Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No bo ja na ten przyklad jestem w takim szoku po tych filmikach ze do tej poruszylo sie otrzasnac nie moge,wiec skoro ja az tak-to jak musza inni sie czuc??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa swierszczyki I jednom z ciastami..to na co najpierw chcesz patrzec?na ciacha czy...ciastka;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsadziłam właśnie do pieca całą blachę domowej pizzy, kawałek z szynką, kawałek z pieczarkami, a kawałek z tym i tym wszystko posypane czerwoną papryką, cebulą i kukurdzą pachnie upajająco jaki kawałek kto sobie życzy? :) do tego zimna warka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ministrantka żyjesz? sraka cię nie porzygniotła? idzie ku lepszemu czy impas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze po stoku gory ciuchow do prasowania zeszla lawina i ja przygniotla. Nie rozumiem tej potrzeby prasowania, no nie rozumiem. . Mam oroblem z poskladaniem wypranego, a jeszcze zeby prasowac? Noł łej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztetowa? ble no chyba, że świeżutka, wędzona :D ja nic nie prasuję, leję sporo zmiękczacza i wszystko proste jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam kiedyś w wegeteriańskim barze sałatkę na ciepło z cieciorki z papryką, cebula i kij wie czym jeszcze genialna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kaszane niekoniecznie;chyba ze naprawde dobra jest,ma cebulke w duecie I kwaszonego na zagryche,wiec... tez poprosze mix piccowy z pasztetowa I bardzo plisss o turboptysia(cokolwiek to kurwa jest I ma% ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla swiezosci dzis ja mam truskawki i winogrona i kiwi i gruszki i jablka I...no co?odchudzamy sie co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zjadła takiego normalnego ptysia z różowym kremem albo żółtym mniaaaaam ale boję się zaczynać, bo kończy się na trzech zwykle :( a postanowilam twardo schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryste!ma watroba uslyszala jak sie umawiam na damski sobotni sabat z% I juz sie szmacisko buntuje:/ ale boli:/ myslicie ze da sie udobruchac pasztetowa z turboptysiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie moge nazrec za ciebie i opisac wrazenia bo ja nie mam najmniejszego zamiaru sie odchudzac. Wszyscy sie odchudzaja. No wszyscy. Nawet laski typu skorka na szkieleciku. Co to, moda jakas nowa czy co? A nie bede trendi, nie odchudzam sie i chuj! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek wieczorem idę na pracową imprę, ma być bardzo bogate żarcie z grilla jak ja w dietę, to oni takie excesy i bądź tu człowieku twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Mini zachorowala na tego wymarzonego lenia I odpoczywa.tez nie kocham sie w prasowaniu ale lubie miec.a duza ilosc plynow nie dla mnie;nie lubie intensywnych zapachow. pfe,francuski piesek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka wlasnie probowala spinke do wlosow przepchac dalej w kierunku odbytu przez otwor gebowy;) I jak spierniczala gdym chciala odebrac!robal maly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×