Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

siedze na dzialce i opalam swoje cudne lico. Swieci slonko i wieje lekki wietrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Uwielbiam taka pogode. Mozna sobie odpoczac , pomarzyc i poopalac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Jaka nuda? Mozna odpoczac, jak chcesz miec jakies zajecie to w ogrodku na tej dzialce mozesz cos porobic, a jak chcesz miec towarzystwo to wlacz laptopa i popisz z kims /na przyklad ze mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię kopania w ogródku :P Już wróciłam do domku i właśnie włączyłam lapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Ja moge troche pokopac. Ale nie za duzo. A co lubisz robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię się wylegiwać w słońcu i jeździć na rowerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Czy ja dobrze pamietam , ze Ty pracujesz w biurze podrozy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Jak sie bardzo nudzisz to choc do nas. Moze czasami za slodko ale milo. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4932368 Tutaj zaraz wpadnie Blu i Lucy i beda chcieli miec calego topa tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom bim bom bim bom
zuzka jest mocna :D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, zuzka rządzi, czy tam wymiata, a że nie w tej kategorii, w której by chciała, to wszystko przez przeszkody obiektywne (jak to ktoś zgrabnie określił) ;-) ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Windsor orginal
Blu ja ciebie zajebję jak mamusię kocham i zakopię w ogródku ,ja ci dam Chinki ! Laski sobie przygruchał na boku ,jeszcze się pyta którą wybrać no szmaciarz i zdrajca Polek temat sobie założył: Którą dziewczynę wybrać na żonę ? Pomocy wielki problem! Będziesz miał problem w domu i to naprawdę WIELKI kilka razy większy od twojego małego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
o kurwa:D przebudzila sie dopiero i pory dnia sie pojebaly komus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Wiec niech bedzie - Dobry wieczor wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten wieczór zrobił się do dupy ,Luśka znowu mnie wkurwiła nie mogę tego zrozumieć ,no za Chiny Ludowe nie mogę ,jak można tak dawać szczeremu sobą pomiatać ? To jakiś fetysz ,uzależnienie, jest mega przystojny o co tu biega? Z tą dziewczyną w czterech ścianach można robić chyba wszystko na co się ma ochotę i jeszcze to ona będzie przepraszać .Kuźwa według niej słowo pisane nie może obrazić,trzeba jej chyba napluć w twarz to może by to uznała za poniżenie .Kurna ale mnie wnerwiła, bardziej niż szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu a nie możesz nad tym przejść do porządku dziennego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Napisalam juz - prawdziwa milosc ma zawiazane oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdę piszesz men
21:23 [zgłoś do usunięcia] BluMen orginal //Dla mnie ten wieczór zrobił się do d**y ,Luśka znowu mnie wk**wiła nie mogę tego zrozumieć ,no za Chiny Ludowe nie mogę ,jak można tak dawać szczeremu sobą pomiatać ? To jakiś fetysz ,uzależnienie, jest mega przystojny o co tu biega? Z tą dziewczyną w czterech ścianach można robić chyba wszystko na co się ma ochotę i jeszcze to ona będzie przepraszać .Kuźwa według niej słowo pisane nie może obrazić,trzeba jej chyba napluć w twarz to może by to uznała za poniżenie .Kurna ale mnie wnerwiła, bardziej niż szczery.// 100% racji. Ale luśka nigdy nie należała do inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zła bo moja maleńka córeczka puszcza się z jakimś twardzielem (dosłownie!:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to się puściła i wszelki słuch po niej zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak można tak dawać szczeremu sobą pomiatać ? " Blu, przecież dobrze wiesz, ze on celowo tak ludźmi manipuluje, mam być jakąś bezwolną marionetką, zależną od jego zmiennych humorków? no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj postanowił mi dać do zrozumienia, ze jak mu nie zejdę z oczu, to dostanę nauczkę. i co - podkulić ogon to jest wyraz barku pozwolenia na kafe pomiatanie sobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Blu a nie możesz nad tym przejść do porządku dziennego??? Kadarka naprawdę jeszcze TY mnie nie wkuropatwiaj nie mogę na to patrzeć co ta Luśka robi, choć to tylko net .Pieprzenie o jakimś dystansie ,to nic innego jak brak szacunku do samej siebie tylko inaczej nazwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, just calm down, to forum żywi się tego typu sztucznie rozniecanymi wojenkami i konfliktami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar mając taką matkę to się jej nie dziwię:P:P:P:P:P:P ale poślę jej paczkę od cioci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×