Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

wychodzi na to, że tylko Szukanie vel Ciacho, nie ma do kogo gęby otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun .. wolałabym, żeby on był... bo jak go nie ma, to następna ofiara w kolejności, to niestety ja a już mi się znudziło bycie ofiarą /jakby ike zabrakło, to co innego - wtedy w moim zasięgu byłby fotel królowej ... np.;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nie widzę w tym kreacji, raczej widzę to o czym już tutaj kobiety pisały - jakieś rozładowywanie napięcia i czerpanie satysfakcji ubliżania, poniżania innych? Nadzieja - naprawdę puknij się w głowę i to mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor "Coraz bardziej lubię Cię sąsiadeczko mojej żony " próbujesz we mnie wzbudzić zazdrość? A co nie udało się ?Będziesz łatwiejsza i pokorniejsza moja miła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieboszczyk, a zapomniałam że Ty jesteś niedziel, komp mi sie zawiesza cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzia masz przed sobą w kolejce wszystkie nicki żeńskie łącznie z creamem więc jakby ci to...poczekasz sobie "troszkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infokafełe
mp30 to ta co zarywała do offermy, a korjonos to prawik 34 letni brzydki i biedny (aktualnie go nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie ma retro bosz dzieci to lepiej pod opiekę retrówce nie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie wywożenie ciabuni na wozie z gnojówką? to sie Chłopy zabawcie po Waszemu pójdę sie opłukać z dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "chciałam ale dawali tylko brzydką i głupią rozię" Jak się połasiłaś na mnie jak szczerbaty na suchary to teraz masz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Będziesz łatwiejsza i pokorniejsza moja miła ." mogę spróbować, ale nic nie obiecuję. żeby jednak szanse powodzenia były większe, powinnam się dobrze wyspać (bo przecież do przyjęcia łapówki w postaci brylantowej biżuterii się nie posunę) zatem dobrej nocy życzę Ci mój fajny mężu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś rozładowywanie napięcia i czerpanie satysfakcji ubliżania, poniżania innych? nie o tym pisałam ale obiecałam, że nie będę grać jego kartami i wyjawiać poufnych info więc dla mnie to on może to robić z byle powodu i tak jest ostatnio śmieszny no chyba, że to krzyk rozpaczy to mogę go przytulić do cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się połasiłaś na mnie jak szczerbaty na suchary to teraz masz. to nie ja:P to małżonek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem dobrej nocy życzę Ci mój fajny mężu o masz! a ja obraz muszę przed nocą powiesić !! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o masz! a ja obraz muszę przed nocą powiesić !!" :D tylko spróbuj to jutro obrazek wyląduje w miejscu zdecydowanie niedocelowym! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam córciu cyc to jest takie coś co to ty go nie masz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia to są groźby karalne:D i mam świadków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "aaa zapomniałam córciu cyc to jest takie coś co to ty go nie masz" A czekaj, czekaj, czyli 'cyc' to ten przerośnięty pryszcz na twojej klacie? Tak, to rzeczywiście tego nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czekaj, czekaj, czyli 'cyc' to ten przerośnięty pryszcz na twojej klacie? Tak, to rzeczywiście tego nie mam. tak moja ty malutka 👄 żeby nie powiedzieć płaska:P bardzo mocno przerośnięty pryszcz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpomarańczy
Biełyje Rozy, na tej liście rodzinnej jest tylko kilku prawików. A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzia masz przed sobą w kolejce wszystkie nicki żeńskie łącznie z creamem więc jakby ci to...poczekasz sobie "troszkę"...... 🌻 kwiatek Ci za to ikuś na dobranoc jak to mówią, miło było, ale ...... :)dzięks, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser pomarańczowy
No np. mnie tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "tak moja ty malutka" Malutka? To chyba po Mamusi, chociaż nie, po Matce byłabym raczej 'mikra'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No dobra przyznam się wam... jestem zmarłym dzieckiem mp-30 i korjonos, a bratem prawiczek bez wiary." biedna mp-30, mógłby ktoś chociaż raz polączyć ją z offem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:35 [zgłoś do usunięcia] njunnujn teraz będzie wywożenie ciabuni na wozie z gnojówką? Oooo. nie zauważyłam:D Ciabunia nie ma takich ślicznych korali jak Jaguś o! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike -Jestem OTWARTY na wszystkie Twoje propozycje. o kurcze cicho to się wytnie jak lusia się dowie, że wolisz chłopców to się załamie ale póki co polecam ci moją gorszą córke z wyglądu czysty młokos :D no chyba, że źle zrozumiałam i sytuacja zrobiła się twarda i nabrzmiała a myśli pulsują... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zpomarańczy "Biełyje Rozy, na tej liście rodzinnej jest tylko kilku prawików. A gdzie reszta?" Może za długo siedzieli na roksie.pl i nie dostali przydziału do żadnej familii? Zresztą też mogłam się gdzieś zaszyć, a tak dopadł mnie ten rudy potwór... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ten rudy potwór... wstyd moja gorsza córko tatuś nie jest rudy tylko nie ma czasu się dobrze umyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×