Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Kiedy wychodziłam z budynku, dopadła mnie Cyganka in usiłowała mi koniecznie powróżyć. Powiedziałam, jak zwykle, że dziękuję, bo sama też potrafię. Ale była upierdliwa i odczepiła się dopiero, kiedy jej pokazałam 20 gr które mi zostało po zakupie.. Ale jeszcze za mną wolała, że "będę w dobrym zdrowiu" ;) A przedtem stwierdziła że jestem delikatnego.. Poprawiło mi się w ciągu 3 minut.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że zdycham przyszłam z pracy z gorączką 39,4 :O chyba znowu jakaś piorunująca angina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję choroby, ja mma dzieci przysmarkane od ok miesiąca i im nie przechodzi ani w 1 ani w 2 strone :/ w poniedz mnie czeka pobieranie krwi u Przemka przed zabiegiem a potem 26 ma usuniecie zrostu na malzowinie :/ ciekawa jestem jak on to zniesie bo on straszny nerwus jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać dziewuchy! gdzie się podziewacie?? ja powstałam z martwych. wczoraj mnie zmogło a teraz zwlokłam się nadrabiac zaległości. ale mnie to nudzi i życzę sobie jakiejś koleżanki. mam nalewkę wiśniową. smakuje jak kompot z %. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyszymy w upale. nalewka nas zetnie.. w 3 minuty.. :P Ale mieści się w schemacie"Słodkości".. ;) Dostawiam byczą krew - czerwone hiszpańskie półsłodkie :) Kasa się skończyła - piję cudzesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też dla mnie. ja liczę, że alkohol wybije wirusa (chyba, że to alergia tak ochoczo szarżuje mi w organiźmie- wtedy jestem stracona i nawet nalewa mi nie pomoże:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarna lubi żlopnąć, czacha też niczego se. więc chociaż one. ale mamazu np ostatnio się ociąga i też ją sobie życzę.zielonej dam spokój bo sie wczasuje. a reszta się obija i mnie się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×