Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja nie zaznałam tego żalu rozstania ale wierzę na słowo że łatwo nie jest. Za to pamiętam ryk dziecia, jak próbowałam odzwyczaić go od smoczka - też nieciekawie. Wspieram i podpieram ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół-kownik tylko się nie łam i bądź stanowcza ale jak już zrobiłaś pierwszy krok to teraz będzie już tylko lepiej. Dacie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się troszkę nadłamuje, ale powtarzam sobie, że jak teraz odpuszczę, to równie dobrze mogę się już zgłosić do tvn style jako matka karmiąca 6-latkę. I cycki mnie bolo. Zrobię sobie kakao. Co nie? Bo ujebac się jak szpadel o tej porze to by było trącące patologią trochę, nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorący Velvet dla wszystkich - donoszę z Innego Skrzydła, bo oba czajniki w Socjalnym.. jebnęły po wczorajszej imprezie.. z której uciekłam.. ;) Sypane na własną rękę, bo ni mom.. Mini - Ty o 5-tej rano jesteś przytomna? Po 5 h snu..? Do 00. czytałam Sceny z Życia Smoków z Najstarszą.. wykorzystując fakt pustego łoża małżeńskiego.. (reszta na Zielonej Góralskiej Szkole wywija warzechami and ciupagami.. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie dałam rady zacząć jeść skromniej. ale dzisiaj już muszę. To o mnie.. ;) a propos opowieści o smokach to w moim brzuchu chyba jeden koczuje. zgagi, wzdęcia i inne atrakcja. nie życzę sobie tego. A propos to jest jakaś extraherbata na to - moja Przyjaciółka zakupiła i chwali. |Zapytam o dokładną nazwę. Ja mam "Zioła na pracę jelit" ktoregoś ze znanych zakonnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jadę na warzywach póki co Półku- specjalnie dla Ciebie machnę czekoladę z mm. od razu będzie Ci lepiej. Pamiętaj, że właśnie przestajesz być pełnoetatową matką z dwoma butlami a stajesz się kobietą z biustem. To też jakiś plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ziół- ja myślę, ze mi sama dieta na smoka pomoże. ale ziołąmi też mam zamiar się wspierać. od ponad tygodnia pijam na śniadanie pokrzywę i powiem Wam, że wydaje mi się, że samopoczucie jest lepsze. jakbym nieco mniej ospała była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie stoczyłam walkę znowu o mycie rąk z F. bo dzisiaj nie osikał żadnej więc żadna nie chciała się myć. W akcie desperacji sprzedalam mu opowieść o malutkich bakteriach z wielkimi zębami co mi się w skórę wgryzają. poskutkowalo. gruntownie wyszorował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was zna się na procedurach adopcyjnych? Pół-kowniku, wyrywam Ci jabłuszko i miziam Cię nim po włoskach, po buzi, po ramionkach... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) U nas euro i goście i euro i goście... Półku... gratulacje i powodzenia! Domyślam się, że jak się długo karmi to ból jest potem przy odstawieniu. I u matki i u dziecka. Nie wiem, nie przezylam. Ale trzymaj sie:) Mini, ja pamietak jak nie miałam wody jeden dzien i jaka to radość była jak się pojawiła!!! Człowiek takich rzeczy na co dzień nie docenia:) Czacha ja się nie znam. Była tu kiedyś taka co adoptowała i jak już dziecko dostała to się zmyła na amen pamiętacie? Nie wiem co się jeszcze wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty? a ja zawsze myślałam, ze mam pamięć do takich szczegółów. za cholerę nie pamiętam takiej sytuacji. a ja jednak prawie zawsze byłam- poza krótkim okresem wiosny zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale było jakos tak ze bywałas rzadziej jak pracowałas nie? To była taka dziewczyny, która sie starała o adopcje, potem zniknela i po jakimś czasie napisała tylko, ze dostali dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×