Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

w fanaberii mozna sie tylko napic herbaty :> na sprzedaz maja niewiele bo juz kiedys tam bylam jak chcialam kupic lisciasta, co do 2 pozostalych nie bylam ale kurna jak mam jechac do centrum to mnie chuj stzrela wrrrr na dworcowej na pewno nie ma herbaciarni juz bo tam nie ma tego budynku po tym jak zburzyli dworzec :D dzis szlam pzrez rynek 15min wrrr jedna wielka budowa :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo cytrynian się wytrąca i Alzhaimer galopuje od razu :D Jeden amant mnie poprawił, że nie cytrian :P A mnie tak farmaceuta powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półek, wynaleziony przez Ciebie temat defekacyjny wzbudza wielkie emocje ;) Całą niedzielę pęczniał :D Ludzie to nie mają co robić przy święcie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ktoś napisał, rewelacyjnie wygląda w tym towarzystwie.. :D 13 Piers kurczaka soczysta w srodku, chrupka za zewnatrz.. laskan 72 Po załatwianiu się (defekacji) czym ścieracie kał z wnętrza toalety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wiem skad moja babcia wziela alzheimera:-) Wlasnie ja nie lubie herbaty, jedynie w zimie popijam cczasem ale yerba mate mnie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też nie lubiłam. Aż mnie mój mąż- wtedy jeszcze podrywacz;)- nie zaprowadził do naszej miejscowej fanaberii. Fajne mają tam herbaty. Zakochałam się w herbatach po uszy. Ale w takich dobrych a nie saszetkowym szajsie z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temat kupowy śledzę od początku i nadziwić mu się nie mogę:D Ja nie powiem Wam której metody używam bo zapewne u nas też towarzystwo jest podzielone i połowa będzie miała mnie za obrzydliwca:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie ten temat! Noi mnie chyba nic nie przekona, probowalam w roznych herbaciarniach ale nie zapalalam miloscia... Za to rozbawila mnie tesciowa mowiac swojej 9 letniej siostrzenicy, ktora chciala sie napic wody do sniadnania ze bedzie ja brzuch bolal jesli nie wypije herbaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałam- wywaliłam wszystko co ma wysoki ig i dużą zawartość tłuszczu. jem 5 małych posiłków- głównie opierających się na warzywach i mięsie (tzn. tego mięsa mniej- jakiś kawałek kuraka na obiad albo i to nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOże nie jesteś herbaciara. Ja mam po drodze dwie "fachowe" herbaciarnie. i jedna jest do bani- wszystko smakuje jak dziadostwo z saszetek- a druga ma znacznie llepsze Ja dzisiaj przegłam. Poprosilam męża żeby kupił mi ciemny chleb- nie chcę pszennym się zapychać. i kupił mi gorący chlleb drwala z lidla:O tak pachniał, tak chrupał, że całego obdarłam ze skóry. i mam swoje niezapychanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie całkiem. Jak już się czuje taki duży niedosyt to wrzuca się kawałek chleba. poprzednim razem jadłam kromę na śniadanie. A piję wodę, herbatę i moją ukochaną kawę:)i pokrzywę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak ktoś mi powie że kawa jest trucizną to z niej nie zrezygnuję:D tylko dla dzieciów zdobyłam się na takie poświęcenie. nie wiem czy pamiętacie ale cierpiałam bardzo. Dla samej siebie cierpiec nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jajka można, owoce niby nie wszytskie ale ja nie mam zamiaru ze wszystkiego rezygnować. może nie chcę się opychać winogronami ale też nie wywalę ich całkiem. tak z umiarem Dość fajna jest dieta south beach. Przed pierszwą ciażą schudłam na niej jakieś 17 kg w 3 miesiące. Opiera się właśnie na mniej więcej takich zasadach jak tu piszę. Dla mnie to niezawodny sposób na pozbycie sie sadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też nie nadaję do diet. dla mnie dieta musi być restrykcyjna, nie mogą pozwolić sobie na żadne ustępstwa- bo inaczej wszystko na nic- zaraz zaczynam się obżerać. A jak już wejdę w wir takiej diety to mi na mózg pada i mam żal do siebie o każdy grzeszek:O To z kolei szybko prowadzi do jadłowstrętu z którym walczyłam w ciąży nr 1:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta south beach jest bardzo podobna. ona zakłada że nauczy człowieka zdrowego odżywania. najpierw jest bardzo surowa, później wprowadza pewne ulgi. na końcu jest faza 3- już na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×