Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość no wreszcie ZS jest sobą
bez udawania fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie ZS jest sobą
lusia, współczuję przygody z tym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu ale błyskawiczna reakcja ! Jak kobra ,jestem pod oooooogromnym wręcz przeooooogromnym wrażeniem , co za czujność czas reakcji 1 MINUTA !!! Hamerykańskie siły szybkiego reagowania tak szybko nie reagują !!! I znowu pomyłka miszczu, Lusesita już jest na posterunku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie ZS jest sobą
szczery, twoja lista kobiet określanych jako głupie, pierdolnięte kretynki zbliza się do limitu wszystkich znanych Ci kobiet zwolnij, bo pies ogrodnika nawet nie zostanie w odwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szczegolnosci podobnie jak wariatka ikusia potrafi zablokowac komunikator, gdy nie otrzymuje tego czego oczekuje 4 raz eh ten dystans..:) swoją droga to chyba nie jest dziwne, że nie kontynuujemy znajomości która nie daje nam tego, czego od niej oczekujemy?:) czy nie:P?:D chyba, że szczery uważał, że mamy (my ike) obowiązek trwać przy nim mimo wszystko ba! powiem więcej! że CHCEMY trwać przy nim mimo wszystko rozumiem jego ciężkie rozczarowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike:swoją droga to chyba nie jest dziwne, że nie kontynuujemy znajomości która nie daje nam tego, czego od niej oczekujemy? ike Nie ukrywam że interesuje mnie (ciekawski jestem) czego oczekiwałaś od miszcza szczerego a on Ci nie dał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekiwałam, żeby brał codziennie leki a on przestał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu obawiam się, że na odpierdol to i przesadny uśmiech może być odbierany jako objaw braku dystansu:D zachowaj czujność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konflikt społeczny poznawczy wynika z faktu że jednostki różnią się od siebie w ocenie otaczającej rzeczywistości i wyciągają z jej obserwacji odmienne wnioski." Uważam,że ta definicja doskonale pasuje do zaistniałej tutaj sytuacji.;:)Strasznie nerwowo się na kafe zrobiło;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie podział się szczery , do apteki pobiegnął bo pastylek na spokojność zabrakło ? Muszę jednak mu pofolgować szkoda hopa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ale ja teraz mam ochotę na to, żeby nie mieć dystansu i w zasadzie już o szóstej rano przeprowadziłam krótką akcję prewencyjną, co by poziom braku przypadkiem się nie obniżył dlatego koko spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się o szczerego:) szczery jak zwykle tylko "ignoruje" (czyt. tchórzliwie pomija) trudne i niewygodne pytania:) to normalka wróci jak rozejdzie się po kościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem lusia powiedz, że jeszcze specjalnie budzik nastawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie podział się szczery , do apteki pobiegnął bo pastylek na spokojność zabrakło ? Muszę jednak mu pofolgować szkoda hopa zrob cos wrecz przeciwnego ptaszku, pokaz yyy swoja sile, tego no, charakteru? pokaz moc i nieustepliwosc, pokaz odwage i rycerskosc, pokaz przebieglosc i nieprzewidywalnosc co to ja chcialem w zasadzie od ciebie? aaa juz wiem, cos zrob, cokolwiek co przyniesie skutek, juz bez znaczenia jaki ten skutek bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sie wczesniej martwil o mnie? o liste wariatek czy kretynek? no bez przesady, przeciez pisalem parokrotnie kto wciaz, niezmiennie darzony jest szacunkiem :-) prosze pamietac, ze czlowiek nie kielbasa, nie wszyscy musza go lubic :-) zuzanko, specjalnie do ciebie - uwazaj na slowa "wszyscy" "zawsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Thomas
Ale gdzie podział się szczery , do apteki pobiegnął bo pastylek na spokojność zabrakło ? zs sie sparowal ze szczerusiem i pobiegl po seks control deley krem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pajac listę osób szanowanych powinien umieścić w stopce:) przecież to tak ważna informacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monologi szczerego
część III, niepoprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papalusiu zdecydowalas sie juz na cos? ostatnio cos pisalas o tym, zebym znow byl fajny, w sesnie, ze mam sie nabijac ze wszystkich tylko nie z ciebie? czy w tym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zesrało ZuS-ie.(Ponoć stał się twóim językiem kolowialnym) I Ty chciałeś pożyć w małżeństwie ośla pało.Wcale się nie dziwię ,ze dostałeś kopa w dupsko od byłej eksmałżonki.Poza tym te zadufanie tych kobiet jakie przejawiały do Ciebie bylo oszałamiające.A TY lekko potraktowałeś je (wcale sie nie dziwie ,masz praktyke z reala) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi panie szczery ale jest już po porze karmienia ,więcej amam nie będzie (czyt.moich pościków do pana) :p No chyba że zostanę sprowokowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szybciej strzelisz kopytami w kalendarz Szczerusiu tym lepiej będzie do otoczenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie ZS jest sobą
człowiek nie kiełbasa, fakt człowiek również nie krowa i zmienia poglądy luśkę, ike i inne też darzyłeś podobno szacunkiem ocierajacym się uwielbienie zmieniło się coś? :D:D zwolnij, bo proces jak skleroza, lubi postępować w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darzyłeś podobno szacunkiem ocierajacym się uwielbienie zmieniło się coś? prosze o wskazanie postu, momentu czy slow bo wiesz, podobno to jestem ksiedzem, podobno po 50tce, podobno prawikiem, podobno mieszkam z mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie znow cos ominelo
luśkę, ike i inne też darzyłeś podobno szacunkiem ocierajacym się uwielbienie zmieniło się coś? 😭 co trzeba zrobic by zaslugiwac na uwelbienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×