Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Jedna ruda i mikra była na pewno. wsadzałeś wiewiórce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
jeździmy po zawsze szczerym "imo, ty juz rozprawiczony?" A czy wyglądam na łatwego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
ike "wsadzałeś wiewiórce?" Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
ike "wsadzałeś wiewiórce?" Rany to jednak prawda, że kobiety z wiekiem zaczynają myśleć o samych perwersjach! Dobrze, że mąż już jest bezpieczny w swojej andropauzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sierściuchu! Puchu marny! Widzę, że miałaś do czynienia z niejednym Krasnalem, skoro Ci się mylimy." Widać był tak pospolity, że nie wrył mi się w pamięć:classic_cool: Pavlo i tatusiek, skończcie te sąsiedzkie kłótnie bo to żałosne raczej niźli zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
**cream** "ten topik jest ostro chory" Tu grasuje mój nieodżałowany podszyw. Siemasz Szczypior. Dalej chodzisz wyrywać lasie? :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie, ze lusia wreszcie poszla po rozum do glowy i odpuscila, bo nie zakladam, ze poszla wybierac sandaly na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany to jednak prawda, że kobiety z wiekiem zaczynają myśleć o samych perwersjach! tym się różnimy od niedojrzałych krasnali:) że my o nich nie tylko myślimy a wy tylko :P i wiewiórkę pozdrów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
Krwawa Wilczyca "Pavlo i tatusiek, skończcie te sąsiedzkie kłótnie bo to żałosne raczej niźli zabawne." Rodziny się nie wybiera, że już łaskawie nie wspomnę o złośliwej Matce i ciętej Siostrzyczce. :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
ike "i wiewiórkę pozdrów" Już pędzę z prędkością światła przekazać Wieść od Wiadra do najbliższego ZOO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę stary powinien honorowo oddać krew najlepiej w jakiejś ustawce bo mu hormony szaleją tak to jest jak się niczego nie spuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
zawsze szczery "zawszony babochlopie, czy naprawde myslisz, ze ktos tutaj sie stara ciebie zabawic?" Mistrz coś nie w sosie dziś. Co Sierściuch zawinił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
"zarejestrowal sie na kafe i jest soba?" To chyba dobrze, że jest sobą, czyż nie? :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naretwa
zawsze szczery = ZAWSZE GŁUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery Co Sierściuch zawinił? zarejestrowal sie na kafe i jest soba? To jest remis :D sczekaczu jak toważystwo nie odpowiada to je zmień :D Nikt Ciebie tu na siłę nie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sa taaaaacy odwazni, na czele z wiatraczkiem sam przylazł i się żali , że mu odważne towarzystwo nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rodziny się nie wybiera, że już łaskawie nie wspomnę o złośliwej Matce i ciętej Siostrzyczce." Całe szczęście, że część tylko na papierze dzięki bujnemu życiu mamusi:classic_cool: "zawszony babochlopie, czy naprawde myslisz, ze ktos tutaj sie stara ciebie zabawic?" Sądziłam, że nikt nie robi z siebie bezmózgiego idioty ot tak. Myliłam się, niektórzy po prostu tacy już są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
zawsze szczery "dla kogo?" Dla siebie i innych, Mistrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ciętą ripostę zamienił w burackie odzywki nie powiem kto bo niestety to rodzina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO103032
Niestety, obowiązki mnie wzywają, bywajcie Kobiety Mego Życia! :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" widze, ze idealnie dogadasz sie z wiatraczkiem" I tu Cie boli że z Tobą nikt się dogadać nie potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×