Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Tak pobieznie przelecialam coscie tu pierdaczyly beze mnie i natrafilam na Czachowe problemy i smutki. No to ta kolejna flaszencja jezd dla Cię Czaszunia!Twoje zdrowie i niech się wszystko wyrowna jak asfalt na autostradzie:) ino nie polskiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój rogas z doliny roztoki już sobie tu chrapie;jutro bidaczek wraca do kolchozu,wiec dziś już o 21 się zezwloczyl:D Miałam coś jeszcze pisać i zapomniałam co. Pijeta to wino?? Ja ciagne wakacyjnie;już i tak ze trzy dni przerwy miałam,bo powrót,bo byłam drugim kierowca,bo to;bo sro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nikt ze mną nie pogada???? Całe dwa tyg z nikim tak normalnie nie rozmawiałam(nie licząc kozła:P) Żona brata ciot.mojego M (to ta co razem ciagniemy w basenie-na zdj.)to raczej się do TAKICH rozmów nie nadawała;z siostrami dopiero na jutro się na skejpa umowilam,a z pryjaciolka zobaczę się dopiero w niedziele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam se zalosne resztki mojej dupy, i nie dosc ze plaska jak decha, zeschnieta, to jeszcze jakis siniec mi wylazl. Stary mnie pyta kto mnie tak chloszcze jak go w domu nie ma :/ Chyba steperek nada odkurzyc, uhm.. A winiacza bym sie napil, a pewnie. Zaszalalam dzis w eklerku w polkach monopolowych i naszlo mnie, ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na urlopie obzeralam i opijalam aż (nie)miło o rożnych dziwnych porach;od pon.znowu zaczynam ćwiczenia.nie przytylam,bo plywalam i sexowalam się dużo,ale nie zaszkodzi teraz znów trochę ruchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak juz jest ukapana i w pidzamie, siedzi na lozku, a ja sie wyzwalam ze stanika, to ona 'cycyyyyyyyy!' I szczerzy sie, w lapy plaska, podskakuje i juz dac. A jak usiade na 5 minut, to wlazi na mnie, reke mi wsadza w dekolt, grzebie, amine ma przt tym jak kaczy dziob. Ale jak zmaca, to od razu usmiech promiennu, wyszczerz po trzonowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaha! Ojciec nam(tzn.mi i corze)zrobił na urlopie foto;jak spimy;Lalki łapka w moim dekolcie,pod koszulka:D i tak jest odkąd pamietam,cały czas mi tam gmera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, a ja nie wiem, bo zaczne pedalowa c na ten chudy zad, to zeby mi jeszcze barziej nie schudzial. Bo ma sie na nim mieso zrobic, a nie zniknac calkiem :/ normalnie w zyciu takiego problemu nie mialam i przez mysl by mi nie przeszlo, ze moglabym miec :/ Zwazylam sie wczoraj, to mam 47 niecale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przynajmniej problem odchudzania masz z głowy!jak karmiłam to byłam cały czas glodna i mogłam jeść o każdej porze.teraz spokój;nawet jak jestem głodna wieczorem to nic nie zjem.a wcześniej karmiac?umarlabym z głodu do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×