Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

chwila przerwy...zup mi sie konczy,czesc ryzu gotuje;jeszcze szybko klopsiki w pomidorowce zrobie i chyba likend moge zaczac?:D:D a pomidorowke,jak wszystkie zupy,robie z glowy.najpierw wywar,marchew,pietrucha seler(jak znajde w tutejszych sklepach:O )por,tudziez podpieczona czesc cebuli.a na koncu najlepiej pomidory z puchy+przecier;lub sam przecier,ale wtedy duuuuzo:) czasem dodam smietane,ale raczej do pomidorowy nie lubimy.aha i cukier,oprocz standardowych przypraw.bez tego ponoc pomidorowa nie jest dobra:D do tego ryz+natka pietruchy. i sie znowu glodna zroooobilam,fak. lece gotowac bo weny dostalam,uahahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sobie leżę na plaży i kwita. Jak mi zrobicie zdjęcie, to będzie. A jak nie - to nie :P Do dyspozycji są jeszcze stare akty ciążowe :classic_cool: Ale tego nie wrzucę, bo Ośliniony zdalnie wywęszy i nas namierzy zbokiem.. Wg was to niby Żul Marian spod Monopolowego ma mi trzasnąć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym - komunijnym - komunistka robiła zdjęcia rodzeństwu i kuzynostwu.. w piaskownicy.. Zatarł się piachem.. Przeczyszczony jeszcze dychnął ale oddał jednak ducha. Drugi załatwiły upadkiem ;) Mojego Nikona z superobiektywem (trofiejny po starym- za szkody moralne :P) do łap nie dam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lecę z Nielotem, Nielotowi muszę wydać glejt na wylot, że nie podam pedagogów na polisię i do sądów o nielegalny wywóz Nielaty - np. na organy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że Ty masz pomysł.. Nielot kiedyś mi trzasnął takie, jak mnie obmotały szalem siatkowym wokół gęby.. że niby jak ciocia na wizycie u swej teściówki w tej ich Persji, cudnej krainie - która z dywanów przedziwnych słynie ;) mam się wystroić.. :) Znajdę.. :) A Ty mi wtedy napiszesz, jak to zrzucić na (zepsutego) lapa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to Fa...Groszka była taka koszykarka? Wzrost modelki ma Funny i ja to od zawsze pamiętam ;) A stara jestem ja.. chociaż w tych dżinsach na plaży (choć mamasize :P) to na swoje lata nie wyglądam ;) Zresztą - kiedy ja wyglądałam.. ;) Oprócz obtuczenia polekowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wam się grobowiec nie podoba, hm? przecie mówiłam, że tu mam możliwości ograniczone :D zrobiliśmy 20 km nad morskie oko i nogi mi się troszke wygieły :D rafał machnął, nawet nie stęknął, no ale on ma w dupce jakieś baterie mocne idę pooglądać wasze foty,tylko sobie kawe zapodam zasłużoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem starsza chyba,no ale nie będę się licytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym Cie Krewno widziala w skorze(na grzbiecie)na dol se ubierz co chcesz,nawet slomiana kiecke:D,jakis taki czarny irokez na glowinie,tudziez jak nie wypada ze wzgledu na wiek:P to fryz a'la pierun w rabarbar pierdolnon',szpile;obow wysoki,sznurowany po kolana lub koturny? oczy z obrysem krechy czarnej i obowiazkowo z cygarem grubym w ustach(tak tak!!)i chmura dymu zaslaniajaca face.tak Cie widze.aaaaa i jeszcze cyc potezny potrafiacy faceta zadusic:D:D:D:D nie to ze jakis zbok tu z boku wychodzi ze mnie,ale tak,no,jakos....pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarna, jak przeczytałam twój opis, to kawę wylałam ze śmiechu do jedynych adidasów... czyli jutro w góry sunę w japonkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooohhhh wybacz Patrisa:D:D:D to wez adika wystaw na powiew rzeskiego halnego to Ci migiem buta obsuszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×