Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Coraz bardziej lubię Cię sąsiadeczko mojej żony nie ma co się zamartwiać, może w domu coś trzeba pomóc ?Jakiś gwozdek wbić ? widziałaś to lusia ??? widziałaś? to dodajmy jeszcze do tego "twojego" zboka :classic_cool: kocham cię życie:P la la la lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coraz bardziej lubię Cię sąsiadeczko mojej żony " próbujesz we mnie wzbudzić zazdrość? ;-) Ike, wbijanie gwoździ masz rozumieć dosłownie, zrozumiano? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboczenia seksualne mamusi mało mnie interesią więc spadam jest takie słynne kafeteryjne powiedzenie nie przyprowadzi sowa sokoła lub krwawa sroce spod ogona nie wypadła lub niedaleko pada krwawa od ike tyle co do zboczeń bo dziewicy w domu nie zniosę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale temate
rozia co sądzisz o zawsze szczerym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"'Mamusia' na gwoździk się nie pokusi" wyjaśniłam właśnie że gwoździe w znaczeniu dosłownym, a zamiennie na tapetę możecie sobie wziąć tego konia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to największą ........??? A zauważyliście, że tak zrobiliście, że ... przez was szczeruś się zamknął w sobie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieboszczyk, Ty możesz wybrać sobie dom i rodzine, którą chcesz straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Mamusia' na gwoździk się nie pokusi. właśnie jakiegoś mega klina to byś-m(i)y wbil(ł)i rozia od razu mówię, jesteś niechciana i tak musisz z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A zauważyliście, że tak zrobiliście, że ... przez was szczeruś się zamknął w sobie?" Nadzieja, puknij Ty się w głowę :) przecież on ma to wszystko gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaba!!! po 22ej nie wolno już wspominać o zs, punkt 23, paragraf drugi regulaminu kafeterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się z twojego kalibana nie śmieję" to ja sie z kogoś śmieję? :D dobrze wiedzieć :P myślałam, że rozmawiamky ogólnie o wibra... paralizatorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazuhiro Funaki
"że ... przez was szczeruś się zamknął w sobie?" No i chuj z nim. Stary piernik nie będzie nam tematów rozwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieboszczyk, wszystkie umarlaki sie wstydzą, dlatego zakrywaja sie tymi prześcieradłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, wbijanie gwoździ masz rozumieć dosłownie, zrozumiano? bo co ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą, oglądnij sobie DUszka Kacperka, on też miał ten problem. a jakbyś pokonał wstydliwosc, to którą rodzine byś wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież on ma to wszystko gdzieś naprawdę w to wierzysz?:) ja TEŻ umiem się kreować a jak wiemy obie znamy go dość dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo co ?" bo będziesz musiała się przyznać do błędnej oceny fajności mojego małżonka? w sensie moralnym rzecz jasna, nie tym co to głodnemu chleb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "rozia od razu mówię, jesteś niechciana i tak musisz z tym żyć" Odgrywasz się za to wiadro? Było brać cesarkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież on ma to wszystko gdzieś" Lucy, nie psuj zabawy .... miałam już stos privów od różnych osób z pytaniem, jak mu pomóc? jak go ratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przescieradło w misie potraktuj ostrym wybielaczem i będzie git. łańcuchy nienaoliwione ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo będziesz musiała się przyznać do błędnej oceny fajności mojego małżonka? w sensie moralnym rzecz jasna, nie tym co to głodnemu chleb czekaj a to ja gdzieś oceniłam jego nabrzmiałą fajność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po 22ej nie wolno już wspominać o zs, punkt 23, paragraf drugi regulaminu kafeterii!..." omasz, a taka była fajna zabawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgrywasz się za to wiadro? Było brać cesarkę. chciałam :P ale dawali tylko brzydką i głupią rozię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×