Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Fanko- dużego masz dziecia chyba. No nic- czas mi z tymi kopytami pokaże. jest w każdym razie szansa:D Moja kuzynka karmila prawie trzylatka. Mnie to tam wisiało ale wiem że faceci nie wiedzieli jak się zachować jak dziewczyna co pół godziny cycka wystawiała żeby trzylatek sobie ciamknął- dosłownie łyknął- i poleciał dalej. a wystawiała tego cycka bez skrępowania i bez żadnego osłonięcia Chyba dużo zależy też od tego jak kobieta karmi. bo mialam koleżankę, która nawet noworodka karmiła tak, że nawet ja- kobieta- nie wiedziałam co z oczami zrobić. bo się zapominała, dzieciak puszczał cycka a ta siedziała z wiszącą piersią i dyskutowała w takim pelnym obnażeniu. co wiecej- potrafiła taki popis dać nawet w parku na ławce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isc spac brudnemu w pozycji siedzacej :) Oooo, Fany byla.. Fany czy ty czasem nie czekasz az pojde, zanim sie pojawisz? A epatowania cycmi w miejscach publiczntch nigdy nie uprawialam. Obnazam je only we wlasnym domu, w towarzystwie wlasnego meza i raz kiedys wlasnej osobistej rodzicielki. Nie uwazam, ze jak karmiaca to ma sie z dzieckiem w domu zamknac za opuszczonymi zaluzjami, ale litosci, mozna to robic dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ty byś mi nie przeszkadzała;) Ja karmiłam publicznie ale zachustowana:) dalej siedzę. iść spać niemyta-kuszące... może Wąż pościeli i mnie bujnie żebym się poożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokre chusty leżą daleko. trzeba by było się ruszyć a to niewykonalne. Ale faktem jest że się wczoraj myłam. w sumie wody szkoda bo nawet się dzisiaj szczególnie nie umęczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zastrajkuj ze mną. bo mi będzie wstyd rano przed dziewczynami. też się nie myj, co?? bo co się tak męczyć z wieczora?? rano pełne energii wskoczymy pod prysznic. osobny rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - ano duży dzieć mój, obecnie hasa w ubraniach rozmiar 92 :-) ale on już na starcie był większy :) Lekarka mówi, że on ma wymiary jak dwuletnie dziecko, o! :-) Półku - jak śmiesz tak w ogóle myśleć? Nu nu ! :-) A z tym karmieniem to racja, wszystko zależy od tego jak kto karmi. Bo faktycznie jest dużo matek obnażających swe piersi publicznie ale jednak jest też sporo karmiących dyskretnie. W każdym razie, każdy robi jak uważa :) A wiecie, mam problem. Jeszcze dużo czasu mam, wiem, ale już się zastanawiam jakie to najlepsze buty na zimę dla dziecka? Kozaki? Przyniosłam piwo. Może którąś będzie miała ochotę? Choć nie wiem czy w połączeniu z koktajlem i ciastem jabłkowym to dobre posunięcie jest.. :D Mini - tydzień zleci jak z bicza ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie chce się iść myć :D Ale Półk ma rację, antypespirantem się machnij, wszak 7 dni trzymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - dlatego pytam o te buty bo ja kompletnie nie wiem. Jestem zielona że aż wstyd i sama myśl o zakupie tychże mnie stresuje, serio. Myślałam nad trepami ale też się zastanawiałam czy nie byłyby aby za ciężkie? No czekam na rady, jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! to Fanka się solidarnie ze mną nie umyje i będzie obciach zmniejszony- może nawet ktoś uzna że to modne i zdrowe. Kiedyś mi znajoma powiedziała, ze się nie myje codziennie bo to na skórę szkodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakie trapery. my w zeszłym roku kupiliśmy w ReKids i były lekkie. na pewno nie cięższe od tych różnych Bartłomiejów:) Ale chłopcy też chodzą w taki pseudokozakach i niektóre matki sobie chwalą. mnie to jakoś one tak do niczego nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fany! Wreszcie! :D Z butami to nie wiem, ale u was tak w snieg raczej obficie? To moze wyzsze lepsze, coby mu do srodka nie wpadalo? Niestety butowa ekspertka polegla pod stolem, o ile nie korzysta z przyniesionwgo wczesniej przeze mnie wiadra. Moge zjesc jej kwawlek ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee co Ty masz do Bartłomiejów, hę? I wcale nie chodzi mi teraz o buty :P Ja to jednak się pewnie pójdę umyć, nie umiałabym zasnąć, wiem wariatka jestem :) Ale żeby się nie myć codziennie? Pfff, no cóż, różni ludzie, różny świat. Mój młody jest wielkim chłopcem jak na swój wiek, wiem. Ale ostatecznie ma po kim taki być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półk, też tak własnie myślałam, żeby jakieś wyższe były, ciepłe i w miarę lekkie :-) I nieprzemakalne i tanie :D Macie jakiś pomysł? He he !! Wiecie, durna jestem, ale fajnie będzie z młodym na sankach. W tym względzie nie mogę się doczekać zimy. Tak, możecie mnie zlinczować, dam radę wytrzymać. Półk - mam jeszcze pół blachy tego ciasta więc dla wszystkich wystarczy, jedz śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini co się fochasz, weź sobie ciasta albo piwa czy co tam wolisz. Osobiście bardziej wolałabym trepy, ale takie jakieś wyższe czy coś. A śniegowce to to samo co kozaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze, na co mi bylo to mycie zebow? Zwyczajna nadgorliwosc! :D Wogole, to dawaj przepis Fany. Co to za ciacho? Jutro ci moge fotke zrobic stworowych z zeszlej zimy jako inspiracje. One w sumie takie chlopiece byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×