Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

rozumiem, co wypisuję i sandałów przyciasnych nie mam, a życie jakiego bym nie miała jakoś bardzo mnie nie uwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia zostaw pajaca i chodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co na to przeszlosc?" po co wskrzeszać przeszłość, jakie ona ma w tej chwili znaczenie? i pytam ogólnie, bo nie interesuje mnie o co Ci dokładnie chodzi, przecież i tak bym nie zrozumiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretyn z tego jakże wyszukanego cynizmu zaraz popuści :) nu nu nu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery - Wyobraź sobie że radzę sobie nawet nie źle , na zaczepki szanownego pana nie mam zamiaru odpowiadać bo to strata czasu jak dla mnie .Nie nadajemy na tych samych falach więc to nie ma sensu .Od Lucy to się z łaski swojej odczep ,jesteś niby taki inteligentny a nie łapiesz że jesteś tu nie mile widziany i jest to tylko Twoja wina ,że tak jest??? Dziecko by to zrozumiało!! Fajnie się wczoraj tutaj bawiliśmy, przecież nie zawsze musimy o poważnych tematach ględzić, a TY musiałeś wszystko spartolić.Nie masz poczucia humoru ,czy może codziennie masz zły dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać można o wszystkim, przecież wiadomo, że nie da się zresetować pamięci ale po co nadawać temu znaczenie, jeżeli można nie nadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka 2 wpadla na pomysl, pochwalila sama siebie, zalozyla topik, rzucila smieszne wyzwanie w stylu kucharka i bum juz jest tu znow :-) Jak glupim trzeba byc by tak robic? No tak ona sie tylko bawi jak ryba matka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co dla ciebie ma znaczenie? Potrafisz powiedziec?" potrafię, ale nie powiem, tzn. z jednym wyjątkiem - ważne jest dla mnie, żeby radzić sobie w życiu na tyle, na ile możliwości starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stopniu równym piszemy nie razem z przymiotnikiem. Np.: niezły, niedobry, niegłupi, niebrzydka, nienormalny, itp. W stopniu wyższym i najwyższym piszemy osobno. Np.: nie gorszy, nie najlepszy, nie największy, nie mniejszy, itp. Znam zasady pisowni ale pisząc do szanownego pana nie przywiązuję do tego uwagi ,może szanowny pan sobie to tłumaczyć jak chce. Tracę zasięg .......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tracisz zasieg ze swoim mozgiem, daj znac jak wszystko wroci ci do yyy normy, moze znow wypowiesz cos "nie banalnego" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, nie sprowokujesz mnie do tego żebym występowała tu w jakiejś bezsensownej samoobronie. Żyję w społeczeństwie, płace podatki, to czasem zasięgam języka u co poniektórych przedstawicieli tegoż społeczeństwa. Naprawdę jest w tym coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czekaj czekaj jak to sie wyrazilas? Czasem? Znaczy twoje zasieganie jezyka na moim gg okreslisz slowem "czasem"? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walić szczerego
Zostawcie chama i idźcie do ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, widzę i dobre, i nie najlepsze oblicza swoich poczynań, co nie znaczy że mam się skupiać na tych drugich, skoro pierwsze doskonale utrzymują mnie na powierzchni. A ideał jeszcze się na tej planecie nie urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak je określam ZS, skoro byłeś pod ręką, to czasem się skusiłam. Zważ na czas przeszły i nie myśl już o mnie, deal? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz raxje lusiu, nie ma idealow, co wiecej kazdy czlowiek zrobi w zyciu cos czego zaluje Ale co chcesz tak naprawde napisac lusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dealu lusiu, nawet o deal sie nie ocieramy Naprawde uwazasz, ze "czasem" sie skusilas? Znaczy z kims kusilas sie czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walić szczerego
Nasrał tu tyle, że na całą kafeterie smród wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów ten kretyn(słowa najczęściej wypowiadane przez szczerusia KRETYNIE!!!) się napotoczył.A kysz gnido kafeteryjna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy na to zelucy sie wzruszy
i znowu wlezie mu w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×