Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wejdź na tutejszy wątek o pralkach . To Gorenje sprzeda Ci zaraz pralkę samoczyszczącodezynfekującą.. Normalnie, jak jabłonka radzieckiego ogrodnika- przodownika Miczurina: jabłka miała, na złodzieja szczekała i sama się podlewała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzku- też czytałam o Tadziu. Kurczę- poszukaj jakiegoś dobrego dziennego ośrodka dla dzieciaków z autyzmem i za. takiego co się Tadkiem gruntownie zajmie- gdzie codziennie będą go uczyć jak żyć. Bo dla tych ludzi to jest najważniejsze. Życzę Ci dużo siły bo wiem jaki to kosmos i ile to pracy przy takim dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie doczytałam wszystkiego. Mini - chodź na kawę. Zrobiłam chyba te badania co Ty, bo na niedoczynność. Komplet zabiłby mnie finansowo- ponad stówę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraca-popacze,poslucham.ale na ibeju tego niet:) pralke fajna mamy/mielismy;boscha maxx.tylko tak sie spaskudzila.widzialam nowa,sliczna,cacana."tylko"400f.to i tak nieduzo,nie?jak sa i po 1000:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Julię też zauważyłam i mi się spodobała. Andrusa teraz dużo, więc może się przejeść. Ale lubię jego teksty - ostatnio Manifest Niełatwej Rezygnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh andrusa sobie zamowie:) i taka.....sarno-jelenia piosnke wrzucilas Goracaaa:P po Juli mam dreszcze;ciekawe czy jest na ibeju?sprawdze zaro... a Brodkowa taaaak:)ale tez nie mam zadbnej plyty:( kolezanka jedzie za msc do pl,trza liste uszykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz bosch nie mam pojecia ile ma lat,bo kupilismy uzywana.gdyby nie ten szlam to pralka rewelacyjna!Lalka bez przerwy przy niej siedzi,pokretlem kreci,wszystko wciska i nic w sumie narobic nie moze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ten weekend wykończył. dzisiaj nigdzie się nie ruszam. E. rano obudziłą się na jedzenie i dalej śpi. F. ja nie mam siły tyłka ruszyć do roboty jakiejkolwiek. mąż ledwo zwlókł się do roboty. Tylko F. nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam boscha, chyba z 10 lat i chciałabym zmienić, bo nie jestem wyjątkowo zachwycona. Ale to za jakiś czas. Koleżanka polecała też suszarkę. Macie jakieś doświadczenia? Ofc nie do włosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wciaz wszyscy spia.Pan Koziol-to zrozumiale,umeczyly Go trudy wczorajszego pijactwa,chlopaki,o ile sie nie myle,siedzieli do 5 rano:Oprzynajmniej tak dlugo sie swiatlo palilo na dole.ale moze zostawili zapalone w celu odgonienia wampirow(co jest bardziej prawdopodobne),a Lalka od rana wisi na mnie i raczyna ugniata mi cycka.moze popuchna od tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę sobie w końcu radio kupić. bo nie lubie radia z netu słuchać a z radia najłatwiej coś wychwycić Ja jeszcze od biedy Pustek mogę posłuchać ostatnio. bo dawno do nich nie wracałam więc jakoś mi wchodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×