem.. :O Ale poteeeem.. ;) Długo Potem stał pod płotem, myślał o tym i z powrotem.. Napiiił sięęę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w komputerowej głupocie nie przebijesz Czaszka - mylisz się.. JA Cię na pewno przebiję.. :D Do tej pory nie umiem założyć tu czarnego nicku a ten mi zaczernił (z wymyśleniem hasła włącznie) i przesłał hasło mailem chłopak z poprzedniego topu, na którym pisałam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×