Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Nie no, proponowała, że się podzieli. Mini - to jest dieta. Poprawiająca samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajta sete jakas bo mnie znow boli :/ A dokladniej: nakurwia. Szczeka, migdal, gardlo, ucho i sam zab. Caly czas go szoruje, plukam i przykladam dentoseptem, a z niego jebie jak z murzynskiej chaty :/ Boje sie zeby jakas zgorzel sie tam nie zrobila :/ juz mam wstepnie mame na jutro zamowiona, tylko zeby mnie gdzies przyjeli. Bo z osemka i to taka do polowy pod dziaslem schowana to pewnie sie trzeba umawiac na chirurga dentystycznego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw idź do jakiegoś zwykłego a sensownego. Chociaż jak napieprza i wali.. to może do chirurga szczękowego. Podzwoń po znajomych, kogo polecają, bo taki z pogotowia to ci rozpruje szczękę od razu, nawet bez specjalnych oględzin. Szałwią płucz, ściąga. Jeszcze Eludril - płyn jest bardzo dobry - teraz i nawet jeśli Ci usuną, to też. zalecenie mojej dentystki po wszystkich zapaleniach i interwencjach w paszczy. I na gardło się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się znam - tak jak piszę trzeba. Dentosept jeszcze, tańszy - ale Eludril lepszy, a tu już poważna sprawa jest. Bym Półka wysłała do swojej, ale daleko ma. Moja 20 lat już mnie leczy i jeszcze nic nie spieprzyła. Trafiłam zaraz na studiach i różne szajsy mi ratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalwia atakuje od rana. Najpierw czyszcze, polem plynem do japy, potem sxalwia, a na koniec dentosept na wate i do dzioba. Po paru minutach wyjmuje i bobodentem. Ja pierdole, zaraz mi szczene rozsadzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowałam co nieco i jestem na chwilę :) Eludril różowy ;) Mąż też kiedyś dostał zalecenie po ściąganiu kamienia. Widać działa na wszystko co związane z dziąsłami ;) Nieletnia - mebli to ja długo, długo kupować nie będę, bo nie ma za co :P Kasa idzie na ważniejsze sprawy, typu schody, balustrady balkonowe, parapety itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eludril różowy i bardzo dobry, pomoże na wszystko, co bolesne, dziąsłowe i krwawe. Na gardło też, więc się opłaca zakupić. Musisz wytrwać do rana i działać - jak mama zamówiona, to nie czekaj, bo nie ma na co. Koleżanka zadzwoniła, co jej nie słyszałam od maja. Mam tylko piwo.. Koźlak, dobry. Polewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projektor :D świetny pomysł A ja znikam pod prysznic i spać, bo jutro kolejny ciężki dzien. Półku - niech Cię jutro uzdrowią skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się powoli zbieram - na jutro mam ambitny plan. Jeszcze zerknę jednym okiem. Półka - trzym się, dasz radę a jutro Ci pomogą,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×