Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

melduję się weekendowo, zarobiona oczywiście i nie na bieząco dzieci wyciągnęły mnie wczoraj co kerfa po szkolne przybory i puściłam tyle kasy, że głowa mała :O wyprawka dla młodego kosztowała mnie z wszystkim ponad 600 zl.. + biurko :O:O:O dobre, że jedno dziecko wyroslo z wieku szkolnego i tylko parę pierdułek kupiło, bo sobie nie wyobrażam dwójkę do podstawówki ekwipować jutro ma być 31 stopni więc dzisiaj wody z basenu nie wylewalam tylko jutro od rana wskoczę pięknym łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo!bez lajna jakiego bądź koloru;) Jutro będę pic jak się z moja Mary spikne;) Wiesia dobrze kodujesz,my u bladych twarzy w jukeju. Współczuje z nianka;jakby Ty z jednej wsi była,to bym Ci się dzieckiem(a)zajęła:) a tak to sobie tutaj czekam na rozpoczęcie mej kariery nanny.ale koleżanka,której syna mam pilnować już od kilku miesięcy do pracy idzie i dojść nie może.specjalnie nie becze z tego powodu. Witaj Pat!chyba chwile Cię nie było,co? A wogole to gdzie jest Funikowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! U nas tez się zapowiada cieeeeply dzień. Lalka już mi rozpierdziel robi w pokoju:/ 600zl na wyprawke dla 1 dziecka??????jak to państwo taki start funduje dzieciom i rodzicom,to jak ma być dobrze?? Ja tutaj ze szkolnych rzeczy muszę kupić tylko buty jakieś porządne Mlodszemu(bo oni tu nie maja butów na zmianę,tylko w jednych smigaja cały rok;lato i zimę-wiec jeśli buty są badziewne,to idzie ze 3 pary)i sweter Starszemu pod marynarke.z rzeczy szkolnych nic nas nie obchodzi.za rok,jak Młodszy będzie szedł do secondary school,to będzie wiecej wydatków. Zrobiłam sobie herbatę i nie przynioslam z dołu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam a tu w poczcie.. "Rekrutacja do najlepszej szkoły podstawowej w " Od: "Szkoła Podstawowa Szalom Alejchem" Czy ja naprawdę AŻ TAK wyglądam..??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ciekawa rzecz ta szkola. Jak by nie by nie byla atrasznie droga, bo zapewne jest, to bym w mogla do niej dziecko wyslac. Z uwagi na uwage poswiecona innej kulturze i brak obowiazkowej nieobowiazkowej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zem wróciła! Miałam się spic i gowno,dupa!kierowniczka byłam!!!za to pan koziolek se nie żałował(razem z reszta;co by nie było,ze z Niego taki pijus;))i schlali te alpagi i co tam jeszcze było.fe,pijaństwo to straszna rzecz;)ja się brzydze pijakami!;) Polciu jakbym ja wiedziała,ze Ty rybcie kolenderska masz,to bym szkielko pryniesla;) a tak zonk!i foch! Schodzić na dół po wino,czy nie??chyba lepiej pic,póki kozioł się nie doreal!wiecznie stać nie będzie.. Ale chłopaki sobie kolegę przywieźli i maja zamiar spać pokotem na podłodze w salonie.no i naopowiadali sobie strasznych historyj i jak będę się platac,to na zawał zejdą... Muszem pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy!!! kawę stawiam z pianką i lodem, bo zapowiada się upał w takie dni i noce blogosławię moje zacienione mieszkanie chociaż młody wieczorem zmieniał piżamy na coraz krótsze, ale dalej nie mógł zasnąć, więc rozebrał się do rosołu i dopiero zasnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka kawa nikt nie wzgardzi! Zwłaszcza na poprawę samopoczucia;u nas przed chwila zaczęło lac jak z cebra:( Za długo tez nie pospalam,Lalka domagała się korytka.wstawilam zupę,wykapalam Młoda,nakarmilam futro;reszta domu śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Jestem :) Kawę z chęcią, tym bardziej, ze źle spałam. Śnili mi się złodzieje łażący po domu :O Cały tydzień spałam w nowym domu jak niemowlę, a dziś mnie złapał jakiś niepokój. Może