Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

eee, a z tą netią, jak ci mówią że wysłali, nie możesz wydrzeć ryja, że ŻĄDASZ numeru listu przewozowego z dnia tego, tamtego, poprzedniego oraz rozmawiać z pana kierownikiem? Pana kierownika jak opierdolić i zażądać dla postrachu nazwiska jego przełozonego, to z reguły sprawa się rozwiązuje bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z tych buców na żądanie rozmowy z przełożonym niezmiennie odpowiada, że nie ma takiej opcji. O czym tu w ogóle, jeśli przedostatni rozmówca stwierdził, że telefon jest nie na mnie, a na starego.. Który nigdy z nimi umowy nie zawierał (przedtem z Tepsą, ale zostało przepisane na mnie) , bo operatora zmieniałam JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułku- jak my dzwoniliśmy z lodówką- a włąściwie oddzwaniali- to zawsze było "to nie należy do mnie", " trzeba się skontaktować z...". Kierowników nigdy nie było. ni w ogóle nikogo innego tylko ten jeden rozmówca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA na szczęście z moją tepsą nie mam takich aż problemów. płaci się im jak za zboże ale załatwić zawsze coś idzie. co więcej- nawet idzie wydębić darmowe miesiące jak coś zawinią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, jak z nimi walczyłam (o pierwszy ruter), zapisywałam dane konsultanta, godziny rozmowy itp. Można se w kiblu powiesić. Pozostają reklamacje - żmudne, długotrwałe i dostajesz te same pierdoły, tyle że na piśmie, bo Ci muszą odpowiedzieć. Nie wiem, jak miała Czerwona, ale też ją przewłóczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napisz do ich działu marketingu, gdziekolwiek mają centralę firmową, opisz całą sprawę i napisz, ze pójdziesz z tym do prasy, telewizji i rzecznika praw konsumenta. Albo jebnij wypowiedzenie z terminem jaki tam masz w umowie przewidziany i z uzasadnieniem, że uporczywie nie wywiązują się z warunków umowy, a przy zerowej możliwości kontaktu z kimś kompetentnym, to niech cię nawet do sądu pozywają, może tam ktoś inteligentny przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatecznie rozwalił pomysł z innym właścicielem "usługi" .. Nieistniejącym tu od x lat.. Owszem, przez telefon mógłby coś podpisać, ale podpisywałam i na papierze ja, przedłużałam przez telefon. Nawet tu się was radziłam.. Jaki trzeba mieć burdel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś robiłam zakupy mięsne w serii sklepów. Aż się okazało, ze niektóre panie oszukują na wadze. waga była źle nastawiona i parę deko zawsze w górę szło. Ale jak się później okazało- to odgórny przykaz był- która tego nie robiła to po premii leciała albo nawet po robocie. tak jak znajomy który pracowała w orange- im więcej minut darmowych i innych promocji dał- tym mniej zarabiał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no w końcu podpisałaś tą umowę powiedzmy, że wyłącznie z uwagi na ruter, którego nie masz do tej pory od pół roku, więc dałaś im wystarczająco dużo czasu chyba? O, albo nie do działu marketingu, tylko od razu do prawnego pismo wysmarować, że naruszają prawa konsumenta i do sądu ich pozwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie chce mi się z tym bujać, raz to przeszłam (koszmar), ale wtedy chorowałam i leżałam w domu, nie miałam tyle na głowie. Teraz chciałam po prostu wydębić to świństwo szybko. Z góry wiem, że dostanę na piśmie ten sam bajer - nie odebrałam urządzenia i już, stale to słyszę. Znajdzie się kurier i papier, poprzednim razem też mi udowadniali, że jestem wielbłądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak myślę, że to jest odgórne - zbyć natręta skutecznie i z głowy, nikt już pewnie tych konsultantów nie kontroluje, skoro nie można się przełączyć do szefa, zapisze reklamację albo i nie a następny twierdzi, że nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Jak widać, nie tylko mnie się zdarzają kłopoty z nimi, ale tego akurat jestem świadoma. Na szczęście Amber-gold to nie jest ;) Poczekam jeszcze te 72 godziny, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol :) Ale sie nie wyspalam. Jak nigdy. Pizga dzis niemilosiernie, dzis w nocy ma byc 5 stopni, matko! Nieletnie - ciasto jeszcze sie ostalo, wiec jedz smialo, zamiast sniadania :D :P wspolczuje akcji z netia, oby pomyslnie sie skonczylo. Co do tych butow to zobacze co tam sklepy oferowac beda, bede musiala sie rozejrzec jak juz sie sezon bedzie zaczynal. Tez za kozakami nie przepadam, dlatego Was pytalam, droga redakcjo :D sory za brak znakow inter ale pisze z telefonu :P ktos cos pisal o kawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pytanie z innej beczki poszukuje miasia fajnego i duzego, ma mzoe ktoras na zbyciu? pytam bo ja np dostawalam sterty misiosw jak tadek byl maly i elzaly nowe z metkami upchneite w szafie gdyz dziecko absolutnie eni bylo zainteresowane, etraz mam jakze odmienne dziecko mlodsze ktore wyniszczylo wszystkie miski ze az wstyd, prane w kolko wygladaja jak legendy prl :/ mlody za niedlugo ma urodziny i chcialam mu sparwic takeigo wielkiego miska jego rozmiaru ale jak zobaczylam ceny to szybko zrezygnowalam, poszukuje w maire fajnego i taniego nowego miska dla dzieciaka, jakby ktoras miala to jestem chetna na zakup :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie poleję :) Witaj :) Na ciasto się rzucam, nawet mogę Pułkowi odpalić trochę za dotulenie misiem z kocykiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Gryzia :) Dużego misia widuję na wystawie sklepu pod domem, ale myślę, że tani nie jest. Nasze się zużyły i zostały wyciepnięte. Funny, zazdroszczę wyspania, mnie się nie udało z powodu łomotów tańczącej od świtu pralki za ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Nieletnia, kawa pyszna :) przyda sie jak znalazl :) z tym wyspaniem jakis paradoks bo i sie wyspalam i gnaty mnie bola, dziwak ze mnie, nie? Polk zawsze o wszystkich zadba :) Gryzku - ja Ci nie pomoge, u nas misiow niewiele, a te co sa to w uzyciu :) zadnej zabawki ktora by mlody dostal jeszcze nigdy nie schowalam z metka do szafy :) bawi sie wszystkim, misie nawet lubi :) no, ale mlody w sumie nie dostaje wielu zabawek nie liczac swiat czy urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie pisac na telefonie, zjada mi literki, male sa i gowno widze i sama byki strzelam jak teraz z tym spaniem. Niewazne. Moj syn lata po chalupie ze slomka i sie cieszy jak z najlepszej zabawy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam tak pizga a ja musze isc do sklepu bo w lodowce mam echo. Co tu dzis gotowac? Leczo moze? Cukinia tania to moze nawet... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×