Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dobry. Mini - a może teściówce rota sprzedaj tanio? Będzie miała na co pojęczeć, a i wizyty będzie wcześniej ustalać asekuracyjnym telefonem, czy aby dzieci zdrowe... ;) Na prezent dla taty może multitool, jak lubi dłubaniny mechaniczne? http://allegro.pl/multitool-leatherman-freestyle-831121-p4-i2349224270.html Leatherman jest dobra firma, to jeden z tańszych modeli jaki jest na allegro. Ale są też i tańsze, tylko tam o jakości stali się nie wypowiem, bo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fajny zegarek to ja teraz funduszy nie mam :( Własnie dlatego to kłopot. Chciałabym coś wyjątkowego, a kasy brak. Chyba odwiedzę taki fajny sklep z gadżetami i wezmę mu coś fajnego do gabinetu na biurko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stary lubi takie cosie. Leatherman produkuje noże, całkiem niezle i dosyć drogie. Lubię... @.@ Jeszcze w ofercie spyderco można coś fajnego poszukać, choć oni wzornictwo mają takie na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę se dziś wnioski podrukować. Gdzieś tu w okolicy widziałam kserowalnię w drukowalnią, ale za chińskiego boga nie pamiętam gdzie. Zaraz się bujnę ze stworem na obchód i mam nadzieję odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki nóż wszechstronny to kupowalismy młodemu niedawno, ale chyba innej firmy. On sam wskazał. Druki, drukami, a co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... taki mały bober, a wali jakby słoń sie zesrał :O Moje dziecko odkryło ze ma pipkę i grzebie sobie w niej z upodobaniem jak tylko jej zdejmę pieluchę O.o Mała onanistka O.o Czerwońciu, to może na priv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. ale bossssko na dworze. a ja zamknięta w czterech ścianach. gdyby mąż był sprawny wywiózłby mnie na działkę. a tak- z takim słabym f. nie będę się autobusem tłukła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa! sraki się boi! I to tak, że nawet synaczka nie przyjedzie doglądać! XD No to już widzisz - wystarczy wspomnieć przy okazji najbliższego zagrożenia wizytą, że F coś wspominal o bólu brzucha i jakoś tak się rzadko zesrał rano.. ;) Czerwońciu, posłałam na xxxorp@tlen Oglądanie golasa w lustrze jest hitem ostatnich wieczorów, jak ją rozbieram do kąpania i wysyłam do łazienki na piechotę. :D Jeden sik podłogowy już zaliczylam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam Mini - świetne wieści i sposób na teściową. Lepszy niż na Alcybiadesa :P A Krewna to kaca dziś leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie widzieli :O Starość, albo zmęcznie na wzrok sie rzuca :P A moze na pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×