dlatego, że ostatnio kryminał czytam? U mnie w domu jest jeszcze chłód pobudowlany ;) Idę poczytać co nagadałyście przez łikend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półku, Nieletnia - ja też jestem z tych z większym tyłkiem. Ca le życie było mi z tym źle i nie wiedziałam o co kaman facetom :P Też miałam okres, że spadł, ale nie aż tak jak Twój :( Ćwicz, ćwicz, płaski tyłek nie jest fajny ;) Sarna - ja też o 10 więcej, ale Pólk jest nizutka. Osoby z normalnym wzrostem musza ważyc więcej :P A zdjęcia super!!! Uwielbiam zdjęcia ze śpiącymi dziećmi. Sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zdjęcia? czewona a Ty już na nowych śmieciach? Kurde jak to zleciało... co do dupy, to ja też jestem z tych, którym się robi płaska przy odchudzaniu :( za to z brzucha mi spada na końcu,fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się mogę pochwalić tajnym tyłkiem;):P nie za duży,kiedyś był płaski jak za bardzo schudlam;ale ja odkąd pamietam "cwicze"go napinajac,gdy chodzę,leze...jakiś taki mam durny nawyk.kiedyś jeszcze z brzuchem tak miałam,starałam się cały czas mieć wciagniety,napięty.teraz zapominam.zreszta męczące to jest... Patowa na sabat piknik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sabacie są. No, na nowym :D U mnie najpierw schodzi a cycków, a tyłka i ud na końcu. Brzusznych tendencji nie mam, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeść! No to się skłułam. Kosztowna impreza.. :O Za to pani laborantka bardzo miła, powiedziała że mi "z tym bardzo dobrze" ;) - czytaj: z nadwagą :D "Bo pani zawsze taka chudziutka była.." :P ja tam wolałam się chudziutką.. z dużym tyłkiem :P Przy odchudzaniu zawsze tracę najpierw biust. Gdzie tu sprawiedliwość..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślimy o wyjeździe pod namiot na likend tak za 2-3 tyg.myślicie,ze zamarzniemy? Oni byli na początku sierpnia i zimno było jak cholera! Ale się napalilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszała Ty kiedy Gorąca o sprawiedliwości społecznej???Nnnie?!?!bo coś takiego nie istnieje.ja już mogę mówić ze,hmmm,biustu nie mam!bo toto co zostało,to śmieszne jest,wrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo biust dostaje w kość na odchudzaniu, a wcześniej na karmieniu :P Właśnie - Półku - uwielbiałam frajdę związaną z karmieniem, więc rozumie, ze trudno odstawić. Moja młoda sama zrezygnowała i mnie zostawiła taką zawiedzioną, ze to już :O U nas właśnie zrobiło się mega czarno i grzmi i błyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia - doczytałam o Tadku. Współczuję szczerze. Nie mam takich doświadczeń, więc niewiele moge powiedzieć :( Mam znajomych, którzy mają syna z autyzmem, ciężką postać. To dopiero jest jazda. W takich sytuacjach człowiek sobie inaczej ustawia priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko na odwrót: po wszystkich dzieciach nie utyłam, a biust mam najlepszy ze wszystkiego :P (o ile go mam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszem sie zaczac za pralka rozgladac,bo ta nasza porabie niebawem siekiera!!!zostawia mi jakies smugi szlamu na ubraniach!!nie byla uzywana 2 tyg i odstawia jakies szopki.Polowek czyscil ja juz pare razy,ale gowno to daje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc to zapewne jest ta sprawiedliwość ;) Ogół opowiada dowcipy o bufecie pań w tym wieku, a ja właściwie mogę bez stanika.. Coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym szukam inspiracji muzycznych,czas nakupic nowych plyt,bo przez tyle kilometrow sluchania tej naszej muzy,juz nia rzygamy:) co polecacie??ino zebym to najszla na ebaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×