Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość IMO103032
Krwawa Wilczyca "A już się cieszyłam z posiadania malutkiego braciszka" A to by Cię do czegoś zobowiązywało, Sierściuchu, np. do ochrony mnie... własnym ciałem. :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiscie, co cie interesuje?" może masz jakieś diagnozy odnośnie nicka zawsze szczery? np takie że wysoki iloraz inteligencji plus podły charakter równa się very mean man?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamuś, co z tymi obiadkami? my dziecinko żyjemy tatusiową mądrością i doświadczeniem życiowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz jakieś diagnozy odnośnie nicka zawsze szczery? czy az tak ci sie w glowie poprzestawialo lusiu czy po prostu masz gorszy dzien? moze o sandalach chcesz porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery to moze walczysz z moim chamstwem wiatraczku? Jakiś Ty się pieszczotliwy zrobił. Wcześniej pekińczykiem dla Ciebie byłem a teraz wiatraczkiem :D Czyżbyś zmiękł?? A może męża szukasz po tym jak to mi napisałeś że jestem pedalski ale nie aż tak jak Ty?? :D Zły adres szczekaczu :D Ja nie z tych co kochają inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej Twoich szlabanów w Wiadrze. dla ciebie malenki każda to wiadro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatraczek, pekinczyk, jeden pies zatem co z twoja walka? tak sie zarzekales i nic? nie chcesz znow mnie rozjechac walcem? plany wyjazdowe do szczecinka wciaz aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
Krwawa Wilczyca "Własną piersią chciałeś rzec?" Ty to napisałaś. :classic_cool: "No tak, Twoje wątłe ciałko musi chronić jakiś babochłop" Wątłe ciałko?! Może i jestem mikrych rozmiarów, ale moja sylwetka jest iście atletyczna! :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kurwa mać że tak grzecznie poproszę weź ty ZS spierdalaj fajny top rozwalasz swoimi przynudnymi teksciorami, które każdy szanujący się kafeterianin zna na pamięć masz gorszy:P rok to idź pobiegaj albo pogadaj z lusterkiem to cię powinno usatysfakcjonować możesz to potraktować jako odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
ike "dla ciebie malenki każda to wiadro" Bez przesady, tych Niewiast nie było aż tak wiele. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
Ostatnio przerzucałem worki z cementem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
IMO103032 "Ostatnio przerzucałem worki z cementem" Moje gratulacje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologia w tej rodzinie :O Ale mamusia i tatuś wciąż mnie kochają tylko mają małe problemy?:P "Wątłe ciałko?! Może i jestem mikrych rozmiarów, ale moja sylwetka jest iście atletyczna! " Nie przypominam sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"plany wyjazdowe do szczecinka wciaz aktualne?" co to za impreza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiatraczek, pekinczyk, jeden pies" Wiatraczek to pies?? :D Nie wiedziałem chyba mnie tego w szkole nie uczyli :D "zatem co z twoja walka?" O którą walkę pytasz?? :D " tak sie zarzekales i nic?" Czego sie zarzekałem?? Bo chyba amnezje mam :D " nie chcesz znow mnie rozjechac walcem?" Widzisz to Ty napisałeś że Ciebie walcem rozjechałem a nie ja :D Aż tak boli?? :D " plany wyjazdowe do szczecinka wciaz aktualne?" Moje jak najbardziej :D Nie wiem jak Twoje :D Tylko z kwiatami i pierścionkiem zaręczynowym nie przyjeżdżaj :D Ja wolę kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Twoje moje caly czas aktualne, mam ochote spotkac sie z toba i zobaczyc jaki jestes mucho panczo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
Krwawa Wilczyca "Nie przypominam sobie" Sierściuchu! Puchu marny! Widzę, że miałaś do czynienia z niejednym Krasnalem, skoro Ci się mylimy. :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za impreza ? szczekacz napisał w którymś temacie że chciałby zobaczyć jak ja go kopie :D W mailu pisał że przyjedzie do mnie "porozmawiać" :D zs tylko nie oświadczaj się bo zabije Cie śmiechem jak o taką "rozmowe" Ci chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, tych Niewiast nie było aż tak wiele. podszyw? bo rozumiem, że u oryginała niewiast nie było wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery wiatraczku, no chyba nie boisz sie spotkania, prawda? Jeżeli chcesz się spotkać w celu matrymonialnym to owszem boję się o swoje dziewictwo analne które do końca życia mam zamiar zachować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiało rodzinną atmosferką kolacji wigilijnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczekacz napisał w którymś temacie że chciałby zobaczyć jak ja go kopie W mailu pisał że przyjedzie do mnie "porozmawiać" to podajcie mi ulice gdzie będziecie się spotkać a ja będę was szpiegował i robił zdjęcia a potem tu na kafe wkleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździmy po zawsze szczerym
zs lubisz wkładać w czyjąś dupkę. no nie, lubisz to, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
ike "bo rozumiem, że u oryginała niewiast nie było wcale" Jedna ruda i mikra była na pewno. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździmy po zawsze szczerym
imo, ty juz rozprawiczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×