Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dzień dobry :) Pierwszy raz w życiu robię ciasto z jabłkami, pięknie pachnie, ale czy będzie zjadliwe? okaże się, ma jeszcze siedzieć w piekarniku. Co do butów, pierwsze kupiłam młodemu elefanty - naprawdę zajebiste. Jestem z nich zadowolona. Mam też zetpole dla niego, i lata w nich czasem po łąkach :-) Po domu biega boso, nie ma kapci, nigdy nie miał i jestem zwoleniczką bezkapciowych nóg ;) Sandały kupiłam mu również z elefanta, ale okazały się za przeproszeniem chujowe, jakieś ciężkie, za bardzo sztywne w użytkowaniu (a wydawało się że nie). Miał je kilka razy na nogach i teraz leżą. Kupiłam mu jakieś zwyczajne sandały, niefirmowe zupełnie, za 23 zł, mięciutkie, delikatne, podeszwa się zgina, trzymają kostkę jak należy, widać że młodemu dobrze się w nich śmiga. Teraz muszę kupić znowu półbuty na chłodniejsze dni, bo stopa mu już urosła, pewnie będę się skłaniać ku elefantom, ale zobaczymy :-) Ktoś chce loda? :-) Dziś gramy z Włochami :-) A wiecie, mojemu małżowi zmarła chrzestna, bardzo fajna kobieta. Nie mogę iść na pogrzeb bo nie mam z kim zostawić dziecka, choć rodzeństwo i rodzice są... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi. A żadna koleżanka nie zostanie z małym na ta chwilę?? Szukam tego pierdzielonego stroju i nic. cholera- w czym ja wystąpię na plaży. Kuszą mnie tankini- ja nie muszę gołym brzuszyskiem straszyć. ale stacjonarnie nie wiem gdzie ich szukać- wszędzie tylko typowe bikini wiązane na tych paskudnych sznurkach z trójkątami wielkości jedynie wierzchołka moich niewymiarowych cycków:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu dziecku coś dzisiaj szmergnęło w głowie. O 17 się przespała a później ani jeść ani spać sobie nie życzyła. Nie żeby płakała ale piski jakie z siebie wydawała leżąc w łóżeczku były niezwykle nieprzyjazne dla uszu. a ona tak świetnie sie bawiła. jak ją wyciągałam to rechotała na głos. n i była nie do zdarcia a humor miała przedni. prawie do 23 tak szalała. Pierwszy raz takie cóś widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spaaaaaac!:) A moje starsze cieleta jeszcze nie spiom:/maja zdrowie,nie? Za 24godz będziemy w trasie;sram już pomału.. Zaraz tu Gorąca zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spaaaaaac!:) A moje starsze cieleta jeszcze nie spiom:/maja zdrowie,nie? Za 24godz będziemy w trasie;sram już pomału.. Zaraz tu Gorąca zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdraszczam. Bawcie się dobrze. JA idę zaraz na igłowanie. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że ja żył nie posiadam. No ale nic- przywykłam Kawę stawiam a sama nawet dzioba nie zamoczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam z namiotowania, bylo zajebiscie :D maczam mordke w kawie bo mi potzrebna, wszystko mnie boli ale sie eni poddaje musze chate dzis posprztac i pediatre zlaiczyc bo dziecikai maja juz takie gluty co ich smarknac sie eni da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia Mini!! Ja już od dawna nie śpię:Oale nie mam ochoty wydostawac się z łóżka,schodzić na dół i patrzeć na ten syf co mi pozostał po najezdzie przyjaciół:O!! Gryzia nie moglabys i mienia ciut ogarnąć??? Kurcze,matematyczka ze mnie marna;nie 24 godz,a 36:/:/ Nad ranem nie myśle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko tsh robiłaś? ile wyszło? po pierwszym dniu w pracy czujsię, jakby mi ktoś mlotkiem w łeb przyjebał :O sarna baw się dobrze :) a nieletnia już wróciła, czy jeszcze się byczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele wyższe bo 4,7 z kawałkiem. Ale B. twierdzi, ze prawdopodobnie to jakieś początki. Teraz zrobię jakieś tam dodatkowe z krwi i usg i dalej będziemy kombinować co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niewiele wyższe??? bardzo wysokie, nie patrz na normy, dawno są przestarzałe, w Twoim wieku nie masz prawa mieć powyżej 2 jesli mogę Ci poradzić, to zanim pójdziesz do lekarza tarczycowego, to zrób sobie przede wszystkim USG i komplet wyników na hormony i przeciwciała: T3, T4, FT3, FT4 i aTPO rodzinna nie da Ci skierowania, bo nie ma w koszyku, a bez sensu iść na wizytę bez tego, bo i tak musi mieć usg i wyniki, żeby coś powiedzieć szkoda kasy, bo chyba pójdziesz prywatnie, bo państwowo czeka się około roku :O a u jakiej byłaś? U naszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami? Gdzie jesteście? Zabrałam się za dzieciaków robale. powiem Wam- gówniana robota. Mąż na szczęście się tym zajmuje. oby zawsze wypadało tak po jego pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ryj!! Ale samochód już prawie zaladowany,wózek się zmiescil a Połówek się uparł:)jutro "tylko" jedzenie i kosmetyki;) Taka jestem zmęczona tym bieganiem,ze nawet se paznokci u nóg nie pomalowalam!:o Nie wiem czy jutro zdolam zajrzeć wiec dzięki za życzenia,trzymajcie kciuki za nas.będę not available przez te 2 tyg.bo neta tam nie(i bardzo dobrze)!! Jeszcze tylko zerkne co tam z Miniowa babcia i lulu!! Paaaaaa Już tenskniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zobaczyc, ale skrzynka ma jakis problem ze soba i nie pozwala. Dziczyzno, jedz bez przygod, baw sie przednio, odpocznij jak niewiiemco i zrob jakies ladne focie, ktorymi sie z nami podzielisz, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czujta się zmuszone. Zaczęłam temat o babci więc chciałam skończyć. A na forum mi jakoś niezręcznie:) Pokorno Sarno- szerokich lasów! JA idę się dobadać. Zależy mi na czasie bo mam nadzieję na cudowną tabletkę, która uratuje mnie przed tymi wszystkimi okrutnymi objawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja nawiozlam jakiegos paskudztwa do domu z tych lak i lasow :/ kurde mam chrype jak po kilku litrach wodki w dodatku mi caly czas ropieje jedno oko i tylko mnie, zeby tego bylo malo powiekszyly mis ie wezly chlonne w pachwinach i nie umiem chodzic tak mnie to boli :/ starosc nie radosc kurde, dzieci bez szwanku, co prawda katary wieksze no ale eni ma co wymagac skoro pojechaly chore to i wrocily chore, ale ja to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Kaweczki? No to siup, za moje latające oko. Od czytania o tych zarazach przeróżnych zaczęła mi wczoraj dygać powieka :/ No cóż, nie pozostaje mi nic, prócz wyniesienia dupy leniwej do apteki po jakieś suplementa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę chodzić. Moje ścięgno odmawia posłuszeństwa. boli nawet przy siedzeniu. wyszłam dzisiaj z dziatwą w chuście bo myślałam, że ścięgno rozłażę. latania miałam w cholerę i jak kuśtyk ostatni się sunęłam. musiałam idiotycznie wyglądać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stawiam kawę ja dziś mam logopedę w planie, a tak to nie wiem jak dotrwać do pon w zdrowiu psychicznym z tymi dzieciakami co non stop sie tluka, w dodatku chore wiec wiele rozrywek odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas jakoś zimno dzisiaj, ja się ubrałam jak na upal a tu klops rzucam się w wir roboty nadrabiać zaległości urlopowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×