Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wioskowa, Nielot w USA, mam nawet foty, ale nie umiem wam przesłać wyciętych.. :O ..Chyba, że chcecie z całym mailem od ojca głównego Konstruktora kostki z patyków do szaszłyków, co wytrzymuje 250 kilo obciążenia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej mamy w klinice dawali młodym niemowlakom marchwiankę, ale taką specjalną, rozgotowaną na gówno.. Wiem, bo jak chorowałyśmy na sraczkę-gigant, to mama przynosiła prosto z oddziału w butli ze smokiem.. ;) Ohyzda, ale jaka skuteczna..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..A tu - porannie.. Puszczamy se z moim Przyjacielem.. bo to o naszym Pokoleniu.. http://www.youtube.com/watch?v=lqVxzzacrRA Patowa, Ty się jeszcze załapujesz na te Klimaty.. ;) Pamiętasz Czarną Wołgę i Białe Dziecko..??? :D Disco przy Krzysiu Krawczyku.. ;) http://www.youtube.com/watch?v=xT_vPJALSAA A "Barburgiem" jeździli moi rodzice.. :) "..A może to normalne, że się inaczej marzy.. Że się Inaczej żyje i pije się po Pół.. I żeby to Zrozumieć, to trzeba się zestarzeć, lub rzucić się ze schodów najlepiej głową w dół.." ..Im ktoś jest bardziej trzeźwy, tym Trudniej ma na schodach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Mini.. To się nie znam.. Wiecie co, kiedyś nie było rota, tylko zwykłe sraki, na które się rozpuszczało w rumianku miażdżony nożem Carbo Medicinalis i już.. A dzieci i tak zdrowiały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, niby nie można ale można:) Ale jeśli Ty w nią wlałaś aż 250 w nocy to i tak bardzo dużo. Oni tam w ulotce piszą jakieś kolosalne ilości, że ma dzieciak wypić, a nawet taki odwodniony nie jest w stanie tyle w siebie wcisnąć. Mój nawet łyka tego nie tknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiedyś dużo rzeczy nie było. A wiecie, że obecnie rota sie zmutowały z rhinowirusami? I bardzo często te, które powodują właśnie katar, od razu powodują też sraczkę. Miałam już 4 takie przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Mini, jeśli ona tak łagodnie przechodzi, to naprawdę daj jej tylko czas i wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do portfela, to jest jakiś dramat. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej... Patris, Ty to handlara jesteś i zaraz sprzedasz jak kupisz, a ja się do tego zabrać nie mogę, a mam dużo takich rzeczy. Ostatnio wyczaiłam na allegro fajne spodnie. Laska wystawiła od zeta, wylicytowałam za dyche i za chwilę drugie, bo tanio za 2 dychy. Wszystko fajnie, dostaję przesyłkę a tam jedne spodnie i w kopercie z listem 10 zł. Pani mi napisała, że popełniła błąd i nie chce ich oddać za tak niską cenę. Czujecie? Gdyby jeszcze napisała do mnie po licytacji. Co za pipa. Jestem w trakcie pertraktacji z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej, żeby sie w dupe pocałowala, zawarla umowe sprzedaży i laski nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlup...od teraz brzmi jakos inaczej;).... u mnie antyteza sraczki przez 2 dni byla, to pewnie ten ch.j banan..ale dzis jak tylko tata wyszedl z domu.......monstrum ! baba naturalnie radosna i lzejsza pkmachala nogami ze kanape prac musze. ministrant to sie ciesze. fas- wies..ze ona juz chodzi?kurcze.szybka jest..moja usiadla zaraczkowala i sie wspina po wszystkim.ale na chodzenie ma szlaban, bo ja potrzebuje czasu..musze przemyslec te wszystkie przemiany..no i ta glowka...ciagle o cos rabiaca... z kasa jest git ale z czasem...ja nirmalnie nie mam na nic czasu... neta czytam w wucecie........ ktos mi ostatnio polecal chodzik ale taki pchacz z niezmierna iloscia wszystkiego co piska, gra i blyska.poczulam sie urazona ale uslyszalam ze bobasy sa jak po lsd jak zabawka zyje i mowi to wspaniale.ubogga czy to prawda o recepcji boba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim portfelu też jakos ciulato, na wczasach puścilam za dużo trochę no i oczywiście wczoraj przyszło pismo ze spółdzielni mieszkaniowej, że mozemy zamienić prawo własności do mieszkania ze spółdzieczego na wieczyst tylko, że to 2 tysie kosztuje shit akurat teraz, jak ja goła a w przyszłym miesiącu czeka mnie OC od forda 1.600 najmniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wieśkaaaaaaaaa! - wreszcie jesteś! :D Babsku kup pchacza. Stwora ma taki dwa w jednym - się pcha, a jak się złoży, to się na nim dupą jeździ. Odkąd naumiała się chodzić wersja prowadzana poszła w odstawkę, więc złożyłam, wsadziłam i mówię "jedziesz mała!". Ale wożenie dupy jej nie kręci, bo tylko do tyłu umie narazie :D O taki, o. Tylko kolory inne: http://allegro.pl/nowy-skuter-jezdzik-chodzik-pchacz-i2349649618.html Tak tak, ta cena to nie żart. On naprawdę tyle kosztuje. I malutki jest, w sam raz na mojego kurczaka. Ministrantko - jak ten szpital tak chujowy, to lepiej trzymaj w domu. Lepiej się nią zajmiesz niż te kurwy niesprywatyzowane. :( Głaski. Drzesika - a co jest nie tak z gerberkową dynią? O.o Czerwona - jak się nie mylę jest ministrantką niedoedukacji. Wiersz toaletowy poproszę!!!!! Jesooooooooooo, Krewno... "Marian" to mnie zawsze tak nostalgicznie nastawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wieśniara:)no na ulotce ilości sa naprawdę nieziemskie nam nie kazali hamować tylko w razie dużego ataku jak dziecku faktycznie odwodnienie grozi tak na poważnie.nawet na stronie o rota piszę, że trzeba to przejść bo tak się wirus wydostaje z cielska. nie wiem jak to jest naprawdę. ja nie mam wielkiej potrzeby tego zatrzymywać bo to nie wygląda aż tak przerażająco. śmierdzi tylko nieziemsko i ilość krwi czasem zwala z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no zapomniałam, ze u nas "chlup" to cos innego oznaczał. Zohydziłam wam? Chyba nie, bo wy przecież nie brzydliwe na pewno jestescie ;) Pułkownik - z poezją idzie powoli, na razie tylko wers, ale od razu z interpretacją gwiezdną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półka, ten pchacz spoko, ale moja by sie chyba zjebywała z niego;) Chodzik nie byłby zły, bo ona spokojnie sobie chodzi przy meblach itd, ale sama niestabilna i tylko za ręce, więc byłby spoko. No ale zanim się zdecyduję to pewnie już będzie chodzić sama. Po drugie takich cudów to u nas pół domu, bo Młody jakieś samochody dostaje i tym zapindala po domu. Oszaleć idzie. Weszliśmy w etap konfliktowy już: zabieranie zabawek, krzyki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona ale naprawdę młoda zdolności ma :D uśmiałam się no to chlup herbatki żurawinowej, bo zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stwór dopiero teraz na tym jeździ tyłkiem. Wcześniej, jak była na etapie "za rąsie" oraz "stanę sobie przy półce i pościągam" to prowadzała sobie w opcji rozłożonej. Wypadków nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma taka konstrukcje, ale jej sie nie składa i można tylko pchać. I jak podchodzi, staje, to to jej odjeżdża i pada na cyce. Więc schowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do recepcji.. o ile dobrze pojmuje na kacu.. :P Ja tam bym nie przestymulowywała dzieciaka.. Takie ustrojstwa, co to "Śpiewa, tańczy, recytuje daje dupy i gotuje" tudzież " Goli, pierdoli, krawaty wiąże, usuwa ciąże" robią z dziecka Idiotę Percepcyjnego, a przecież i tak mamy już Cywilizację Czysto Dźwiekowo-Obrazkową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×