Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Aha: najlepsze rezultaty osiągaliśmy, kiedy stary trzymał rozebraną najstarszą wieki całe nad jałowym kubkiem.. ale to trzeba mieć jego stalowe łapy - ja się nie podejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpile są okute metalem.. Nie jestem Żelazna Lady :P W nocnik nie wolno było na posiew, na zwykłe badanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro poszukam przepisu teściowej (taki dla idiotów ;) ) Pamiętam tylko: 1 gul oleju.. bo sugestywne.. :P A dziś spadam se kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym rozwiewam niejasnosci i niedomowienia w kwestii seksualno-obuwniczej. Kocica jest wyjatkowym perwerchem, najchetniej kocha sie z trampkami, gumowymi klapkami oraz glanami starego po calym upalnym dniu w nich spedzonym. Czyli: im bardziej wonne tym lepiej. Obuw lzejszy, bardziej przewiewny, a sila rzeczy mniej smierdzacy, nie cieszy sie wzieciem. Dodatkowym fetyszem w trakcie tych praktyk sa sznurowki. Generalnie, ludziom nie polecam, jak na moj gust za duzy hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sika jeszcze na nocnik. Dzięki, Mini, za informacje. To będzie masakra, moje dziecko jest śpiochem i kurwicy dostaje, jak się ją budzi przed 10-11 :O Już widzę mój biedny kręgosłup, jak wiszę z Potworro nad jakimś workiem, czy miską :O Wczoraj pediatra ją zważyła - Potworro schudło (!!!) od kwietnia 100 g :O A na taką dzisiejszą kolację natenprzykład zeżarła 2 kromki chleba z masłem, 2 jaja na półtwardo i pół ogórka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie nocnik. Ale Potworro nie chce na nim siedzieć :O Próba posadzenia wygląda tak, że Mała zaczyna wierzgać, rzucać się do tyłu, a jeśli jakimś cudem ją posadzę, to w następnej sekundzie "zraczkowuje" z tego nocnika, po czym chwyta go w rączkę i rzuca nim przed siebie ze wściekłością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pozostaje Wam tylko worek. nie wiem czy u dziewczynek da się jakoś domocować- my f. przyklejaliśmy dodatkowo taśmą klejącą wykonałam górę prasowania. skad te dzieciaki mają tyle szmat??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po starszym rodzeństwie? ;) Pizza pożarta, z górą zieleniny (żeby było odchudzająco) i z piwem (żeby ułatwić wątrobie) :D Proszę więcej nie pisać o takich rzeczach, bo się łajdaczę, zamiast zrzucać kg :P Za info odnośnie Kocicy dziękuję - wydaje się hmm.. nietuzinkowa :D Czacha - świat idzie naprzód i może aktualne worki są znacznie lepszej jakości niż tamte mi znane. Na pewno nie smaruj ani nie pudruj delikwentce niczym tyłka ani okolic, bo to odkleja. Kropi przyjemnie i wieje miłym chłodem - chyba rzeczywiście będzie zimna noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu zapracowałam na 5 minut dla siebie. Tak prawdziwie dla siebie. Dzisiaj wszystko robiłam w locie i w biegu. Wezmę książkę w garśc i będę udawała że czytam. i zapewne zasnę nad nią. Po tym poznałam, że ie jestem zmęczona tylko chora:O nigdy nie zasypiałam z książką w łapie ani oglądając nawet najnudniejszy film. teraz to jest dla mnie nieosiągalne. GŁODNA JESTEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×