Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jol!! Padlam na kolana już i składam pranie.od wczoraj pichcilam i kucharzylam;z efektów jestem ogólnie zadowolona;może oprócz torta.pomimo upieczenia biszkoptow w nie-moim piekarniku jakoś tak wyszło:/ zobaczymy jakie bedą doznania smakowe:D w razie czego mam nadzieje,ze zdjęcie bogini MM umieszczone na patyczku na szczycie tego cukierniczego"cudu"odwróci uwagę od reszty:D Polku,ja do zupy wsypalam około lyzeczki kury:) Aaaaaaaaaa i Stwora pieknista;widać ze nawet zrobienie zdjęcia jest niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*to fon Zdjęcia wyraźnego,tak się kręci jak fryga:D Tunika tez nieostatnia:) I już mnie się pisać nie chce na tym chujostwie;muszem się ogarniac,zaraz pierwsza tura pijokow wpadnie,a ja wciąż w fartuchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżesiko samotna wieczorem, lato mi się w piekiełko przekształciło samoistnie :P na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ojej dajcie kawy bo umre w tej robocie. Właśnie sarna, co z party? Ja za dwa tyg robie roczek... i znowu mam kłopot z menu. POstanowiłam ze zrobie potrawy które da się złapać w łapę co by znowu stołu nie targać od sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny18 he he,kuzyna Polowka.przyjeżdżają do nas z Londka,tak się złożyło,ze akurat urodzinowo i laczymy to:) i jeszcze przyjaciele z big city wpadają,dzieciarow moc.namiot już do spania uszykowany,mam nadzieje,ze nie zamarzna:) a na stół narobilam nowych nowości:)zobaczymy,co zrobi furorę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta. coś się komuś nasze pierdzielenie nie podoba?? my tu nie tylko o dupach ale też o innych częściach intymnych:D Sarno- a ja myślałam że to Twoja osiemnastaka:( Ale Ty w takim razie za rok, tak??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała M. najfajniejsza w kwiatkach; do mamy podobna, ale uśmiech ma ojcowy, żeby było sprawiedliwie ;) Kieca fajna i sprytna. Bb z zębem świetna - powinna wisieć w poczekalni u dentysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziczyzna juz chlodne napoje polewa pewnie :) jutro kolo popoludnia trzrba ja zapytac, jak juz przetrzezwije ;) A co do stwory, zdania sa podzielone. Jedni twierdzą że cala ja, inni, że caly tata. A ja uwazam, że najbardziej podobna jest do mojej siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziczyzna juz chlodne napoje polewa pewnie :) jutro kolo popoludnia trzrba ja zapytac, jak juz przetrzezwije ;) A co do stwory, zdania sa podzielone. Jedni twierdzą że cala ja, inni, że caly tata. A ja uwazam, że najbardziej podobna jest do mojej siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zwykle bywa. My "Znamy" Ciebie i nam Ciebie przypomina. Dla mnie moja siostrzenica to wykapany ojciec, a jak koleżanki mama ja zobaczyła to powiedziała że do mnie podobna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się polozylam.na pietrowym łóżku,na górze.Lalka ze mną,tez szczypie suta i nie śpi!!tak od ok 1.5 godz:O:O Teraz pewnie zasnie... Ale biba!!na szczęście my z ma Mery pełna kulturka,choć schlalysmy 2l martini.jakoś przechrzszczone było:D Jutro napisze cosmy zarli-------- ------a teraz good night!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie jesien pelna para ziiimno i mokro leje non stop :/ ciemno jak w nocy a pzreciez dzien nic mis ie nie chce dzis pzrez ta pogode :/ kurde jak was czytam z tymi cycami i takimi wielkimi dziecmi to mi jakos tak hmmm niesmacznie :/ moze to wasze przyzwyczajenie ale mnie odrzuca na sama myslz e mi takie wielkie dziecko po cyckach gmera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w końcu przyjemnie- słońce, temperatura w sam raz. podoba mi się to A biegającego dziecka przy cycku też bym nie zniosła. dla mnie cycki sa dla dzieci półświadomych:P do 6 miesięcy max.No ale każdy robi tak jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry. U mnie też leje, a plan na dziś był taki ambitny :/ Jak czytam, ze ktoś (kilku)miesięcznemu maluchowi wręcza butlę bo nie ma cierpliwości karmić, to też mi tak jakoś. Ale nigdy (do tej chwili) tego nie komentowałam, właśnie z uwagi na to, że każdy robi tak jak lubi. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie z tymi cyckami to zwisa co kto jak robi ale mnie do odraza bo cycek kojarzy mi sie z niemowlakiem a nie biegajacym i gadajacym dzieckeim ktore wszystko jada, wiadomo ze dla kazdej matki jest plynna granica uwazania dziecka za niemowle ale mimo wszystko mnie osobiscie odraza taki widok, podobnie jak 4 latek ze smoczkiem, czy z butelka, 5latek w wozku itp... ja mam znajoma co rownolatka tadzia karmi cyckeim i uwaza ze to jest super, mnie to wisi, ale patrzac na jej argumentacje nasuwa mi sie tylko jedno - ona nie pozwala dorosnac temu dziecku, wydaje jej sie ze tym cyckiem zatrzyma czas i wmawia sobie jakie to ma dzidzi a to juz wielki chlop, ona tego nie dostrzega zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :-) Witam się z dobrą popołudniową kawą :) Młody poległ przed 13 i jeszcze śpi, wyobrażacie to sobie? Dostał ibufen bo zęby go masakrycznie męczą i chyba odsypia. No ale wyjścia nie miałam, bo już gorączki dostał i wył z bólu, biedak. Mam ciasto z jabłkami, sama piekłam (tak, tak - JA :D ) Chcecie? Weźcie, naprawdę dobre :) Muszę porobić kompoty z jabłkami, bo mamy ich mnóstwo z działki a już nie ma co z nimi robić. Mogłabym soki, ale nie chce mi się babrać i czekać aż to wszystko nakapie. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułek się chyba nie obraził, hę?? Mnie nic do cudzych cycków. Sama chciałam dłużej karmić ale mi wybitnie to nie szło. I nie mam też nic do matek co karmią nawet od urodzenia butlą- ich brocha. Ja nie uważam tego cyca za cud natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Pulek nie z tych obrazalskich :P mnie tez nic do cudzych cyckow :D moje wybitnie sie nei nadawaly do karmienia dzieci co mozna bylo latwo przewidziec po ich rozmiarze micro :D:D moje dziecko dzis urzadzilo sobie koncert na gitarez wrrr straszne to bylo dla ucha :( a mam pytanie ma ktora maszyne do donatow i robi owe cuda? dostalam takie cus lata temu i tak sobie lezy a ostatnio cos mnie nachodzi chec odkurzenia i uzycia tylko nie wiem jak sie zabrac za te donaty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lało tylko rano. Ale pogoda dupna i łeb mi odpada. Wkurwu cd - nawet własnego maila człowiek nie może otworzyć, bo go zapienią. Co to w ogóle ma być? Rozważam możliwość zaryglowania się w domu bez kontaktu ze światem, bo nie ręczę za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie posiadam i nie umiem robić i nawet mnie nie ciągnie Moje dziecko starsze miało okazję u różnych ciociów pooglądać bajki 12+ i mu odstrzela. macha łapami i wykrzykuje dziwne rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×