Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Oddali za samolot,bez łaski.odetchnelam nieco;) można prom bukowac i trasę opracowywac.. Gorąca to nie ichniejsze ziele do bani,to moje kurzaje jakieś popieprzone:/ tyle razy wymrazalam i nic.chyba trzeba się spic i niech Połówek papierosem przypali:p A u nas dzisiaj nie pada.święto narodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarna przyjedziesz do PL to tu non stop w tv reklamuja jakis specyfik na kurzajki ostatnio maz mi sie pytal kto dzis ma kurzajki, a ja nawet nie wiem co to, a tak namietnie reklamuja to cos ze nie sposob nie kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa używa dla córy tego camilia czy jakoś tak. Mówi że lepsze i najnowszej generacji. Ja tam dałam rady z bobodentem i dentinoxem a tych wynalazków jeszcze wtedy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobodent to dla mnie lipa. zero działania. dentinox królowej pomaga na 30 sekund. ale zakupiłam viburcol- na receptę jest teraz:O- i trzymam na trudniejszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryziu a nie pamiętasz czasem nazwy tego ustrojstwa na kurzaje??sprawdze czy tutaj jest,ale jakoś nie wierze już w te cudowne środki:O tyle ich przetestowalam.chyba naprawdę tylko wypalanie pomoże:/ zreszta w Pl już raczej w tym roku nie będę... Nadarlam swiezutkiego ziela,czas się nasmarowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zima :( 13st i non stop leje, teraz jakos tak w miare jasno sie zrobilo ale zimnica straszna :/ podobno ma lato wrocic na 1 sierpnia, juz niedlugo zobaczymy tylko ze jak czytalam dlugoterminowa to po tyg znow ma byc tak jak dzis .. czas chyba sie wyniesc z tego kraju bo tu nawet pogody nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za granica to pogoda jest?????? Chyba,ze mieszkasz w jakimś Egipcie,Hiszpanii czy Izraelu;) U mnie jeszcze gorzej niż u Was przez położenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci Mini obiecać nie mogie:/ ja już straciłam nadzieje.we wrześniu to będę śniegu oczekiwać:I Mam nadzieje,ze na urlopie się wygrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wrześnie często łądne więc zyję nadzieją. urlop mamy więc wiesz... Sarna- nikt tu nie mówi o Twojej lichej zagranicy. w tropiki Gryzkowi się marzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi zbierze dzieci i wyrzuci nas z domu. bo mi się tak nie chce znowu wróciłam do mojego dawnego rytmu. pisuję po nocach i dobrze mi z tym. tylko spania mi za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh od razu tropiki :D chodzi mi o południe UE :D Korsyka całkiem fajne miejsce teraz mają plus 35 w zimie plus 15, zyc nie umierac w dodatku robota dobrze płatna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie mogła żyć na wygnaniu. bez rodziny, wśród obco gadających ludzi. to nie dla mnie. mnie męczy kilkudniowy pobyt w berlinie czy zakupy u sąsiadów. a co dopiero regularne funkcjonowanie. nie lubię żądnej zagranicy:O Mąż teraz chce jechać we wrześniu do siostry na kilka dni a mnie już się odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) kajam się i sypię głowę popiołem, ale czasu nie mam. Robimy wykończeniówkę, bo w sierpniu parapetówka ma być ;) A tu mnie niusy zwabiły. W sumie to od poniedziałku jestem już w pracy, więc może poczytam co u was w wolnej chwili. Chyba, ze coś ważnego się zdarzyło to poproszę Półkownika o str. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacjują od słodkości. bo pewno też robią swoje. ja nawet zaczęłąm ostatnio ze zdwojoną siłą. pewnie dlatego że wszyscy wakacjują i nikt mnie tu nie zaczepia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zaczepianiem to na pewno nie tęsknisz ;) Gorąca już wybyła, jak widze, ale nie pamiętam na jak długo. Szefowa się w końcu nie pokazała? Mam swoją teorię, ze to ze wstydu :P Za ostatnie wybory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×