Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

noo,teraz mi gamon z kibla nie ucieknie:D:Dbo z nocnika to jak za pomoca sprezyny do gory leciala.z tego ustrojstwa boi sie zlezc jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbir kota zazdraszczam strasznie;) wogole wszystkie dzieciaki takie fajowskie,poogladalm dzis trochie:D a Wy wszystkie takie pikne i rezolutne i takie...niespodziewane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapowiedziała się na jutro szwagierka. na 8 rano:Ozaskoczyła mnie pytaniem: jesteś jutro o 8 w domu?? kto by pomyślał, ze chce mi się zwalić na głowę o godzinie, kiedy ja najchętniej włóczę się w szlafroku sącząc kawę wśród ciszy poranka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizacja dnia matki, ojca i dziecka mnie przerasta Hehe.. Moja niegdyś trzykrotna codzienność.. :D A za zaangażowanie mego dziecka w występ na Dzień Ojca opiórkałam panią świetliczankę tak, że jej kapcie spadły.. ;) I się gęsto tłumaczyła.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wage, to siedze sobie właśnie teraz w samych gaciach przed kompem, przelatuje moja matka i mówi - weź coś zrób z tym brzuchem :O no nie ma jak miłość rodzicielska :D a sama ma brzuch 2 razy taki jak mój... ściągnę później zdjęcia z aparatu to może coś wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć że mi sie nie podoba bo mi sie nie chce przelogowywać i się jebłam wyskoczyłam nie z tym pseudo co trzeba.oż moja nieszczęsna wtopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, ja zgłosiłam tego co tu uczyniłam pod starym nickiem na stronie 3 chyba i go usunęli, bo nie widzę albo ślepa jestem? wyslałam trochę fot, tylko nie śmiać się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżesika - ja mam tylko 1 zdjęcie.. na plaży - na leżąco i prawie tyłem.. :D Nie ma mi kto robić.. Bo wszędzie sama z dziećmi się pętam.. To z plaży to mi nieaktualny już facet zrobił.. ;) Stront promieniotwórczy - ja Cię zgłoszę z Obeznanej, jak dotrę do pracy.. bo teraz walczę z trzodą do szkoły..a ja na PKS..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek! ależ pikny dzień, słońce wali a na niebie ani jednej chmurki, juhuuu! idę na sniadanie a potem w teren, więc będę dopiero wieczorem a to ziaba była? matko, jaka wielka :D dopiero teraz sie przyjrzałam i faktycznie marchew widzę ;) jakoś mi się zdało wcześniej, ze to nowy nabytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, teraz bryy.. :) Już z tyłkiem na stołku, a nie na stojąco.. ;) Kawa dla wszystkich - z brązowem cukrem, jako że na słodkościach jestemy.. ;) Ale można nie wsypać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×