Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a z prezentem Gryzi to pamiętam coś. Z garami to ja się uporałam tak, ze stare wyrzuciłam i kupiłam nowe, bo nie nadawały się do płyty indukcyjnej. Pewne zakupy udało mi się zrobić, chociaż teraz mam problem, bo kasa się skończyła, a my nie mamy na zapłacenie za schody ;) No ale garny były niezbędne, bo nie mielibyśmy co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przy okazji racjonalnych porządków stwierdzam, ile rzeczy powinnam wywalić i wymienić.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam błąd i spakowałam się bez racjonalnych porządków. No i pakowania było full, a wyrzucać będę układając w nowym. Nie ma na razie szafy, czekam też na półki do garderoby. Nie chciałam robić prowizorek, wolę poczekać 3 tygodnie na porządne. No ale na razie mam ciuchy w workach, a książki w kartonach. Ma to swój urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mama.. Ode mnie nie dałoby się odejść.. Chyba, że po utorowaniu sobie przejścia :P Sprzątam moją ulubioną wysokomotywującą metodą "wypieprz wszystko na podłogę i eliminuj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnue nie istnieje stwierdzenie: to sie moze kiedys przydac:-) jak czegoos nie uzywam, nie nosze, to wywalam albo oddaje. To sie pewnie zmieni jak dzieci beda wieksze ale poki co mam wladze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nabylam dwie pary rajtek za 3 zl. Wogole sa przeceny na dzieciecym. Czerwonciu, Nieletnia strescila bardzo tresciwie. Ja bym jeszcze dodala wizyte stesknionego za nami oslizglaka na starym i fascynujacy nas tu od tygodnia temat z serii "rozterki pani domu", w ktorym scieraja sie zwolennicy scierania kupy z kibla papierem oraz ci uzywajacy do tego celu szczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcję z pizzą pamiętam. Od tamtej pory jej nie ma???? No to na pewno umiera ze wstydu, ze zjadła sama :D Nie wierzę! Naprawdę jest taki temat??? Papier czy szczotka??? :D:D:D Ale wierzę głęboko, ze u nas są raczej zwolenniczki szczotki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam. To teraz nie wiem czy jestem normalna :O Znikam na zakupy i do starego mieszkania po część zostawionych rzeczy. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nikogo z nadwątloną tarczycą? Bo zaczynam mieć wąty, ile se tego zrobić.. Odbyłam pielgrzymkę do US i pozostaję w stuporze, jak różne wersje obowiązują w różnych placówkach.. Z jednego mnie odesłano, że "w miejscu ostatniego rozliczenia" , w drugim pani twardo twierdzi, ze w miejscu zamieszkania, nie zameldowania.. itp, itd. No to wypisałam, złożyłam, ciekawe, kogo dupną, jeśli okaże się inaczej. Nie tę panią, to pewne.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup duza paczke slonych paluszkow i ch*j To ostatnie z myślą o teściowej, jak mniemam..? :D Ale raczej nie występuje w wolnej sprzedaży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeen doooooobryyyyyyy! Wrocilam!! tesknilysta???!! nie wiem z jakiego gwinta natrzaskalyscie tyle stron? padam jeszcze na ryja,Polkowniczku poprosze piekniscie o streszczenie-ale nie dzis jeszcze bom niekumata i muszem sie ogarnac! tesknilam za Wami,a jakze. jak sie ogarne to i fotosy wrzuce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca= Ty pewnie już po lekarzu. tsh w gratisie. jak wyszła mi niedoczynność to lekarka kazała zrobić anty tpo i ft4. przy nadczynności nie wiem co się robi Wieśku- sama nie raz przeżywałam takiego wkurwa. nic tak nie wkurwia jak mężowa rodzina Tez się staram nie chomikować przydasiów ale czasem to silniejsze ode mnie. ale przy remontach i przeprowadzkach wywalam jak leci bo nie chce mi się upychać Skoro Czerwona się odważyła to ja się przyznaję- też używam szczoty:P Sarenko droga- dobrze że wróciłaś. tęskniłyśmy wieczorami coś jeszcze miałam ale zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jedziemy na wycieczkę nad morze. Pociagiem:O człowiek chce zrobić frajdę dzieciakom i sam siebie zajedzie. już to sobie wyobrażam- w tym tłumie z trójką dzieci w tym z bardzo specyficzną siostrzenicą. Pewnie wrócę wymięta, wymemłana niczym przejechana walcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×