Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Lucy Windsor "o masz! a ja obraz muszę przed nocą powiesić !!" tylko spróbuj to jutro obrazek wyląduje w miejscu zdecydowanie niedocelowym! Czujna jest ta moja żona i zazdrosna i za to ją kocham.Słodkich snów i Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak może byc
że reszta prawików w sierocińcu albo to dalecy krewni obecnych rodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czas i na mnie:) dzięki za fajny dzień zwłaszcza lepszej ( nie ode mnie) części mojej familii a i sąsiadom (niech będzie że i żonom) niczego nie brakuje dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "tylko nie ma czasu się dobrze umyć" Dopuszczasz do siebie brudasów?! Jaki przykład dajesz swoim dzieciom? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze czekam na jakąś zacną bajeczkę na dobranoc, np. o tym jak to biedna Rozia uciekła spod szponów okrutnej, rudej rodzicielki, uzależnionej od Kafe i znalazła nowy dom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak może byc
u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfghgjh
albo to dalecy krewni obecnych rodzin możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam czizas;) 🖐️ :D:D:D hahahahahaha ludzie to naprawdę mają pomysły :D:D:D dobrze że nie mam syna Looosera :P bo bym chyba skoczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem sobie troche i padlem ze smiechu :-) wariatka 2 pokrzykuje o zdradzaniu "poufnych info" lecz chyba zapomniala co sama wypisywala o sobie i swojej rodzinie na tym very forum :-) ludzie sa naprawde pieprznieci, poufne info hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...ludzie sa naprawde pieprznieci, poufne info hahahahah.." nie masz prawa głosu, bo wczoraj zasnąłeś przedwcześnie a teraz weź głęboki oddech i .... leki, bo wczorajsze już przestały działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Regres zajmij się tą czizas, bo na innym temacie ma problem z zakupami, nie może biedna kupić tabletek antykoncepcyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kretynowi nie podoba co wypisuje wariatka pierwsza, druga czy dwudziesta to niech kretyn wsiądzie w taxi i wy.....jedzie z tego tematu:) naprawdę nikt tu kretyna nie trzyma:) i nie wierze, że kretyn nie rozróżnia informacji osobistych opisywanych publicznie- bo tak mi się chce i już a zdradzanie informacji, których się udzielało poza forum choćby miały dotyczyć jaka pogodę w niedziele ktoś preferuje tak:) może kretyn pierdolić trzy po trzy , że nie nalezy ufać ludziom z netu tylko na tej samej zasadzie nie należy ufać ludziom w ogóle może małżonek chodzi w kartonie na łbie i odwraca się za siebie co krok podejrzewając pełna inwigilację ja mam to w dupie najwyżej przejadę się na jakimś mało szczerym pajacu cała prawda polega na tym, że tak niskie chwyty to już jedyny sposób by jeszcze namieszać i wygrać inaczej już szanowny małżonek nie potrafi :) (nie wiem kurwa- dopalacze się skończyły?:D) zwracam też szanownemu uwagę, że teraz to on zaczyna chodzić za nami czyzby topisie szczerego również przestały tętnić życiem?:P ojej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy lusia bo może się okazać , że maj to miesiąc w którym porzucił cię głów rodziny bluwindsorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatki zwyczajowo maja w naturze albo pisanie o sobie w 3 osobie albo uzywanie liczby mnogiej :-) ale generalnie duuuzo tancza, i jeszcze troche tancza natomiast faktycznie wystepuje miedzy nimi drobna roznica jedna z szacunem na ustach wpiernicza krakersy, druga z wycieraniem geby na ustach atakuje buractwo w sposob iscie z wersalu wziety niewatpliwie jednak obie zdobywaja szczyty hipokryzji, nieosiagalne dla zwyklych zjadaczy chleba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Ty nie w pracy ??? Czy może może taki z Ciebie oddany pracownik że w pracy klikasz ? ike spokojnie nikt nikogo nie porzuca rodzina trzyma się świetnie.Moje szczere kondolencje z powodu małżonka ,aleś trafiła ,to już ślepa kura ma więcej szczęścia.Gdzie Ty miałaś głowę jak żeście się poznawali??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS: jedna z szacunem na ustach wpiernicza krakersy, Nie wpiernicza, tylko częstuje mała, ale zasadnicza różnica Jakby żarła, to by nie miała czym częstować! Obczajasz koleś, czy jeszcze raz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, pracuję, pracuję, daję się niestety ciemiężyc, ale przerwa na herbatę jeszcze mi przysługuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęscie mam fajnego sąsiada, który mnie pocieszy:P skoro wbijasz mi nóż w plecy- przy okazji możesz też mnie pocałować w d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zczaił Masz ZuS w nagrodę krakersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, czcionka Ci się podwójnie wybija:D czyżby teraz trzeba było całować podwójnie? :D ale harcore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do następnej kawy krakersy zostawiam, bo byliście dzisiaj grzeczni... :) spokojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.... a tak bym sobie jeszcze potańczyła i nie dadzą ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×