Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dżesika - ja mam tylko 1 zdjęcie.. na plaży - na leżąco i prawie tyłem.. Nie ma mi kto robić.. Bo wszędzie sama z dziećmi się pętam.. To z plaży to mi nieaktualny już facet zrobił.. Stront promieniotwórczy - ja Cię zgłoszę, ale myślę że musisz sama.. Cyarnz ma prawo si wzmaya bey powodu, innz cyarnz go nie wzsiuda, ot, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie, wcisnęlaś szifta i ctrl i klawiatura ci sie przełączyła na polski 214, gdzie układ klawiszy jest jak w maszynie do pisania ;P Dobry. Tak, Ziaba jest na sabacie, zaraz po Królowej Elżbiecie & (nie)świętym Franciszku. Chyba nie bez kozery Ministrantka mi kiedyś rzekła, ze na zdjęciach wychodzę jak nie ja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta kuchareczki!! no to ja tez zglaszalam do usuniecia;moze co pomoze?! Ministranta nie stresuj sie,moze kafeteryjne szerloki holmsy nie wywesza... widzialam juz Patrise z przychowkiem;corka piekna;syn chyba jakims uczonym bedzie:D wszystko mi sie podoba:) no moze oprocz zdjecia na cmentarzu,jakos mnie tak smierc od razu po gnatach przeleciala:O oczekuje na reszte:D:D zreszta nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooo, dziś piątek ufff, jaka ulga że to już prawnie łikend :) No i zapowiadają ładną pogodę. Facjaty pooglądane i poprzypominane, nasze dorzucimy w wolnej chwili. Ojciec dziecia ostatnio przerzucił się na filmiki więc tych pełno za to zdjęć mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i me dziecko korzystajac z chwili nieuwagi powypieprzalo wszystko z szafki i sie zesralo:O a dopiero co siedziala na sraczu:O po kim toto takie zlosliwe???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułtajny, ja wiem, co zrobiłam :) To jedna z pierwszych sztuczek, które opanowałam ;) I w dodatku sama na to wpadłam.. :P Jak naprawić.. Pamietając, w co otatnio - przed zwariowaniem tekstu - stuknęłam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łanio płocha, mnie dziś obudził SMRÓD :o Ale przynajmniej - skoro brązowy potwór wpadł z wizytą wcześniej - mogłam poranną kawkę wyduldać w już świeżej atmosferze :) A moje podłe dziecko mi sie wczoraj schowało O.o Majstrowala sobie coś w sypialni przy łóżku, poszłam zrobić mleko, wracam, a jej nie ma O.o. Poszłam do drugiego pokoju - nie ma. Zajrzałam w kąty - no nie ma. I dopiero jak się przeszłam na czworakach, to znalazłam stwora chichrającego się głęboko, głęboko pod łóżkiem w towarzystwie kota O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Sarniatko dalej kica z zasrana dupa!!!:Oa co!niech sie uczy !a jak sie nie chce uczyc to niech cierpi!! taki wyrodny stary bab ze mnie!! pomijajac ze Jej absolutnie zadne kupsko nigdy nie przeszkadzalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci e bardzo chce do Was wiadomosc napisac,wiec Jej pozwole:D nv c., vwlkklkkk/0p[bznhjyep[[yi88g0o0o eo oepdp kvoloiciioiol68in loooddiojuujuujpul]#ngb n n h k j m kkm , vmvn m m kmkm.njnmkkmm n 2y43 m, c m m m , i ja tez tak mysle:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dźbry :) Ale się wyspałam, 14 godzin :) Mrrrrrrr :) A oto powitanie od Serdello: uhubihhbfwevwjuvjcsfsfjujujuhjhij hy5 h hhg nmlb n kjcdfn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potforro ma drzemke.to nie nastuka.nie dziwi ,bo zmeczyla sie solidnia robiac monstrum paskudne.pierwszy raz malo nie puscilam pawia..wciaz nie moge dojsc do siebie, oczy Lzawe:/ zamiast dzien de powiem dzien gie, nie tylko u mnie jak czytam:)dobrze ze kawa i slonce. fot przy grobowcu mnie powalilo;) krewno no wlasnie tak mi sie wydawalo ze twarzy nie widzialam;)a bylam we wro czas temu jakis, tyle ze pozajmowana.zdazylam tylko marine i wyspe zobaczyc w nowej odslonie.bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :-) Byłabym się też jebła z nickiem ;) Dziś od rana mnie jakiś power rozpiera :) Wyczyściłam chatę na błysk, teraz czekam aż ... Funik się obudzi coby coś zjadł i na dwór :) Wczorajsze szczepienie się udało, młody ledwo jęlknął, no dumna jestem nieprzeciętnie :D Czacha - 14 godzin snu? Co za rozpusta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam Wasze łedne buzie i dzieci Wasze również i normalnie jestem w szoku jak ten czas leci ;) Faktycznie, zdjęcie przy grobie wymiata :D Marchew - kurde, no muszę to napisać no! Ty to taka dziewczyneczka jesteś :P Postaram się dziś zaktualizować również siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam. w małym negliżu ale nie mam innych. z twarzą przynajmniej. bo jak mój mąż zacznie spełniać się artystycznie to i o zdjęcie z twarzą trudno- bo tu cień, tu światło a tam jeszcze jakiś inny dziwolągowy zabieg zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ministrant - fotki czadowe, naprawdę :) A jak Ci łądnie w tej ciąży było ;) a ten Twój mąż ma widać powołanie :) Swoją drogą, to fajna sprawa mieć nadwornego fotografa ;) a co do usunięcia to pierwszego postu, który zakłada dany temat chyba usunąć nie można.. Ja też wysłałam kilka swoich i funikowych ;) Generalnie zdałam sobie sprawę, że swoich fot mam tyle co wcale bo w większości to ja cykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×