Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

W koncu sledczy, nie? ;) Fanny, bo ja kiedys kolezance przepis na sernik podawalam. I czesc podalam na kilo sera, a czesc na pol. ona zachwalala jaki boski sernik, potem ja zgubiilam moj przepis i do niej, coby podala. I dopiero jak podala wyszlo na jaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półk - hahaha, dobre :D Trzeba było spróbować wg tamtych proporcji :P Ja jestem matoł kulinarny i nawet nie zauważyłabym że coś jest nie tak. A wszelkie pytania przychodzą mi do główy dopiero jak już się wezmę za pieczenie / gotowanie. Taka jestem, choć i tak zrobiłam postępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też, ser kocham, a wszelkiej maści serniki, to coś, dla czego traće głowę, żołądek i figurę (przyjmując że ją mam :D ) Mini - żebyś wiedziała, i potem jest gorąca linia do autora przepisu i milion połączeń bo czegoś nie wiem. Swoją drogą, ciekawe kto wymyślił po raz pierwszy przepisy. Nagle ktoś sobie siedział, z nudów wymieszał, mąkę, cukier, jajka itd i wyszło ciasto ? ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taki bomba. jajek bym tyko dała na większa porcję bo ja lubię dużo jaj w cieście- często sama z siebie dorzucam z jedno czy dwa- bo sobie myślę, że jaja są różnej wielkości i nikt nie obliczy dokładnie ile to powinno być. i że ja mam pewnie te mniejszej wielkosci i że w związku z tym liczbę trzeba zwiększyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadejszła wielkopomna chwila, Funny idzie się pięknie umyć, wskoczyć w nocne fatałaszki czyli majty i koszulek na ramiączkach i idzie spać. Trzymajcie się dziewczyny i do jutra !! Matko, jak mi z Wami dobrze !!! :) dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - jak od jaskiniiowca do Mini przy kompie :) Fany - spij dobrze i jutro tez przyjdz A ja tez sie chyba zdrzemne juz, bo do 3 malo czasu zostalo. Chyba ze sie nie odwazy mnie obudzic, za ten opierdel :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem przeciwniczką typowych kozaków i pierwsze nabyłam w piątej klasie, po tym jak dostałyśmy takie nie używane i się sprawdziły. Przedtem takie wyższe zapinane na rzepy, trzymające dobrze nogę, a na pluchę ocieplane kalosze. Śniegowce to ortalionowe (lub podobne) wysokie a la kozaki, na sanki mogą być, jak cały dzień w tym nie biega. Zaznaczam, że mam fioła i kompleksy osoby cholernie wymęczonej przez ortopedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Pułkowa o wszystkich zadbała! Chociaż dla takich maluchów chyba typowych kozaków ni ma- tylko takie cudo wysoko za kostkę. Ja dla rocznego F. miałam właśnie takie za kostkę ale niższe niż do połowy łydki. Bo dla takich szkrabów trapeów nie widziałam. a teraz kupuję trapery bo też są stosunkowo wysokie a przy ty wydają mi się wygodne. zresztą sama bardzo lubię trapery' Kawę stawiam. i dzisiaj chyba zniknę- kupię maślankę allbo te dwa budynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..że niby dobry..? Kawę chętnie. Jestem po kolejnej rozmowie z Netią - ręce opadają. "Urządzenie było wysłane a pani go nie odebrała.Wysyłamy jeszcze raz" Od 31 lipca za każdym razem to samo.. Przestało być śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet napyszczyć nie mogę. Kontakt tylko przez infolinię, a tam siedzi zgraja debili i za każdym razem rozpatruje sprawę od nowa, wpierając mi, że już to wysyłali, a ja nie odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najgorsze- jak osobiście się nie da. My tak lodówkę reklamowaliśmy:O Najgorsze było to, że nawet nie szło tam zadzwonić- tylko składało się zażalenie a oni łaskawie oddzwaniali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależało mi, żeby załatwić to w czasie resztki urlopu, bo wtedy jestem dostępna i nie ma wymówki, że nie zastali. Otóż jest - nawet nie dzwonią, a stwierdzają, że nie odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Nieletniu, ty się nie skarż, bo otrzymałaś pod tym stołem pełne wyposażenie, misiem-przytulakiem włącznie. Poza tym, jako osoba oszczędna, praktyczna i racjonalna, nie mogłam dopuścić, aby twoja porcja ciasta się zmarnowała, gdy w afryce ludzie głodują. To byłby grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×