Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

u nas kroluja frytki, placki ziemniaczane oraz placki z cukinii, wzglednie ratatuj czyli cukinia plus to co zostalo :D dodatkowo moge polecic smazony camembert 2,90 w lidlu obtoczyc w bulce i mniam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dokładnie tak. Nie chcieli na dłużej przyjąć, a to koło Gryzi, więc 2 razy do roku wizyta. Miała pilnować dalsza rodzina (zawiadomić) i dali dupy. Ktoś już polował, z dnia na dzień rozwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ser odpada ze wzgledu na bycie produktem mlecznym. Placki cukiniowe wysypaly stwore z uwagi na zawartosc calych jajek. A kiks polega na tym, zeby nie gotowac dwoch obiadow, bo za chinskiego boga misie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u nas sa nawet firmy specjalizujace sie w polowaniu na groby :P polek i znow twoje dylematy przekonuja mnie ze nie warto byc karmiaca :D z tanich obiadow ja sobie chwale jeszcze ryz i soje :D sojowe kotlety uwielbiam ale ostatnio jakies drogie sie porobily, a ryz lubie z warzywami z biedronki mrozonymi, a no i oczywiscie jajka sadzone z ziemniakami lubie :) u nas tez mielonki na wiele sposobow wchodza w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni zbieram sie na nalesniki ale ze moj chlop nie jada to czekam jak bede sama :D lubie tez szpinak ze smietana i ziemniakami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ja sie ciesze ze moje dzieci jedza wszystko bez atrakcji, chcoiaz tadek strasznie marudzi ostatnio maz sie wkurwil i mu pierdyknal makaronem w twarz, tadek zaczyna grymasic i anjchetneij ajdlby tylko pierogi i parowki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie. Wszyscy takie dzieci zza Buga ;) Pierogi, placki ziemniaczane i z jabłkami, krokiety, racuchy, naleśniki, makaron, kopytka, kołduny. Ze starym to głównie schabowy, bo wszyscy lubią. I biust kuraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie wszelki kurak (byle nie gotowany, brr.. lata diet), a pierworodna to zje chrząstki, skóry, nawet łapy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to preferuje watrobke :> skrzydelka i udka :> lubie tez zupe na zoladkach, glusza z zoladkow itp to tez stosunkowo tanie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna 2 tyg a potem mozna chyba nawet 2mce w roku tak jak co roku na dziecko brac ze nie ma sie kto nim zajac bo zona jest na pseudo chorobowym :d ludzie kombinuja niemozliwie, moj znajomy pol roku siedzial na takich zwolnieniach po porodzie bo wiedzial ze czeka na niego wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, juz na szkole rodzenia mowili, ze na zone po cc mozna 14 dni l4 dostac, idzie sie do rodzinnego z zoninym wypisem szpitalowym. Potem jeszcze wybieral te wszystkie ojcowe i okolicznosciowe, tydzien urlopu i chyba z poltora mca siedzial w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×